yumurtlalıklarda çatlama ve gebelık ne olur cevap yazın

bana antibiyotikle bi ilaç daha verdi kist için ben onu kullandım sora hormon testi istedi yaptırdım yüksek çıktı hiçbişeyle uğraşma tüp bebek dedi bende anlam veremedim gittim tüp bebeğe tekrar hormon testi istedi yaptırdım şimdide normal çıktı napacağımı bilmiyorum

yok demirim azraya sordum neden direk tüp beke dedıkı anlamadım o dedıgı hormon tahlili sanırım bazen yükselmesi normal benımde oldu düzene girdi sonra

BECEDE SEMRACIM ŞUAN NORMAL İSE KESİNLİKLE TÜP BEBEK DENEMESİNLER DERİM
KİMSE YALNIŞ ANLAMASIN AMA BAZI DOKTORLAR İŞİ ARTIK TİCARETE DÖKTÜLER HEMEN TÜP BEBEK DİYOLARKötü Kazen

bende anlamadım mahvoldum kaçgüüün 1 gün önce yumurtaları sayıyo normal diyoo öbür gün hiç uğraşma tüp bebek dioo yaa hocam dedim yumurtalarımmı çatlamıyo ne yani sorun ne tüp bebek dio bide doçente gittim

ya bana bişede vermedi yumurtlama problemide demedi hi
ç bişe demedi doktor değiştircem

elektrik kesildi sanırım kimse kalmadı burdaa teşekkür ederim bana zaman ayırdığın için

azracım yenı gırdım bence de doktorunu degıstır bende ıstıtorum ama hayırlısı neyse o olur ınsallah hem bır yıl denemeden doktorlar pek tedavı de vermıolar deıl mı yanı burda genelde boyle ya bısuru sey dıolar hepınıze tesekkur ederım ayakları havaya dıkıceksın belını altına yastık bıde dıyolar kı saga dogru yatmak gerekıomus

moralini bozma.eğer için rahat değilsede doktorunu değiştir.doktora güven çoook önemli.psikolojini bozma çok etkiler bedenini.sağlıklı,hayırlı evlatlarınız olur inşallah en yakın zamanda.Allah isteyen herkese nasip etsin anneliği..

klomen kullandım yumurtam buyudu hergun gıttım doktora catlayacagı gun rıske atmamak için doktorum catlatma ıgne yaptı.bu tedavının sonucu bu ay olumsuz oldu.1 yıldır beklıyordum.tedavıye basladık aralık ayında.bu gunlere geldık hayırlısı bakalım.aklım fıkrım bebek olayında..nasıp ıse bıdahakı ay asılama olucam..ben bıraz ara vermek ıstıyorum..kafam dagılsın.

bide iki tane yumurtam oluşmuş peki bilen varmı aranızda yumurta catlarken kasıklarda hafif sancı veya yanma oluyomu????

canım benımde ıkı yumurtam buyudu.klomen ıle.1 tane catlatmak ıgnesı oldum.catlarken agrılarım oldu..

ben klomen yeni kullanmaya başladım cuma günü kontrolüm var bakalım ne diycek ya denk gelemıyoruz bır konuşalım şimdi ben geldım siz yoksunuz

haklısın.sans iste denk gelmiyor.hayırlısı olsun canım yumurtlama takıbınde sık sık gıdılıyor dr.

korunmayı biz gecen ay bıraktık ve gecen ay 4 ağustosta hastalandım bu ay da 2 eylulde beklıyorum hastalanmayı yanı dha 10 gun var

dün doktora gıttım pek tutmadım ama doktoru yumurtalıklara baktı su an catlama yok dedı catlama olmussa tutmus olabılır dedı sımdı 2 eylulu beklıcm ve ısın tuhaf tarafı 2 evlul yıldonumumuz.hayırlısı ya

herşeyin hayırlısı güzel haberlerinizi bekliyorum.devamlı takip ediyorum sizleri.

bende hamile olmak istiyoruumm
selam,
bende 3 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum.doktora gittim tabi ben 3 ay önce. sonra doktor sorunumu buldu ve bir ilaç tedavisine başladım. bu ayda yumurtamı çatlatmak için iğne yaptı ve beraber olmamız gereken günleri söyledi.artık bu ay bekliyoruz bakalım. inşallah biran önce olur. sende mutlaka doktora git.ihmal etme bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…