Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba arkadaşlar bana 24 Nisan 2019 da Acıbadem hastanesinde Dr.Yiğit bey Prp yaptı.Prp den sonra ilk reglim 25 gün sonra oldu fakat ikincisi ise 40.gün hala olmadı belirtileri de yok prp yaptıran arkadaşlar böyle birşey ile karşılaşanlar ve nedenini bilenler varmı bu durum bana çok stresyaptı.

Arkadaşlar bende 24 Nisan da Prp yaptırdım 25 gün sonra adet oldum herzamanki gibi oldu fakat ikici adet süresi ise 40 geçti hala olmadı hamilede değilim böyle gecikme ile karşılaşan varmı nedeni ne olabilir bana çok stres yaptı

Ben 20 nisan'da yaptırdım rahim inceliğim olduğu için rahim içine verildi. Arkasından 3 mayısta regl oldum. Transfer tedavime başladık. 2 haftalık ilaçlardan sonra kontrol ve 20 mayıs'ta yeniden prp yapıldı. 28'inde transfer yapıldı. Hamile olmadığımı öğrenince ilaçlarımı bıraktım. İlaçlarımı bıraktıktan 3 gün sonra da regl oldum. Şimdilik çok şükür.

Siz iki kez mi prp yaptırdınız. ?

Umarım iyi sonuçlar alırsınız

Rahim inceliğim için doktorum kullanmıştı. Çok az etkili oldu. Bundan sonraya etki eder mi hiç bilemiyorum. Yaşayıp göreceğiz.
Bu yaşta regl olabilmek bile bir nimet benim için. O sebeple hamile kalamasam bile regl olduğuma şükrediyorum. Şansım hala var en azından diye.
Umarım size de faydası olur. Gebelik testi yaptırdınız mı?

Kızlar prof.dr Hakan Çoksüer çarşamba günü fox tv de Çağla Şikelin programına katılacakmış.Prp hakkında

ben yaptırdım maslak acıbadem de, hiçbir sıkıntı yaşamadım, ilk seni odaya alıyorlar ve orada damar yolunu açıp iki tüp kan alıyorlar, yaklaşık yarım saat sonra da operasyon a giriyorsun, bu sürece kadar hemşireler ve yiğit hoca gelip gerekli bilgileri de veriyorlar. damar yolundan anestezi verip uyutuyorlar 15 dk sonra uyanınca kendini odada buluyorsun zaten :). Hiçbir ağrım olmadı çok şükür. operasyondan sonra da yiğit hoca bilgi veriyor. tedbir amaçlı 1 haftalık antibiyotik veriyorlar ve kendini iyi hissetiğinde taburcu oluyorsun.

yumurta sayınızda ve kalitesinde artış oldumu peki

Prp ile hamile kalanlar lütfen burdan yazsınlar bize de umut olsun arkadaşlar. gelişme olup olmadığını bilelim. özellikle erken menopoz olup sonuç alan arkadaşlar adet göremeyip sonuç alanlar ve yaşı olup rezervi düşük olan arkadaşlar hamile kaldıysanız lütfen bizimle burda paylaşın. Malum her günümüz çok önemli. bizlere de umut olsun

Kızlar 23 yaşında menepoz teşhisi konuldu.şuan 33 yaşındayım.4-5 yıldırda ilaçsız adet olmuyordum(cyclo prognova kullanıyordum) amh0.04 ve fsh 40 ile bana prp uygulandı.kaybedeecek birşeyim yoktu denemekte fayda var diye düşündüm.işlemden sonra ilaç kullanmamı istemedi doktorum ve ilk adetimi oldum.bu arada menepozun bütün etkilerini yaşıyordum ateş basmaları vs..

Merhaba hikayemiz aynı bende 27 yaşındayım yeni giriyorum 3 aydır adet olamadim amh 0.03 bende istanbula geleceğim prp için eğer sizde bi fayda ederse lütfen yazar mısınız biraz olsun umuda ihtiyacım var

prp den kaç gün sonra adet gördünüz ?

Merhaba hikayemiz aynı bende 27 yaşındayım yeni giriyorum 3 aydır adet olamadim amh 0.03 bende istanbula geleceğim prp için eğer sizde bi fayda ederse lütfen yazar mısınız biraz olsun umuda ihtiyacım var
Bu ikinci ayım inşaallah olumlu şeyler olurda paylaşırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…