Yumurtalik kisti ve gebelik

proing

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
596
281
Merhaba arkadaslar, sizlere bir sorum olacak, yumurtalik kistim vardi 2.3cm dr klomene baslayamayacagimi oncelikle kisti yok etmek gerektigini belirtti, duphaston ilac verdi 10 gun kullandim, bu arada sogan kurunude yaptim, bu gun kontrole gittim ayrica adetim 8 gun erken oldu ve sonuc kistim 3.2 cm olmus, ne sogan suyu ne ilac fayda etmemis, bu ay bekleyelim dedi, bir an once bitsin diye tekrar sogan suyu icsem sorun olur mu ? Bir an once gebe kalmak istiyorum

mi , 2 ay

Merhaba arkadaslar, sizlere bir sorum olacak, yumurtalik kistim vardi 2.3cm dr klomene baslayamayacagimi oncelikle kisti yok etmek gerektigini belirtti, duphaston ilac verdi 10 gun kullandim, bu arada sogan kurunude yaptim, bu gun kontrole gittim ayrica adetim 8 gun erken oldu ve sonuc kistim 3.2 cm olmus, ne sogan suyu ne ilac fayda etmemis, bu ay bekleyelim dedi, bir an once bitsin diye tekrar sogan suyu icsem sorun olur mu ? Bir an once gebe kalmak istiyorum

mi , 2 ay
Soğan suyunu 15 gün düzenli kullanınca 6 ay ara verilmesi gerektiğini söylüyor Saraçoğlu bence arka arkaya içmeyin

Benim de kistim vardı 3 ay sonra kendi kendine kayboldu. Doktorum da 4 cm i geçmedikçe kendi kendine kaybolabilir dedi. Belki sizinki de öyle olur.

Kistinizi baska bir doktora gösterin her kist kaybolmaz devlet hastanelerindeki cihazlar ileri teknoloji olmayabilir sehir hastanesi mümkünse üniversite hastanesi falan tercih etmekte fayda var

X