Yumurtlama günümden 2 gün ve 1 gün önce ilişkim oldu korunmasız bu sefer hamile kalır mıyım

ebruari34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
31
8
31
Merhabalar .
24-28 eylül arasında regliydim . Döngü günüm 27 gün . 29 eylülde korunmasız ilişkim oldu .
Regli uygulaması P.C de yumurtlama günüm 7 ekimde , ben 5-6 ekim gecesinde korunmasız ilişki yaşadım 7 ekim de gündüz sağ kasık ağrım oldu hafif . Hamile kalmak isteyen biriyim sizce kalır mıyım

Bir sağlık sorununuz yoksa yüksek ihtimalle inşallah bebek haberini alırsınız bizede dua edin
İnşallah çok istiyorum ama nasip şu an hiç bir belirti yok . Yumurtlama günümden hemen öncesinde 2 gün korunmasız birliktelik yaşadım sonraki iki gün kasık ağrım oldu bel ağrım vs sonra geçti şu an hiç ağrım yok umudum gitti herkes belirti yazıyor bende belirti yok ilk 2-3 gün sanki sağ kasığımda batma vs his vardı sonradan yok oldu . Belki yumurtlama günüm diye öyle oldu . Bilemedim bakalım hayırlısı

Gebeliğin oluştuysa illaki belirtin olcak diye birşey yok regl gecikince en kuvvetli belirti gecikmesi ama ilişkiden sonra 7 gün geçtiyse bir gebelik testi yapmanı öneririm bence güzel haberler vericeksin hissediyorum

Gebeliğin oluştuysa illaki belirtin olcak diye birşey yok regl gecikince en kuvvetli belirti gecikmesi ama ilişkiden sonra 7 gün geçtiyse bir gebelik testi yapmanı öneririm bence güzel haberler vericeksin hissediyorum
İnşallah gerçekten çok istiyorum ama bu sefer de olmazsa pes edicem olmuyo diye reglimi bekliycem ilk

Benım de döngüm 21gün yumurtlama günüm 5ydi hemen hemen tarıhler aynı olmus hatta aynı vallah bende merakla beklıyorum 20sınde adet olucam ya da olmıcam benım de sadece sol gogsum de agrı var hafıf hafıf vuruyor ama şasırmıyorum hayatımda ıkıncı kez oluyor burda o zaman vardır belkı dedım ama cıkmadı gebelıge yormıcam o yüzden tek farkı şu oldu bu ay benım sadece sol kasık bölgem agrırdı şımdı sag sol ıgne batar gıbı olmaya başladı bende sizlerle beklıyorum 11gün tamamlıcam oyle test yapıcam erken gebelikte cıkarsa cıkar dıye dusunuyorum yumurtlamdan önce tutan varsa daha net cıkar ama heycanla beklıyorum bu sefer farklı telaş var Allah herkese nasip etsin

İnşallah hamilesinizdir benim şu an belirtim yok ümit etmek istemiyorum o yüzden bekliyorum bakalım benimde reglim 21 inde az kaldı . Ama kendimi anne gibi hissetmiyorum ilişkiden sonra 2-3 gün net sağ kasık ağrım oldu sonra olmadı psikolojiktir dedim öyle devam ediyorum yoluma sonra negatifi görünce üzülüyorum

Bugün lekelenme diyebilir miyim bilmiyorum akıntı ve hafif kasık ağrım oldu yerleşme kanaması mıdır o akıntı anlayamadım ama kabızdımda kasık ağrım kabızdan mı başka bişey mi bilemedim ama akıntım da kırmızı kan gibi değildi ama açık kahve duruyo kuruduğu için sarı ve kahve tonu gibi ama çok az inşallah yerleşme kanıdır bilemedim ama hayırlısı bakalım

Bugün çamaşırım tertemizdi dün lekelenme yaşadım sanırım dünki açık kahve sarı gibi leke olmuştu adetime son 6 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…