yumurtlama döneminin dışında da birlikte olmak

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
arkadaşlar bi sorum olacak inanın anlatırken utanıyorum çevremdeki hiç kimseye soramıyorum.biz 2 senedir geri çekme yöntemiyle korunuyoruz gerçi korunma yöntemi değil ama neyse.3aydır çocuk istiyoruz ve sadece yumurtlama dönemi korunmuyoruz yumurtlama dönemi dışında birlikte olduğumuzda geri çekmeye devam yanlışmı yapıyorum acaba her birlikte olduğumuzdamı içime boşalması gerekiyo.
birde içime boşaldığı zaman bir saate yakın yataktan kalkmıyorum ama ayağa kalkar kalkmaz akıntı oluyo hatta ertesi gün bile geliyo bu normalmi sizce bana yardımcı olursanız seviniirm

Canım şu şekilde seni aydınlatayım;
1.Her kadının yumurtlama dönemi farklıdır!Hatta 1 kadının her ay bile yumurtlama dönemi değişebilir:)BU yüzden temelli korunmayı bırakmanız gerekiyor!Ayrıca madem çocok istiyorsunuz neden hala geri çekiliyor eşin anlamadım??Yoksa tam emin değilmisiniz?
2.Yatakta yarım saat yatman bile yeterliymiş!Tabiki spermlerin fazlası dışarı atılacaktır,sadece vajinal duş yapma ve mümkünse sabaha duşunu al:)
Bu arada ben doktor kontrollerinde yumurtlama dönemlerime göre deniyordum,1 ay ara verdik ve hamiş kaldım!:CüvCüv:Hemde tahmini yumurtlama döneminden 1 hafta sonra döllenme gerçekleşmiş:))Yani 1 hafta geç yumurtlamışım.O yüzden süreklilik şart :lepi:

Canım şu şekilde seni aydınlatayım;
1.Her kadının yumurtlama dönemi farklıdır!Hatta 1 kadının her ay bile yumurtlama dönemi değişebilir:)BU yüzden temelli korunmayı bırakmanız gerekiyor!Ayrıca madem çocok istiyorsunuz neden hala geri çekiliyor eşin anlamadım??Yoksa tam emin değilmisiniz?
2.Yatakta yarım saat yatman bile yeterliymiş!Tabiki spermlerin fazlası dışarı atılacaktır,sadece vajinal duş yapma ve mümkünse sabaha duşunu al:)
Bu arada ben doktor kontrollerinde yumurtlama dönemlerime göre deniyordum,1 ay ara verdik ve hamiş kaldım!:CüvCüv:Hemde tahmini yumurtlama döneminden 1 hafta sonra döllenme gerçekleşmiş:))Yani 1 hafta geç yumurtlamışım.O yüzden süreklilik şart :lepi:

teş ederim arkşım biliyorum herkes kızacak ama ben bu içine boşalma durumundan çok iğreniyorum rahatsız oluyorum akşam yaptıysak sabaha kadar yatıyorum ve sabah bi kalkıyorum akıntım çok oluyo ayağa kalkmaya korkuyorum sürekli panik halindeyim oyüzden yumurtlama dönemi dışında geri çekmesini istiyorum eşimden.emin olmadığımız için değil benim rahatsız olmamdan dolayı

ya cnm eşinin tam zevk aldığı anda bunu istemem bitiriyor. korunsanız bile ya hapla yada prezervatif kullanın. eşininde ihtiyacı var ama onuda anlaman gerekli.

ya cnm eşinin tam zevk aldığı anda bunu istemem bitiriyor. korunsanız bile ya hapla yada prezervatif kullanın. eşininde ihtiyacı var ama onuda anlaman gerekli.

valla bunu yaparsam eşimin ihtiyacından değil bebek için yaparım çünki benim zevk almadan yaptığın şeyler onada zevk vermeyecektir

Ben arkadaşa hak veriyorum bende pek rahat değilim.Sabaha kadar duşsuz yatmayı denedim uyuyamıyorum kendimden iğreniyorum.Ya ister istemez oluyor.Bu ay adet olursam eğer iğrensemde duşu sabaha erteleyeceğim.Hakkımızda hayırlısı olsun

teş ederim arkşım biliyorum herkes kızacak ama ben bu içine boşalma durumundan çok iğreniyorum rahatsız oluyorum akşam yaptıysak sabaha kadar yatıyorum ve sabah bi kalkıyorum akıntım çok oluyo ayağa kalkmaya korkuyorum sürekli panik halindeyim oyüzden yumurtlama dönemi dışında geri çekmesini istiyorum eşimden.emin olmadığımız için değil benim rahatsız olmamdan dolayı

Canım artık bebek için yapamayacağımız şey yok!O yüzden herzaman içine başalmasına izin vermen gerekiyor.Ne zaman yumurtlayacağının garantisi yok çünkü!
Çok iğreniyorsan zaten vücudun da otomatik olarak hamileliğe karşı direnç gösterecektir :KK43: İlişkidenYarım saat sonra kalk ve tuvalete giderek içinde kalanları da boşalt,zaten yarım saatte olan olmuştur!Vajinal duş yapmadan iyice temizlen..Bol şanslar sana!

Ben arkadaşa hak veriyorum bende pek rahat değilim.Sabaha kadar duşsuz yatmayı denedim uyuyamıyorum kendimden iğreniyorum.Ya ister istemez oluyor.Bu ay adet olursam eğer iğrensemde duşu sabaha erteleyeceğim.Hakkımızda hayırlısı olsun

bende dünyada birtek ben varım zannediyordum kimseyede soramıyorsun ki böle bir şeyi ohhbeee demekki azda olsa böle düşünenler var

X