Yumurtlama görüldüğü halde adet gecikmesi neden olur? (Hamile değilim)

QueenM77

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
135
46
26
Ben her ay 25-26 günde bir adet görürdüm ve 7 gün sürerdi. Geçen ay yumurtlama günüm gecikti ve geç yumurtlama gördüm. Bu ay ise tahmini adet tarihimin üzerinden 6 gün geçti. Yani adet olmuş olmam gerekirken ben hala adet olmadım. Hamile falan değilim net bilgi. 30-31 gün oldu hala adet yok. Neden olabilir böyle? Her gün bakıyorum ne gelen var ne giden. Çok stres oldum hala gelmediği için

Geç yumurtladığınız için adet döngünüz geçikmiş. Yumurtladığınız tarihten 14 16 gün sonra adet olursunuz.

Vücut çocuk aradığı için regl gecikti derler burda vücudun alıştıyor kendini, bende ilk çocuk istediğim dönemlerde 15 gün gecikme yaşadım çok stres olmuştum test yapıyorum çıkmıyordu üstünden 3 ay hep geç regl oldum 33 güne dayanmıştı daha sonra gebeliğim oldu arkasından ama boş gebelik geçirdim kürtaj oldum o zamandan beri de 30 - 33 gün arası değişiyor reglim normal yani stres yapmayın

Benim bu ay ilişkim olmadı eşim şehir dışındaydı o yüzden ilişki yaşamadık. Haliyle hamilelikte yok eminim kendimden yani. Neden adetim gecikti bilmiyorum. Geçen ay geç yumurtladım acaba ondan olabilir mi?

Benim bu ay ilişkim olmadı eşim şehir dışındaydı o yüzden ilişki yaşamadık. Haliyle hamilelikte yok eminim kendimden yani. Neden adetim gecikti bilmiyorum. Geçen ay geç yumurtladım acaba ondan olabilir mi?
Eveet mümkün geç yumurtlama olduysa eğer regliniz ona göre gelir 14 gün hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…