Yumurtlama dönemi sonrası sancı

2 3 ay kasık ağrısı yaşadim sonra dikkat ettim ki hep yumurtlama döneminde oluyordu o kadar doktora gittim tahlil yaptirdim sorun yok diyorlar . Bigün öksürük oldum fena bir şekilde aile hekimimiz antibiyotik verdi. Kullandım kasık ağrım geçti. Aile hekimimize söyledim demek ki enfeksiyon varmış tedavi etmis dedi 2 aydır çok şükür iyiyim . Adet dönemi ağrılarım olmuyordu. Denk mi geldi yoksa antibiyotik mi iyi geldi bilemiyorum tabi. Yaklaşık 10 gün süren dayanilmaz agrilardi bu arada.

2 3 ay kasık ağrısı yaşadim sonra dikkat ettim ki hep yumurtlama döneminde oluyordu o kadar doktora gittim tahlil yaptirdim sorun yok diyorlar . Bigün öksürük oldum fena bir şekilde aile hekimimiz antibiyotik verdi. Kullandım kasık ağrım geçti. Aile hekimimize söyledim demek ki enfeksiyon varmış tedavi etmis dedi 2 aydır çok şükür iyiyim . Adet dönemi ağrılarım olmuyordu. Denk mi geldi yoksa antibiyotik mi iyi geldi bilemiyorum tabi. Yaklaşık 10 gün süren dayanilmaz agrilardi bu arada.
Canım enfeksiyon derken nasıl bir enfeksiyon

Canım enfeksiyon derken nasıl bir enfeksiyon
Yani bunu söyleyen aile hekimi. Kadın doğum doktoruna kaç kez gittim enfeksiyon yada başka bir sorun yok demisti . Aile hekimi de demekki vajinal enfeksiyon varmış tedavi etmis ağrıların bu yüzdenmis dedi. Belki tesadüftur bilemiyorum 2 aydır şükür iyiyim

Bu agrilar bendede oluyordu. Nefes alamiyordum adeta. Yuumrta catladgnda oluyormus o agri . zaten catliyor tutunamaazsa adetle sokuluyor. Tutunrsa gebelik olusuyor. Yanls bilmiorsam bu sekilde. Hamile kaldgm ay agrim olmusti onemsemedm onceden gwbelge isaret etti. Insallaj senn de oyledir. Rabbm kalbine gore versn.

Bu agrilar bendede oluyordu. Nefes alamiyordum adeta. Yuumrta catladgnda oluyormus o agri . zaten catliyor tutunamaazsa adetle sokuluyor. Tutunrsa gebelik olusuyor. Yanls bilmiorsam bu sekilde. Hamile kaldgm ay agrim olmusti onemsemedm onceden gwbelge isaret etti. Insallaj senn de oyledir. Rabbm kalbine gore versn.
Hamile kaldığım ay öyle olmuştum bende geçen yıl. Kucağıma alamadım Rabbim nasip eder inşallah yine. Allah uzun ömürler versin evladiniza.

Bende yumurtlama ağrısı yaşayanlardanım.
Daha geçen doktora gideceğim sabah çok şiddetli sol kasık ağrısı çektim öyle ki doktora kalkıp gidemedim.
Randevuma 1 saat gecikmeli gitmek zorunda kaldım. Doktorumda teyit etti yumurtlama ağrısı olduğunu. Kist vs değilmiş yani olabiliyor ve çok normal; bazıları çok, bazıları az kimisi hiç hissetmiyor. Her durum normal.

Daha geçen doktora gideceğim sabah çok şiddetli sol kasık ağrısı çektim öyle ki doktora kalkıp gidemedim.
Randevuma 1 saat gecikmeli gitmek zorunda kaldım. Doktorumda teyit etti yumurtlama ağrısı olduğunu. Kist vs değilmiş yani olabiliyor ve çok normal; bazıları çok, bazıları az kimisi hiç hissetmiyor. Her durum normal.
Evet sürekli sol kasığımda ve şiddetli oluyor. Canım sizin her ay mı ağrınız ve adetten kaç gün sonra oluyor kaç gün sürüyor

Evet sürekli sol kasığımda ve şiddetli oluyor. Canım sizin her ay mı ağrınız ve adetten kaç gün sonra oluyor kaç gün sürüyor
Ben yeni Doğum yaptım ama bu ay oldu bu ağrım.
Hamile kalmadan önce hemen hemen her ay hissediyordum. 13-14. Günler oluyor genelde bende bazen 1 gün bazen 2-3 gün sürüyordu.

Merhabalar canım. Bu yumurtlama ağrısını her ay mı yaşıyordunuz ve her ay aynı kasıkta mı oluyordu ağrınız

Merhabalar canım. Bu yumurtlama ağrısını her ay mı yaşıyordunuz ve her ay aynı kasıkta mı oluyordu ağrınız
ben de evlendıkten sonra cıktı bu ortaya yanı26 dan sonra. ben aslında bunu bende pko var da ondan sanırdm. adet agrısı gıbı bazen sagda bazen solda kasıkagrısı cekerım. bazen gogus agrısı da eklenır . 3 kere ust uste sağ kasıktaydı. bu ay 4 ve 15 ınde sol da agrım oldu mısal. ovulasyona denk geldıgını testlerle zamanında kanıtlamıstım bu arada. oyle oldugunu dusunerek soylemıyorum ^^ :KK24:

ben de evlendıkten sonra cıktı bu ortaya yanı26 dan sonra. ben aslında bunu bende pko var da ondan sanırdm. adet agrısı gıbı bazen sagda bazen solda kasıkagrısı cekerım. bazen gogus agrısı da eklenır . 3 kere ust uste sağ kasıktaydı. bu ay 4 ve 15 ınde sol da agrım oldu mısal. ovulasyona denk geldıgını testlerle zamanında kanıtlamıstım bu arada. oyle oldugunu dusunerek soylemıyorum ^^ :KK24:
Ağrınız şiddetli mi oluyordu yoksa dayanılacak derecede bir ağrı mı

Ağrınız kaç gün sürüyor sizin
valla yumurtlamadan 1 2 gun once bı hassasıyet baslıyo kasık agrım tam yumurtlama gunumde oluyo adetten 3 4 gun onceye kadar devam edıyo kasık batmaymıs acıymıs karın agrısıymıs sonra heryerım sıs sıs oluyo heh dıyorum adet oluyorum
baya uzun suruyo adet semptomumu bıle o kadar cekmem yanı. o yuzden hamılelıkle cok karıstırılcak bısey:S cok strees yapıyodum her ay aynı sey. tam da bebek yerlesıyo falan dedıgımz donem benım bıtmeyen kasık agrım kafa karıstırıyo tabı husran :)) şiddetli deil agrı . sankı bacak kasık kasımı cok calıstırmısım sporla gb hıssettırıyo zonklama gıbı değil.

KIZLAR MERHABA YA BENDE AYNI DURUMDAYIM YUMURTLAMA DÖNEMİMDE SÜREKLİ KASIK AĞRIM OLUYO BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ AMA AĞRIDAN AFEDERSİNİZ İLİŞKİYE ZOR GİRİYORUM BEN DE NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM
Merhabaa Inanirmisinizz bendede oyle aslinda yumurtlama donemim mi bilmiyorum amaa adetten 4 5 gun once bu tür agrilari yasamaya basladim gecen aydan beri ve 3 gun suruyo bugun asiri derece sag kasigim agriyo cok halsizim uykusuz gibi hissediyorumm bu normalmi yani simdi aslinda neden normal kii hamilelik icinmii hissetmeside cokkotu bise ya batma oluyo🤦‍♀️🤦‍♀️

X