Yumurtlama günü hesaplama

sessizprenss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
10
1
23
Hanımlar selamünaleyküm ben yeni evliyim ve yumurtlama günü hakkında çok kişi farklı şey diyor yumurtlama gunu ne zaman oluyor ben bilmiyorum nasıl hesaplanır bilenler bana da anlatabilir mi?

Hanımlar selamünaleyküm ben yeni evliyim ve yumurtlama günü hakkında çok kişi farklı şey diyor yumurtlama gunu ne zaman oluyor ben bilmiyorum nasıl hesaplanır bilenler bana da anlatabilir mi?
aleyküm selam regliniz düzenliyse son döngünüzün tarihini söyler misiniz başlangıç-bitiş şeklinde (ör: 5 Mayıs-10 Mayıs) ve regliniz ortalama kaç gün sürüyor

herkesin yumurtlama günü farklı olabiliyor genelde 28 günde bir regl olan insanın regl başlangıcından itibaren 14. güne denk geliyor ama benim 9-10. günlere denk geliyor mesela. Ovulasyon testi kullanabilirsin gününü tespit edebilmek için canm

FLO indir çok iyi program inşallah bebiş iniz olur tüm isteyenlere biz de birlikte 🤲🏼🌸

Merhabalar bnde sizin gibi hiç bilgim yoktu yumurtlama nasıl hesaplanır bilmiyordum çocuk yapmaya karar verdiğim zmn ilk ay flo takvim uygulamalarını kullandım ikisindede hemen hemen aynı günleri belirtyordu o ayda hamile kaldım bide test kullanıyorlar daha garantili ben ondan anlamadığım için uygulamayla hesaplamiştim

aleyküm selam regliniz düzenliyse son döngünüzün tarihini söyler misiniz başlangıç-bitiş şeklinde (ör: 5 Mayıs-10 Mayıs) ve regliniz ortalama kaç gün sürüyor
Benim adetim 28 günde bir önceki hastalığım 12 Nisan'da başladı 17 Nisan'da bitti 6 gün sürdü şuan hastayım 11 başladı uygulamaya göre buda 6 gün surucek 16 gibi biter diye düşünüyorum bide şöyle bişey var kürtajdan sonra ikinci hastaligim bu iki kere kimyasal gebelik geçirdim doktor hamile kalman gerekiyor dedi

FLO indir çok iyi program inşallah bebiş iniz olur tüm isteyenlere biz de birlikte 🤲🏼🌸
İnşallah iki kimyasal gebelikten sonra insan daha çok istiyor ben evlendigim ilk günden beri istiyorum eşimde aynı ama işte rabbim böyle imtihan ediyor çok şükür yine bu günümüze rabbim isteyen herkeze versin inşallah🥺🤍

Benim adetim 28 günde bir önceki hastalığım 12 Nisan'da başladı 17 Nisan'da bitti 6 gün sürdü şuan hastayım 11 başladı uygulamaya göre buda 6 gün surucek 16 gibi biter diye düşünüyorum bide şöyle bişey var kürtajdan sonra ikinci hastaligim bu iki kere kimyasal gebelik geçirdim doktor hamile kalman gerekiyor dedi
"Hamile kalmanız açısından şansınızın en yüksek olduğu günler 20.05.2024 ile - yumurtlama gününüz olan 25.05.2024 tarihleri arasıdır." şeklinde belirtiyor site

En mantıklısı ovülasyon testi kullanmak en doğru sonucu ondan alırsınız trendyolda laboquick adlı ovülasyon testi var onu kullanabilirsiniz 😊

İnşallah iki kimyasal gebelikten sonra insan daha çok istiyor ben evlendigim ilk günden beri istiyorum eşimde aynı ama işte rabbim böyle imtihan ediyor çok şükür yine bu günümüze rabbim isteyen herkeze versin inşallah🥺🤍
İnşallah canım benim bir kız Bir oğlum var 10 yıl ara koydum beş ay tedavi gördum bir ay görmedim kendiliğinden kimyasal gebelik yaşadım bir ay ara verdim inşallah yarın yine gideceğim rabbim tüm isteyenlere biz ide unutmasın🌸🎀🥰

İnşallah canım benim bir kız Bir oğlum var 10 yıl ara koydum beş ay tedavi gördum bir ay görmedim kendiliğinden kimyasal gebelik yaşadım bir ay ara verdim inşallah yarın yine gideceğim rabbim tüm isteyenlere biz ide unutmasın🌸🎀🥰
Bende 2 kere hamile kaldım kimyasal geçirince korkuyorum artık kürtajdan sonra rabbim en iyisini bilir ona bıraktım en ihtiyacım olan zamanda vericek rabbim biliyorum rabbim isteyene nasıl etsin

Eşim gitmiyor test vermeye üç tan yazdı Dr aldım bir faydasını görmedik 😔
Valla benim eşim giderim dedi ne olursa olsun gider eminim ki randevu aldım gidicek haftaya bence eşinin gitmesi gerek en azından kafanız rahat olur ki sorun yoksa da bile rahat olursun doktor istedi seni de görmek istiyormuş diyebilirsin seni oraya yönlendirdi gibi şeyler diyip gidebilirsiniz

X