Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama döneminde serviksteki değişiklikleri fark edenler var mıı?👀

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ovulasyon testine baslayinca farkettimi ben yumurtlama dönemini hissediyor üstüm ama saniyormusumki normal kasigi agriyo, sonradan farkettimi yumurtlama döneminde oluyor o agri ve tabi beraberinde yapışkan uzayan akinti
Peki sizde kaçıncı gün oluyor akıntı ve ağrı, ovulasyonla takip ettiğinizde yani?

Benim genelde 14/15.gune denk geldi ama herkeste değişiyor, hatta burdan regliyken bile yumurtlayan duydum ve birde düzenli regli olup her ay farklı zamanda yumurtlayan da oluyor

Benim genelde 14/15.gune denk geldi ama herkeste değişiyor, hatta burdan regliyken bile yumurtlayan duydum ve birde düzenli regli olup her ay farklı zamanda yumurtlayan da oluyor
Sizinki genelde ortalama olanak söylenen tarihte olmuş, evet evet her kadının vücudu farklı, ve yumurtlama zamanı mutlaka değişkenlik gösterebiliyor

Hanımlar benim eşim şehir dışındaydı
Adet bitimimden beri kuruydum dünden önceki gün yoğun bir akıntım geldi çatlama olmuş olabilir dün de akşam üzeri başlayan aşırı bir ağrım oldu alt kısımlarımda oturunca zonk ediyordu resmen alt kısmım bugün ikindiye kadar sürdü nerdeyse eşimde bugün geldi eve beraber olduk ama geç kalmışızdır sanırım dime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…