Yumurtlama belirtisi mi?

Derfinia

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2015
491
614
31
Merhabalar. 3.bebeğimi istiyorum Allah nasip ederse. Sat 3 Ağustos. 9 ağustos sabahı adetim bitti. 10 ağustos saat 17 civarları beyaz süt gibi akıntı gelmeye başladı. Erkek bebek için yumurtlama zamanı şansın arttığını duymuştum. Beyaz akıntı yumurtlama belirtisi midir? Ayrıca bel ve kasık ağrım var hafif. 26 günde bir adet görüyorum. 12.günde yumurtlamam gerekirken erken yumurtluyor olabilir miyim? Ne zaman ilişki olmalı?

2 çocuk yaptın ve nasıl öğrenemedin hayret

Erkek bebek olunca ne olcak ki.? Allah'tan ilk önce sağlıklı bir evlat isteyin. Erkek olsun diye 3.cocuğu istiyorsanız yapmayın bence.

adetin ertesi günü yumurtlama binde bir ihtimal. nıormal vajina akıntısıdır. adetiniz düzenliymiş 13-14.gündür yumurtlama yani

Yanlış yönlendirmek istemem bende çok yeniyim ama bildiğim kadarıyla yumurtlama akıntısı daha şeffaf ve uzayan bir akıntı oluyor aynı yumurta akı kıvamında siz Yine de bir boş bir dolu değerlendirin adet gününe kadar

adet bitimi beyaz ya da sarımsı, kremsi yapışkan, akıntı; adet ortası yumurtlama akıntısı su gibi berrak uzayan şeffaf; yumurtlama sonrası tekrar beyaz ya da sarımsı, kremsi yapışkan akıntı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…