Yumurtlama günleri her gün ilişki mi gün aşırı mı ? Hangisini denediğinizde tuttu ?

Yetinmeyibilirmisin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
54
16
32
Merhaba yumurtlama günündeyim önümüzdeki ay hsg çektircem inşallah gerek kalmaz. Bugün dra gittim yumurtan hazır bi iki güne çatlar dedi bugün olsun yarın olmayabilir diğer gün olsun dedi ama demeyi unuttum ben dün gece ve ondan önceki gece de değerlendirmiştik bugün yarını da seğerlendirirsem 4gün üst üste oluyor yarıi sizce her gün deneyip yada gün aşırı deneyip sonuç alanlar fikir paylaşabilir mi ?teşekkür ederim

Merhaba yumurtlama günündeyim önümüzdeki ay hsg çektircem inşallah gerek kalmaz. Bugün dra gittim yumurtan hazır bi iki güne çatlar dedi bugün olsun yarın olmayabilir diğer gün olsun dedi ama demeyi unuttum ben dün gece ve ondan önceki gece de değerlendirmiştik bugün yarını da seğerlendirirsem 4gün üst üste oluyor yarıi sizce her gün deneyip yada gün aşırı deneyip sonuç alanlar fikir paylaşabilir mi ?teşekkür ederim
Bugünü boş bırakıp ertesi gün yaparsanız daha iyi olur birgün dolu birgün boş şeklinde

Ben aşılama olduğumda aşılama günü hariç sonraki iki günü değerlendirin demişti doktor. Ve ikizlerim oldu bence ard arda olması.

Merhaba çok merak ediyorum yumurta takibi için kadın doğumami gidiyoruz hani hangi sıklıkla bizleri çağırıyorlar bende istiyorum gebe olmak anlatabilir misiniz

Merhaba çok merak ediyorum yumurta takibi için kadın doğumami gidiyoruz hani hangi sıklıkla bizleri çağırıyorlar bende istiyorum gebe olmak anlatabilir misiniz
Tabi gidip diyebilirsiniz gebe kalmak istiyorum yumurta takibi yaparmısnız diye adetin düzenliyse yumurtlama gününden bi iki gün önce gidebiklirsin mesela 28günde oluyorsan 12. Günde git 6 7aydırda deniyorduk olmuyordu dersin. İlişki günü söyler olmazsa gel der adetliyken gider hormon test verirsin ona göre ilerler dr

14 gün aralıksız yaptık (evet azmettik) gebe kaldım.

X