Yumurtamı nasıl çatlatabilirim?

yenibirhayal

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
1.896
1.107
Arkadaşlar obu takibi yapmaya başladım. Testlerim koyulaşıyordu şimdi pik yapmadan silikleşiyor sanırım. Şeffaf akıntım çok. Adet olamadığım için duphaston kullanmıştım 5 gün, bırakınca testlerim koyulaştı. Şeytan diyor birkaç gün daha kullan pik gör çatlar yumurtan ama korkuyorum da kafama göre iş yapmaya. Doktor da adet oluktan sonra geldi. İnsitol içeren folik asitim var ramazan başladığından beri içemiyorum onu mu içsem bilenler yardımcı olabilir miiiii lütfen

Yukarıdan aşağı. Her gün bir tane yaptım en alttaki bugün. Bir de Acaba doktora gitsem iğne verebilir mi çatlasın diye

Eklentiler

• 20230326_145655.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 90
Canım doktora git ve ovulasyon testi kullandığını ama hep silik çıktığını hiç koyulaşmadığını söyle o ona göre yöntem bulur

Bende bu testten kullandım memnunmusunuz acaba testten bekledikce koyulasiyor mu sizin testiniz

Randevu alamıyorsan erkenden hastaneye git yan da affedersin ama eşinin tepesinden inme ben aralıkta doğum kontrolü bıraktım martta gebe kaldım ovulasyon falanda takip etmedim çünkü hergün birlikte oluyorduk

Randevu alamıyorsan erkenden hastaneye git yan da affedersin ama eşinin tepesinden inme ben aralıkta doğum kontrolü bıraktım martta gebe kaldım ovulasyon falanda takip etmedim çünkü hergün birlikte oluyorduk
Öyle de bende pcos var yumurtam çatlamayabiliyor. Çatlamazsa hergün yapsan yine olmaz ki. Maşallah bebiş kaç haftalıkk

Öyle de bende pcos var yumurtam çatlamayabiliyor. Çatlamazsa hergün yapsan yine olmaz ki. Maşallah bebiş kaç haftalıkk
Son adet tarihime göre 4 hafta 4 günlük canım doktora sen söyledin mi zaten o çatlamadığı için sana iğne ilaç verir

Son adet tarihime göre 4 hafta 4 günlük canım doktora sen söyledin mi zaten o çatlamadığı için sana iğne ilaç verir
İşte adet ol gel takip yapalım dedi, adet olmadan yumurta çıktı ortaya adet de olmadım 10 gün geçti. Şimdi de randevu bulamıyorum. Bir de çalışıyorum. En erken ne zaman müsait olurum bakalm

kuzum bunun için kesinlikle doktor takibi lazım...yumurtan büyüyor mu ne kadar büyüyor bunlar cok önemli.... bir de 16 mm altına yumurta çatlatma iğnesi verilmiyor.
Yarın gideceğim bakalım buldum bi randevu işten izin aldım. Peki hormon testi yapmadan iğne verirlermi gerekirse

Yarın gideceğim bakalım buldum bi randevu işten izin aldım. Peki hormon testi yapmadan iğne verirlermi gerekirse
bu iğne için hormon testi istemiyorlar ama gebeliğin neden olmadığını araştırmak için isteyebilirler o da zaten adetin 3. ya da 4. günü sabah erkenden veriliyor.

bu iğne için hormon testi istemiyorlar ama gebeliğin neden olmadığını araştırmak için isteyebilirler o da zaten adetin 3. ya da 4. günü sabah erkenden veriliyor.
İşte pcos var ama ek isteyebilirler tabi. Bakalım ne diyecek yarın doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…