Yumurtalik rezervi azlığı (amh düșüklüğü)

Ortak nokta hiç yok canım. Farklı hastanelerde 0,5 en fazla fark oluyor diye biliyorum. Ultrasonda yumurta sayıniz kaç. Buda gerçeğin hangisi olduğunu gösterir aslında
Rezervim 0.791 iken ilk gittigim doktor disinda baska kdoktora da gittim 3 tane gibi birsey dedi hatta ucuz olursa bir de dedi espri yapti. ama son gittigim doktor birsey soylemedi. Acikcasi bilmiyorum ki.

Rezervim 0.791 iken ilk gittigim doktor disinda baska kdoktora da gittim 3 tane gibi birsey dedi hatta ucuz olursa bir de dedi espri yapti. ama son gittigim doktor birsey soylemedi. Acikcasi bilmiyorum ki.
Muayene olduğunda sor canım. Yüksek cikmasi güzel bişey keşke hepimizin böyle yükselse

İkinci çocuk denemenizde amh 0,71 olsa doğal yolla deneyin derdim.ama hiç cocugunuz yoksa riske atmayın derim.iyi bir merkezde tüp bebek tedavisi oneririm
oyle mi diyorsun cok tesekkur edeeim canim benim. Artik birazcik daha bakayim son care tabi ki o da kesin olumlu sekilde sonuclanacak degilya. Bakalim artik.

İncir küründe incire geçince prolaktinim 30 u geçti o yüzden yarıda kestim, c life ı da 2 kutu bitirdim ama bi faydasını görmedim açıkçası. Yine elinden geleni yap, tamam artık yapacak bi şeyim kalmadı dediğin zaman tüp bebeğe geç. Allah kolaylık veriyor.

Cok sagol canim benim aynen oyle Allah razi olsun ecmain insaallah.

İki testi de aynı yerde mi yaptırdınız acaba?

Amh ınız 0.7 çıkmadan önce amh testi yaptırmışmıydınız?

İki testi de aynı yerde mi yaptırdınız acaba?
Hayir ilk yaptirdigimi Sivas'ta numune hastanesinde yaptirmistim 0.791 cikmisti. Bu sonuctan yaklasik 1 sene sonra Sivas Cumhuriyet Universitesi'nde yaptirdim 3.11 cikti canim benim. Diger hormon degerlerim normal.

Merhaba benimde rezervim 0.808.. Fsh 7.. E2 17 tsh 3.8 çıktı... Acaba bu değerlerle tüp bebek olur mu? Ocakta tedavim başlıycak ama endişeliyim.. Tsh için levitron 25 mg kullanıyorum.. Bir de clife ballı macun aldım onu kullancam bakalım.. Kullanıp yumurtalar da etkisini gören var mı? Muayene sırasında özellikle

Amh ınız 0.7 çıkmadan önce amh testi yaptırmışmıydınız?
amh testi aynı anda 2 farklı yerde yapılmalı bence, eğer ikisi de çok farklı çıktıysa 3. yü yaptırıp netleştirilmesi gerekiyor. bana şimdiye kadar tüm doktorlar herşey yolunda, rezerv yüksek, çok sayıda folikül gördüklerini söylüyorlardı. Hatta ilk gittiğim doktor polikistik over görüntüsü olduğunu zor hamile kalabileceğimi söylemişti .aynı senin gibi en son gittiğim doktor ultrason görüntüsüyle amh sonucu uyuşmuyor dedi test yaptırdım 1 senede yarı yarıya düşmüş bu mümkün mü bilemiyorum.

Canım öyle düşünme kötü yönleri olabilir ama yaş ilerledikçe, regl gördükçe yumurtalarımız git gide azalıyor erken öğrenmek erken hareket etmemizi sağlar. Yani erken öğren ki yola koyul biran önce bebiş için ne gerekiyorsa.

Arkadaşlar benimde amk 0.799 çıktı doktor dediği yumurta rezervi düşük dedi normal yolla olurmu yoksa çokmu düşük

Arkadaşlar benimde amk 0.799 çıktı doktor dediği yumurta rezervi düşük dedi normal yolla olurmu yoksa çokmu düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…