yumurtlama hakkında bilgi

asılama sonrası tam bir bilgim yok hele kürler hakında hic bir bilgim yoook bence doktorunla konus cünkü senin daha farklı ha kürleri yapıyorsan yap cünkü deneyen ve sonuc alanlar var asılamaya gelince kesinlikle hicbir is yapmamalı ve kendine coook iyi bakmalısınki tutsun herseyi doktor kontrolünde yap bence allah yardım etsin insallah rabbim hamile kalmayı sanada ve bütün isteyene nasip etsin insallah...

tesekkur ederim allahim aratmasin daha fazla insallah.

yapmama gerek kalmadı sabah kalktım baktımki aman allahım ne göreyim kırmızılar bana sırıtıyooor resmen yıkıldım.....neyse artık herseyin hayırlısı sunu anladım takıncada bırak gebeligin olusumu adet bile geciyor kendimizi coook strese sokuyoruz oldumu oldumu diyeee veren allah verir en iyisi sabretmek ve boool dua etmek geriside boooos ............

hadi ya..ahh canım üzülme sakın.Allah herşeyin hayırlısını nasip eder.evet çok takıyoruz kafamıza..her belirtiyi psikolojik olarak kendimiz yapıyoruz..yani ben öleyim..:-((benimde adet daha gelmedi.ama gelecek biliyorum..sadece aklım orda diye geç kaldı..yoksa adet belirtilerimin hepsi var şuan.Hakkımızda hayırlısı olsun artık..Rabbim gönlümüze göre versin inş.

kızlar benim 3-4 gündür göğüs ucuma dokunduğum zaman hissedilen agrım var beklenen adet tarihime ise 10 gün var,acaba yumurtlama döneminde olduğum anlamına mı geliyordu bu agrı.. daha önce dogum kontrol hapı kullanıyordum ıkı aydır kullanmıyorum,önceden hiç hissetmemiştim bu agrıyı.. merak ettimm...

merhaba kızlar ben 8 aylık evliyim.. korunmayı bırakalı 3 ay olacak bu ay, pcosluyum bu yüzden evlenmeden önce uzun süre yasmin kullandım.. korunmayı bırakıp bebek düşünmeye basladığım zaman doktora gittim,folik asit verdi hormon tahlili yapıp sonuçların normal oldugunu söyledi.. 6 ay dene sonrasında gel dedi daha bir bucuk ay oldu ama ben beklemek istemiyorum kızlar..
okuduğum kadarıyla hiç problem olmayanlar bile uzun süre uğrasıp öyle bebek sahibi oluyorlar ki ben pcos luyum :KK43:
şimdi çok başarılı bir doktor buldum ona muayene olayım diyorum ve tedavi süreci başlasın istiyorum.. sizce ne yapmalıyım beklenen adet tarihime 10 gün var ne zaman muayeneye gitmeliyim... adet sonrası mı, yoksa pazartesi gitsem mi... adetin 2. günü tekrar test yaptırmakta mantıklı geliyor ama adetliyken muayene olmaz napsam acaba fikirlerinizi bekliyorum

merhaba kızlar ben 8 aylık evliyim.. korunmayı bırakalı 3 ay olacak bu ay, pcosluyum bu yüzden evlenmeden önce uzun süre yasmin kullandım.. korunmayı bırakıp bebek düşünmeye basladığım zaman doktora gittim,folik asit verdi hormon tahlili yapıp sonuçların normal oldugunu söyledi.. 6 ay dene sonrasında gel dedi daha bir bucuk ay oldu ama ben beklemek istemiyorum kızlar..
okuduğum kadarıyla hiç problem olmayanlar bile uzun süre uğrasıp öyle bebek sahibi oluyorlar ki ben pcos luyum :KK43:
şimdi çok başarılı bir doktor buldum ona muayene olayım diyorum ve tedavi süreci başlasın istiyorum.. sizce ne yapmalıyım beklenen adet tarihime 10 gün var ne zaman muayeneye gitmeliyim... adet sonrası mı, yoksa pazartesi gitsem mi... adetin 2. günü tekrar test yaptırmakta mantıklı geliyor ama adetliyken muayene olmaz napsam acaba fikirlerinizi bekliyorum

eger hormon larda bir sorun yoksa şimdi git derim ha adetliyken hormon tahllilerine bakılıyor simdi bi git görün zaten doktor seni yönlendirir adetliyken veya sonra diye erken olsun gec olmasın bekletme yanii

hadi ya..ahh canım üzülme sakın.Allah herşeyin hayırlısını nasip eder.evet çok takıyoruz kafamıza..her belirtiyi psikolojik olarak kendimiz yapıyoruz..yani ben öleyim..:-((benimde adet daha gelmedi.ama gelecek biliyorum..sadece aklım orda diye geç kaldı..yoksa adet belirtilerimin hepsi var şuan.Hakkımızda hayırlısı olsun artık..Rabbim gönlümüze göre versin inş.

yesim canım ne yaptın ne oldun merak ettim seni??

yesim canım ne yaptın ne oldun merak ettim seni??

canım selam nbr ? nasılsın..test yaptım pozitif :-) hamileyim.....hemde 2 tane test yaptım inanamayıptaa :-))) hala şoktayım rüya gibi.ALLAH.IM Bu rüyam gerçek olsun inş.pztesi dok.gidicem bakalım hayırlısı canım ya...

hayırlı olsun yeşim seninle ilk bu siteye üye olduğumda konuşmuştum bende hamileyim şuan 3 ayıma girecem hatta arkadaş listemde kayıtlısın.

canım selam nbr ? nasılsın..test yaptım pozitif :-) hamileyim.....hemde 2 tane test yaptım inanamayıptaa :-))) hala şoktayım rüya gibi.ALLAH.IM Bu rüyam gerçek olsun inş.pztesi dok.gidicem bakalım hayırlısı canım ya...

cooook sevindim allahım kucagınada almayı nasip etsin inssallah ama icimde hamile olduguna dair bir his uyanmıstı hissettim yani inan ama sana belirtmek istemedim yoksada umutlandırmıyayım diyee demek hisiyatım kuvetliymis neyse neyse hadin hayırlısı canım kendinize iyi bakın

cooook sevindim allahım kucagınada almayı nasip etsin inssallah ama icimde hamile olduguna dair bir his uyanmıstı hissettim yani inan ama sana belirtmek istemedim yoksada umutlandırmıyayım diyee demek hisiyatım kuvetliymis neyse neyse hadin hayırlısı canım kendinize iyi bakın

çook sağol canım..rabbim isteğen herkeze hayırlısıyla nasip etsin inş.pztesi doktora gidicem bakalım.inş.bi sorun çıkmaz canım ya..doktor evet demeden içim rahat etmeyecek :-) rabbim sanada nasip eder en kısa hayırlı zamanda inş.canım..evt hissiyatin kuvvetliymiş cnm içine doğmuş demek ki :-) çok sağolasın..

yeşiimmmm ne güzel bir habeeerrrr... darısı bizlereee.... hayırlı olsunnnn....

hayırlı olsun yeşim seninle ilk bu siteye üye olduğumda konuşmuştum bende hamileyim şuan 3 ayıma girecem hatta arkadaş listemde kayıtlısın.

sağol canım evt hatırlıyorum..sen de bende kayıtlısın..senin adınada çok sewindim canım.allah tamamına erdirir sağlıcakla inş.

yine olmadı hack çok üzüldüm ama yapacak bişey yok RABBİM hakkımda hayırlısını versin:emir_bebek:

X