Yumurtlama gününden 5 gün sonra başlayan şiddetli bel ağrısı

Bir yanım yapmak istiyor ama negatif görmekten çok korkuyorum benim için hayal kırıklığı olacak çünkü Dayanabilirsem eğer gecikmenin ilk günü yapacağim canım
Dayanmak da o kadar zor ki her sabah elim teste gidiyo benim de ya kendimle cebelleşiyorum sabah ilk yaptığım şey de resmen burda pozitif test aramak pozitifi görünce kendi pozitifim gibi seviniyorum bı inanç geliyo benimki de öyle çıkacak diye sonra yine korkup regl günü geçsin diyip bırakıyorum

Canım senin bata çok az kalmış az daha dayan en azından erken olduğu için mi teste çıkmadı acaba diye soru işareti olmaz kafanda. Haber verelim birbirimize. İster misin aslında ikimizde hamile olalım ne güzel olur

Ben ilk gebeliğimi hiç düşünmeden ve bilmeden hamile kaldığımda şiddetli kasık ve bel ağrıları yaşadım. O kadar şiddetliydi ki uykumdan uyandırıyordu bazen. Adet tarihim hiç geçmezdi bir gün gecikince bana dank etmişti. Test yapınca direk pozitif çıktı. Ne yazık ki bebeğimin kalbi durdu 6 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım. Şimdi biz de deniyoruz tekrardan 2. Ay olacak bu korunmadığımız aynı durumları bende kürtajdan sonra yaşamaya başladım. Kasık ağrısı bel ağrısı acaba mı diyorum hep ama ilk ay hüsranla sonuçlandı. .Kendimizi dinlemekte sürekli yanılmamıza sebep oluyor bazen ben kürtajdan önce hiç düşünmezdim ama kürtajdan sonra aşırı bebek istemeye başladım ve sürekli aklımda. O sebeple bazen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Umarım hamilesinizdir bat tarihimiz aynı umarım aynı anda çift çizgi görmek nasip olur. İsteyen herkesle beraber bize de nasip olur umarım.

Aynen canim ben de dusukten sonra sürekli belirti arar oldum.Regl sancılarım başladı gibi birazcik ümidim kırılmaya basladi bu ay ama İnsallah pozitifleri görürüz canim haber verelim birbirimize mutlaka

Sonuç neymiş?

Sonuç neymiş?

Birebir adet belirtisiyle benziyor, bi anlaşılsa ne uyuz durumlar ya.
Gerçekten artık canım çok sıkılıyor bu duruma ne kadar stres yapmıyorum diye kendimi kandırmaya çalışsam da kendimi parçalıyorum. Pazartesi için hsg randevusu aldım şimdiki tek korkum onun sonucunun ne çıkacağı inşallah tamamen tıkalı asla çocuğun olmaz gibi bir şey demezler ya da ameliyat olmam gerekmiyordur

Hemen öyle kötüyü düşünme canim hsg den sonra hamile kalan çok fazla insan var hafif tikanikliklar açılıyormuş bildiğim kadarıyla

Hiç korkma,mi hiç bi şey çıkmayacak
Dre uzayınca oluyor zaten stres, ne zamandır deniyordun? İki yıl olacak benim.

Hiç korkma,mi hiç bi şey çıkmayacak
Dre uzayınca oluyor zaten stres, ne zamandır deniyordun? İki yıl olacak benim.
Ya benim karışık ben zaten ameliyat oldum amh çok düşük hemen evlen tüp bebek yap dediği için doktor apar topar evlendim ve çocuk istemine başladım sonra bir baktım ki eşimde cinsel sorun var ilişkiye giremiyoruz ben iyice bunalıma girdim çocuk en denemem gereken zamanda deneyemeden doktor da evlenince tüp bebekten vazgeçti en azından doğal dene 6 ay daha gençsin dedi eşimde sorun var da diyemedim o aylar boşa geçti doktor bir sürü ilaç verdi ilaçlar Allah'tan işe yaradı amh yükseldi kalite yükseldi ama kistim tekrar kocaman oldu bu sefer doğum kontrol ilacına başladım kist için en son ilacı Şubat ayında bıraktım işte 6 aydır deniyorum olmuyo evleneli 1.5 yıl oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…