Yumurtamı Tavuktan Tavukmu Yumurtadan Çıktı?

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
66
Yumurtamı Tavuktan Tavukmu Yumurtadan Çıktı?

Hep merak edilen soruya son noktayı koymuşlar

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Hayır yumurta tavuktan çıktı....
Çünkü yumrtadan çıkanın tavukmu horozmu olduğu belli değildir..
oysaki horoz yumurtlayamaz bu yüzden % 100 tavuktan yumurta çıkar..
zati yumurtadan tavuk değilde civciv çıkarr:)

Horoza sormuşlar,tavuk mu yumurtadan çıkar,yumurta mı tavuktan çıkar diye....
Horoz=
-Ben önce girip çıkayım da,gerisi benim için farketmez...demiş...:Roflol::Roflol::Roflol:

Horoza sormuşlar,tavuk mu yumurtadan çıkar,yumurta mı tavuktan çıkar diye....
Horoz=
-Ben önce girip çıkayım da,gerisi benim için farketmez...demiş...:Roflol::Roflol::Roflol:

Tüüüüü, muzır neşriyat, tiz kellesi vurula:Roflol::Roflol:

Arkadaşım asparagas haberler bunlar, ne alakası var şimdi yumurtamı tavuktan tavuk mu yumurtadan. Ortalığı bulandırmak için söylenen şeyler bunlar. Lütfen alet olmayalım. Titreyip kendimize gelelim. tatlicadiarzu

Yıllardır merak etmiştim zaten fisfisfis merakımı sonunda ingiliz bilim adamları giderdi sağolsunlar naniknanik

İki tavuk markette geziyorlarmış. Yumurta reyonuna geldiklerinde l.tavuk diğerine 40.000 TL. değerindeki yumurtaları göstererek
- "Bak bunları ben yaptım"
der. Biraz daha ilerler, biraz önceki yumurtalardan daha küçük ve 30.000 tl değerindeki yumurtaları görürler. Bu sefer diğer tavuk:
- "Bak bunları da ben yaptım, seninkilerden yapacaktım ama kocam 10.000 TL. için .. ... değmez dedi"
der.
TAVUKLAR BİLE SOYLARINI BU KADAR MERAK ETMEMİŞLERDİR.NERDEN CIKIP NEREYE ...:))))))))

Katılıyorum,bende aynı cvbı verecektim okumasaydım:1yes2:

aaa benim resmimi kullanmış ingilizler ben biliodum yumurtadan çıktığımı laelaelaelaelae

TAVUKLAR BİLE SOYLARINI BU KADAR MERAK ETMEMİŞLERDİR.NERDEN CIKIP NEREYE ...:))))))))[/QUOTE]

AL BENDEN DE OKADARR KATILIYOM BACIM SANA AMA MERAKLIYIZ ISTE BYEEE:1hug:

yan komşudaydım şimdi kendime geldimtatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…