=( yumurtlama günümde adet oldum

moana34

Guru
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2010
1.069
115
kızlar gecen ay 12 agustosta adet oldum ve ovulasyon günüm olan 26 agustosta tekrar adet oldum 2 farklı doktora gittim ikiside normal önemli bişey yok dediler . benim merak ettiğim bu ay gebe kalabilme ihtimalim olabilir mi böyle bir şey başına gelip hamile kalan oldumu aranızda lütfen çok üzülüyorum cevap verirseniz sevinirim

cnm bence sen adettn sonraki 8.gün doktora git yumurtlama takibi isyrm de..ona göre doktorun çatlaycğı günü söyler ve oo gün brlktelik olur..erken yumurtlyr olablrsn hatta adet dönemnde daha kısaydaa ona göre sonrasnda hemen git kaçırma günlerini.ben yumurtlama takibyle çatlamadğnı öğrendm aylardr boşaymş tüm çabam...dilerim en kısa zamnda hmiş kalırsın...ben 30 günde biradet oluyrm adetn 9.10 günü gidiyrm..

merhaba,

Prolaktinin yükelmiş olabilir, bir test yaptırsana? bende aynı senin gibiydi ve hep strestendir dedim. tam 3 ay boyunca böyleoldu, doktora gittim prolaktin yüksekliğiymiş meğersem sebep.. çok geciktirme..

dediğin gibi olabilir ilk gebeliğimde de aynı böyle olmustum tam yumurtlma günümde adet olmuştum ama o zamanlar adet tarihi takip etmediğim için farkına varamamıstım ya nasip en beklemediği zamanlarda oluyor deniliyor ya doğrudur bu laf inanıyorum . içimden bir ses bu ay hamile kalacagım ve saglıkla doğum yapacagımı söylüyor içim çok rahat ve huzurluyum inşallah hissettiğim gibi olur herşey. dualarınıza beni de katın lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…