yumurtam kayboldu. bu nasıl bişi okuyun lütfen

turkuaz_turkuaz9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
148
1
arkadaşlar bugün çok acayip bişi yaşadım paylaşmak ve yardım almak istiyorum. reglimin 10.gününde yumurtam 16 mmdi. 12. günü bugün ve durumuna bakmak için tekrar gittim doktora. şok olduk tabi hep beraber. 16 mmlik folikul yok olmuştu. nerde bu yumurta. çatlayıp yok olmuş olma ihtimali de var. allah aşkına bunu yaşayan varsa bana yardımcı olurmu. içine gömülme deniyomuş buna. şaşırdık biraz da üzüldük hep beraber. umarım çatlayıp yok olmuştur.bu şekilde büyümeden yumurtası kaybolan varsa lütfen paylaşsın olurmu. teşekkürler

canım bende yumurta takibi yaptırıken kontrolde 3 yumurtam vardı bir sonraki gidişimde yumurta sayısı 2 ye düşmüştü...dr um büyümeden sönebiliyo bu şekilde demişti...ama boyutunu hatırlamıyorum...

canım dün banada aynısı oldu! pazartesi gittiğimde 13mm ve 14mm yumurta vardı. çarşamba çağardı doktor. dün gittim yok. doktor kaçırmışız çatlamış dedi. ilişki olsun dedi. benimde bir önceki gece acayip ateşim vardı ve hafif kasığımda sızlama olmuştu. heralde o gece çatladı diyorum. 2 gündür çalışıyoruz bizde... inşallah yumurta sönmesi falan olmamıştır. hem o ne yaaa...

canım benim geçmiş olsun..Bi bilgim yok ama umarım bu ay hayırlı haberler alırsın

bu iki gün içinde kasıklarında ağrı olduysa yumurta çatlamıştır ve kaybolmuştur ...
ben yaşamadım ...hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah ....

benımde 11. gunu 12 mm olan yumurtam 13. gun gittigimde catlamıstı. ama catlayan yumurta sekıl değiştirir ve gorur dr un bunu. çok uzun sure gecmedıkce. yamuk dantel gibi bir hal alır 1-2 görünür die bılıyorum. benım dr um catlayan yumurtamı gosterdı bana

X