yumurtlama döneminin dışında da birlikte olmak

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
arkadaşlar bi sorum olacak inanın anlatırken utanıyorum çevremdeki hiç kimseye soramıyorum.biz 2 senedir geri çekme yöntemiyle korunuyoruz gerçi korunma yöntemi değil ama neyse.3aydır çocuk istiyoruz ve sadece yumurtlama dönemi korunmuyoruz yumurtlama dönemi dışında birlikte olduğumuzda geri çekmeye devam yanlışmı yapıyorum acaba her birlikte olduğumuzdamı içime boşalması gerekiyo.
birde içime boşaldığı zaman bir saate yakın yataktan kalkmıyorum ama ayağa kalkar kalkmaz akıntı oluyo hatta ertesi gün bile geliyo bu normalmi sizce bana yardımcı olursanız seviniirm

eğer artık bebek istiyorsanız niye hala geri çekme yöntemini kullanıyorsunuz ki?? Bir de bildiğim kadarıyla yumurtlama günleri değişebiliyormuş, yani geri çekmeye devam ederseniz belki de yumurtlama olan günde geri çekmiş olursun. bu da hamile kalmanı geciktirebilir. kalkar kalkmaz akıntı olması normal fakat ertesi gün gelmesi hakkında bişi diyemicem canım

olurmu canım ya bebek dusunuyorsunuz neden halen korunuyorsunuzkıı ayrıca tahmın ettıgın gun yumurtlama gercekten olacak dıye bısey yokkı kendımı ornek vereyım gec dollenme sonucu hamıleyım eger artık bebek dusunuyorsan gerı cekme yontemıyle de olsa asla korunmamalısın
umarım tez zamanda hamısım haberını alırız...

teş ederim arklar biliyorum herkes kızacak ama ben bu içine boşalma durumundan çok iğreniyorum rahatsız oluyorum akşam yaptıysak sabaha kadar yatıyorum ve sabah bi kalkıyorum akıntım çok oluyo ayağa kalkmaya korkuyorum sürekli panik halindeyim oyüzden yumurtlama dönemi dışında geri çekmesini istiyorum eşimden

canim yanina bir bez al bebek icin kalkmiyorsan egerr yarim saat kadar yatt giden gider zatenn
kalkmadan once ped yada bezi koyy banyona git dusunu al
miss gibi yatt
neden tiksiniyosunkii gayet dogal olan seylerr

canim yanina bir bez al bebek icin kalkmiyorsan egerr yarim saat kadar yatt giden gider zatenn
kalkmadan once ped yada bezi koyy banyona git dusunu al
miss gibi yatt
neden tiksiniyosunkii gayet dogal olan seylerr

zaten öle yapıyorum altımda bi yastık üzerinde kalınca bi havlu elimde bolca peçeteler hazır bi durumda bekliyorum neden bilmiyorum ama çok iğreniyorum bu durumdan ve ilişkiden soğuyorum böle oluncada ama napalım katlanmak zorundayım

benimde tam tersi hiç akmıyor o anda ilişkiden hemen sonra kalksam bile akmıyor ilk başta bu dikkatimi çekip çok tedrgin olmuştum sonra dr sordum tabi bi miktar akması gerek ama iyi ya işte ne güzel hamile kalma açısından şansın artar demişti..bi dahada üzerinde durmadım hala daha öyle bazen bende ertesi günü o tarz bi akıntı ile karşılaşıyorum buda çok nadir oluyor....fakat cnm seninde çıkan meniler ise hepsinin çıktığını sanmıyorum o hamile kalman için yeterli kısmını zaten alıyordur üstelik sabaha kadar bekliyormuşsun bence kalamıyorsanda ona bağlama cnm önemli olan hemen o anda kalkmamak hatta yarım saat yatmayı bile yeterli görüyorlar sen ise sabaha kadar bekliyormuşsun..boşalmadan aslında bende tiksiniyorum genel bakarsak fakat eşimi çok sevdiğim için o kısmı hiç düşünmedim üstelik bebek çok istiyorum iğrensemde yol ordan geçiyor......

haklısın canım bu kadar akıntım olmasa aslında iğrenmem ama dediğin gibi bebek için......

evt güzelim o kısmı düşün herzaman...eğer hamile kalırsak bende beklemedeyim daha o duygu okadar güzel kii herşeye değerrr !!!!!!!

canım yumurtlama dönemi üzerinde uğraşma bence. doktorumun bana söylediği adet bittiği tarihten itibaren 2 günde bir birlikte olmak gerekiyormuş. 2 günden sık olursa sperm kalitesi düşebilirmiş ayrıca sadece adetin ortasındaki yumurtlama döneminde hamiş oluncak diye bişi yok o yüzden adetin bitince diğer adetine bikaç gün kalana kadar 2 günde bir denemelisin. iyi haberlerini bekliyorum. ben 5 haftalık hamişim:)

canım yumurtlama dönemi üzerinde uğraşma bence. doktorumun bana söylediği adet bittiği tarihten itibaren 2 günde bir birlikte olmak gerekiyormuş. 2 günden sık olursa sperm kalitesi düşebilirmiş ayrıca sadece adetin ortasındaki yumurtlama döneminde hamiş oluncak diye bişi yok o yüzden adetin bitince diğer adetine bikaç gün kalana kadar 2 günde bir denemelisin. iyi haberlerini bekliyorum. ben 5 haftalık hamişim:)

Allah analı babalı büyütsün ve inş kolay bi hamilelik dönemi geçirirsin ve bebeğini kucağına alırsın canım.demekki hatayı burda yapıyordum ben bu adetimden sonra artık 2 güne bir denemeye başlayacam tekrar sağol

canım olurmu öyle şey yumurtlama günü kesin bi gün değilki o yüzden adet biterbitmez başla gün aşırı ilişki olsun bir sonraki adete kadar...
spermler geri gelir mutlaka zaten giden gidiyoor sorun etme canım...
ilişkiden sonra belinin altına yastık koy ve bir saat yat banyo işini de sabaha bırak...bide sakın olucakmı die düşünme...

X