Yumurtlama hakkında

Merhaba yumurta öncesi akıntınız şeffaf olarak gelmeye başlar, ve sümüksü bir hale geliyorsa ovulasyon gününüze bı kaç gün kalmış demektir .
Kasıklarda şişme hisse, batma hissi olur.
Hatta yumurtlama fazlaysa otururken dahi hissedebilirsiniz.
Hapşırık sırasında dahi hissedilir bunlar tabii ki herkeste bu kadar net olmaz ben belli bir tedaviden geçtikten sonra yumurtalıklarim uyarıldığı için daha çok hissediyorum...
Ovulasyon gününüzü net belirlenemek için ovulasyon testide yapabilirsiniz bende doğru çıktı hatta doktorada muayene olduğumda ovulasyon günüm demiştim dr.'da şaşırmisti vücudumu o kadar iyi tanıyorum ki ....
Umarım faydası olur yazdıklarımin

Bekarım sadece öğrenmek için sormak istedim uygulamadan bakıyordum bugün gebelik ihtimali yüksek yazıyordu dediğiniz gibi kasıklarım ve alt karnım şiş gibi sanki içinde damarlarım atıyor hareket hissediyorum akıntı da sarımsı renk gibi ama sümükümsu

Büyük ihtimalle ovulasyon günlerindesiniz.
Adetin 13-14-15.16.gunlerine denk gelir genelde

Büyük ihtimalle ovulasyon günlerindesiniz.
Adetin 13-14-15.16.gunlerine denk gelir genelde
Bende bisi sorabilir miyim? Reglima 11 gün kalmış yumurtlama dönemimi atlattım. Yumurtlama döneminde biraz şeffaf gibi jelimsi akıntı bardı şimdi koyu sarı kahveregiye dönmüş gibi. Tarlusol içiyorum üçüncü günüm. Adetlerim genelde geçiyordu. Ama suan ne göğüs ağrım var ne bi belirtim. Regl yine gecikir diye korkuyorum bende bekarım.

Tarlusal bitince 3 gün içinde adet olursunuz büyük ihtimalle yumurtlama sonrası adet yaklaştığı için akıntı rengi değişir normal bir durum .
Kokusunda balık kokusu gibi bir koku varsa enfeksiyon olabilir bunu zaten doktor sorar şüphelenirse.

Adet takvimi uygulamalarindan birini indirip takip edebilirsiniz siklus günlerinizi

Takvimim diye uygulama var takip ediyorum oradan. Teşekkür ederim bilginiz için. Emfeksiyon için bu ay antibiyotik ilaçlarla tedavimi oldum. İlaçlar adet gecikmesi yapmaz değil mi. Dün bitti ilaç tedavim

Takvimim diye uygulama var takip ediyorum oradan. Teşekkür ederim bilginiz için. Emfeksiyon için bu ay antibiyotik ilaçlarla tedavimi oldum. İlaçlar adet gecikmesi yapmaz değil mi. Dün bitti ilaç tedavim
Rica ederim
Güzel düzenli takip açısindan çok kullanışlı oluyor İnşallah yapmaz yan etki durumu olmuyorsa şuan yapmaz büyük ihtimalle.

Tarlusal bitince 10-12 gün içinde adet olunur ama doktorun dozajina göre değişir bununda belirlemek isterim o yüzden bitince 3 gün içinde olursunuz dedim.

Benimde şuan kasıklarım da batma ve ağrı oluyor otururken bile rahatsız oluyorum fakat akıntı su gibi iç çamaşırı mı ıslatmış sadece sizce daha çatlamasına var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…