Yumurtlama döneminden önce yumurtlamak ?

2kediannesi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
293
84
30
Arkadaşlar merhaba,
Bugün doktora gittim olgun yumurtam yoktu ne sağ ne solda. Reglm 13 Şubat başlayıp 18 Şubat bitti. Acaba erken yumurtlamış olma ihtimalim var mı ? 31 günde bir regl oluyorum. Yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar merhaba,
Bugün doktora gittim olgun yumurtam yoktu ne sağ ne solda. Reglm 13 Şubat başlayıp 18 Şubat bitti. Acaba erken yumurtlamış olma ihtimalim var mı ? 31 günde bir regl oluyorum. Yardımcı olur musunuz
31 günde bir adet oluyorsan 17. 18. Günde yumurtlaman gerekir.
Hormon değerleriniz nasıl?

eğer çatladıysa erken adet olursun. Bunu öğrenmenin tek yolu adeti beklemek 🙃 takviye vermiştir. Vitamin demir b12
Ay inşallah ya çok moralim bozuldu öyle deyince. 1 hafta erken yumurtlama olasılığı oluyor mu ki acaba. Geçen ay tutturamadım bu ay yumurtam gözükmedi çok ümitliydim halbuki hayal kırıklığı yaşadım ☹️

Ay inşallah ya çok moralim bozuldu öyle deyince. 1 hafta erken yumurtlama olasılığı oluyor mu ki acaba. Geçen ay tutturamadım bu ay yumurtam gözükmedi çok ümitliydim halbuki hayal kırıklığı yaşadım ☹️
Moralini bozma stres yapma. Bazen stresten bile yumurta gelişimi olmuyo
Yumurta geliştirici bir şey kullanmadın dimi ?

Eklentiler

• IMG_9221.jpeg
    IMG_9221.jpeg
    158,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 4B950E42-4C30-4CC8-9844-52A314D0F085.jpeg
    4B950E42-4C30-4CC8-9844-52A314D0F085.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 14
  • 4DF72E9C-E5F3-4A2D-AA4F-90B08F7F09B8.jpeg
    4DF72E9C-E5F3-4A2D-AA4F-90B08F7F09B8.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 13
Eger yumurtlamis olsaydin doktor ultrasonda gorurdu, catlayan yumurtalar gozukuyor. Her ay malesef yumurtlamiyoruz da belki yumurtlamadigin bir aydir ya da gec yumurtlama olabilir

Amin inşallah. Doktorda yumurta takibide yaptırabilirsin uzun süredir hamile kalamadıysan
Bugün gittim yumurta olgunlaşmış mı diye şimdi bu takviyeyi verdi başla dedi regl nin 11. Günü gel bakalım yumurtana dedi. İlaçsız deneyelim dedi. Regl nin 2. Günü de bi hormon testi yaptırayım diyorum

Bugün gittim yumurta olgunlaşmış mı diye şimdi bu takviyeyi verdi başla dedi regl nin 11. Günü gel bakalım yumurtana dedi. İlaçsız deneyelim dedi. Regl nin 2. Günü de bi hormon testi yaptırayım diyorum
Evet hormon testi yaptır mutlaka belki yükselme falan olmuştur.
İnşallah ilaçsız gelişip çatlar. 🤲🏻
Bende klomen kullandım bu ay yumurtam 11. Günde daha yeni uyarılmıştı. İncir havuç kürü yaptım 4 günde büyüdü yumurtam 2 gün sonrada kendi çatladı. Şimdi bekliyorum adet günümü inşallah olmam

Merhaba kızlar acil banada yardım edın benım dün ovulsn testim t C den koyuydu ilişki oldu ama korunduk emın olamadım çünkü cok erkendi 9. Gündü dıye sonra sabah test yaptım silik çıktı anladım ki yum gunuymuş tekrar ilişki oldu ama korunmasız sizce hamıle kaldım mı kaçırdım mı

Evet hormon testi yaptır mutlaka belki yükselme falan olmuştur.
İnşallah ilaçsız gelişip çatlar. 🤲🏻
Bende klomen kullandım bu ay yumurtam 11. Günde daha yeni uyarılmıştı. İncir havuç kürü yaptım 4 günde büyüdü yumurtam 2 gün sonrada kendi çatladı. Şimdi bekliyorum adet günümü inşallah olmam
İnşallah hayırlı haberler al 🙏🏻 Allah gönlümüzdekini versin amin 🙏🏻🙏🏻 kaç günün kaldı canım

X