yumurtlalıklarda çatlama ve gebelık ne olur cevap yazın

xnilix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
15
0
41
arkadaşlar öncelikle yumurtalıklarda çatlama nasıl anlaşılıyor yani hesaplanması nasıl oluyor bilen var mı bi de ben bır yıllık evlıyım gecen ay denedık ama hastalandım ve cok ıstıyodum cok takmıstım kafama bu ay bıraz daha rahatım ama myrolın kullandım ılk 2 ay acaba o engel oluşturur mu bılgisi olan varsa lütfen yazsın beklıyorum.

bebek istedigin zaman ilk önce doktora basvurmalısın.
ben öyle yaptım.iyikide doktora gitmişim.
sorunum varmıs ortaya cıktı.bekleseydım bosu bosuna bekleyecektim.
yoksa hayal kırıklıgı yasarsın canım.

semra aydıncım korunmayı gecen ay bıraktık ama ben sadece 2 ay ıcmıstım myrolını

Canim
Ilk Adet Gününden Itibaren Saymaya Başliyorsun
12.gün Ile 14.gün Arasi Yumurtlaman çok Yüksek Bu 18. Hatta 20.güne Kadar Da Sürebiliyo Ama En Büyük Ihtimal 12.gün Ile 14.gün Arasi Vede Ayrica Ilişkiye Girdikten Sonra Ayağa Kalkma Mümkünse Sabaha Kadar Yat Allah Herşeyi Gönlüne Göre Versin

ben kafayı yemek üzereydim ve bu siteyi
buldum doktora gittim fsh yüksek çıkınca bana hiçbişeyle uğraşma tüpbebek dedii

evliliğimin ilk 2 ayı çok hastaydım hep antibiyotik kullandım sora 3 4 ay olmadı doktora gittim bütünn tetkikleri yaptı bunları söledi ne yapmalıyım tekrar fsh ve e2 istedi yaptırdım normal çıktı napmalıyım hemen tüp bebek olurmu

ilişkiden sora yatıyorum kalkmıyorum yattığım halde meniler hepsi dışarı çıkıyo belimin altına yastık koydum yattım olmadı olmadı

ben kafayı yemek üzereydim ve bu siteyi
buldum doktora gittim fsh yüksek çıkınca bana hiçbişeyle uğraşma tüpbebek dedii
CANIM İNANKİ HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN
BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK İSTEMEN O KADAR NORMAL BİŞEY Kİ VEDE AYRICA DA YAŞIN ÇOK KÜÇÜK
EĞER DOKTORA GİTTİYSEN
MUTLAKA Bİ ÇÖZÜM BULABİLRİSİN
KENDİNİ ÜZME SAKIN
BAK BEN SANA BİRŞEY ANLATIYIM

BU BENİM ARKADAŞIMIN BAŞINA GELDİ KADININ KESİNLİKLE BEBEĞİ OLMAZ DENDİ VEDE ONLAR BU OLAYI KAPATTI TABİ KOLAY OLMADI AMA ŞUAN 4 YAŞLARINDA BİR KIZLARI VAR
HAYATIM HİÇ UNUTMA SENİN ŞER SANDIĞIN BİRŞEY BİLE ALLAH KATINDA İYİDİR
ALLAHIN DEDİĞİ OLUR VAKTİ SAATİ NE ZAMAN SA SENDE KAVUŞURSUN BEBEĞİNE :1hug:

amiiiiiiiinn herkez inşallaaahh sağol çok sağoool allahtan ne istiyosan olur inşallaah

Fsh En Senin Hastayken Yapilan Tahlillerde Yüksek çikmiş şuan Bir Sorunun Yok
Ayrica 1 Ile 2 Sene Içerisinde
Bebeğin Olmazsa Doktora Gitmelisin
Bence Tahlilin Normalken Tüp Bebek Yaptirma Derim Ayrica Sana Bi Tavsiye Daha Eşin Son Boşalma Anindayken Ayaklarin Havada Olsun Direk Spermler Gidebilecekleri Yere Kadar Giderler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…