yumurtlama hakkında bilgi

evet ilkkez degil bu yasadigim canim, benim yumurta tembelligim yuzunden 1 hafta once bole kahverengi akintim baslar sonra benimki gelir ondandir yine diye dusundum keske gelmese ama sizinde olurmu bimem benim ayimin yarisi bununla gecer kahverengi sonra kirmizilar

canım adet kanaması gibi kanama olsa da test yaptırın..bazan progesteron eksikliğinden kanamalar olabiliyor hamileliğin başlarında...hemen ümitsizliğe kapılmayın...dışardan dr progesteron iğneleri,jel vs önerir..nasıl kullanacağınızı tarif eder...

ilk denemede tutmuştu..benim rahmimin durumu berbat..Yumurtlamam çok düşük seviyede...

önce genetik testler yaptırın..kromozom testleri yani..sen pıhtılaşma testi yaptır..tiroid hormonlarına baktır..eşin y mikrodelasyon testi yaptırsın..

bu solediklerini not alip doktoruma soliycem doktorlarda bikmis ayni sorunlardan sanki bastan saviyorlar acikma bile yok izlenmesi gereken yolu bile solemiyorlar pes ya cok sagol gercekten...

canım adet kanaması gibi kanama olsa da test yaptırın..bazan progesteron eksikliğinden kanamalar olabiliyor hamileliğin başlarında...hemen ümitsizliğe kapılmayın...dışardan dr progesteron iğneleri,jel vs önerir..nasıl kullanacağınızı tarif eder...

benim cerasizligim icler acisi burda isvicrede yasiyorum ne dillerinden anliyorum nede derdimi anlnlatabiliyorum gelin geldim herkese muhtacim dr lar desen canim turkiyem gibi degil bir randevuyu 9 dereden su getiriyorlar ama elimden geleni yapicam tavsiyelerin icin sagol

cok tesekkur ederim herkese yatiyorum gelismeleri size yarin yazarim cok cok tesekkurler iyi gecelr hepinizi opuyorum

Son düzenleme:
selam herkese........

kimse yoook heralde .................

ne yaptınız kızlar sizi merak ediyorum.......nurecrin yesim84

Son düzenleyen: Moderatör:
ii geceler arkadaslar hack burdayım canım hiç bi belirti yok adet öncesi ne bel ne kasık agrısı adette olmadım test aldım yarın sabah yapıcam sen naptın canım varmı bi değişiklik:KK52:

biri basligi degistirse iyi olur :KK19::KK19: harfler eksik ya ne `?

slm bu sabah kalktım ilk idrarımla testı yapayım dedim wc ye bi girdim kiiiiiii adet olmuşum:KK43: çok üzüldüm ama yapacak bişey yok inşaallah bidahaki aya umudu kaybetmek yok :KK52: tam gaz devammmmmm:KK49:

slm bu sabah kalktım ilk idrarımla testı yapayım dedim wc ye bi girdim kiiiiiii adet olmuşum:KK43: çok üzüldüm ama yapacak bişey yok inşaallah bidahaki aya umudu kaybetmek yok :KK52: tam gaz devammmmmm:KK49:

olsun canım bidahaki sefere insall. çok üzüldüm ama tam gününde olmusun benimde tam bugün olmam lazım ama yok bişey gerçi benim 4 5 gün ileri atıyor bende çarsambaya kadar bekliyecem bakalım hayırlısı

saol canım ama benımde 5 gun gerı atardı bu ay atmadı neyse bidahakı aya sen tedt yapsana merak etmıyomusun umudum sensın hadı bakalım

saol canım ama benımde 5 gun gerı atardı bu ay atmadı neyse bidahakı aya sen tedt yapsana merak etmıyomusun umudum sensın hadı bakalım

canım bende test aldım yaptım negatif cıktı dayanamadım bir 5 gün daha beklemeye ama kasıklarım cok agrıyor sanki oldum olacak gidiyom bakıyom sadece beyaz akıntı yani daha kacgün bekletecek veya varsa daha kacgün sonra cıkar inan bilmiyorum......

ya.. bir sitem anlamındaydı yumurtlama hakında bilgi sahibi olanları bir sitemle çagrılmak istendi olay buuu....

sitemin kimeydi acaba ya yumurtlama hakinda bilgi basligin boyleydi ve rahatsiz ediciydi...:KK19:

sitemin kimeydi acaba ya yumurtlama hakinda bilgi basligin boyleydi ve rahatsiz ediciydi...:KK19:

sitemim banaydı ve bilenlerden yardım istedim hepsi bu bunda anlasılmıyacak bisey yok hem seni rahatsız ettiyse bu topige bakmasaydın güzelim...dahadaha sacma ve rahatsız edici baslıklar var seni rahatsız ede edebumu etti

aynı zamanda aceleyle yazılmıs bir baslıktı neyse yaaa cook uzatmak istemiyorum neyse ne benim derdim bana yeter senle ugrasamam

X