Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Herkese iyi akşamlar. Bugün ben de PRP yaptırdım arkadaşlar. Yumurtam var 10 tane toplandığı da oldu. Fakat benim sorunum yumurtaların olgunluk evresine gelememesi. doktorum faydalı olabileceğini söyledi. İnşallah olumlu sonuç alıp benim durumunda olan insanlara ümit olabilirim. Allah hepimizin yardımcısı olsun, gönlümüze göre versin

Herkese iyi akşamlar. Bugün ben de PRP yaptırdım arkadaşlar. Yumurtam var 10 tane toplandığı da oldu. Fakat benim sorunum yumurtaların olgunluk evresine gelememesi. doktorum faydalı olabileceğini söyledi. İnşallah olumlu sonuç alıp benim durumunda olan insanlara ümit olabilirim. Allah hepimizin yardımcısı olsun, gönlümüze göre versin
Amin ınşallah hepimiz prp nin faydasını görürürüz inşallah.sizin yaş kaç

Kızlar prof dr hakan çoksüer prp bugün fox tv de çağla şikelin programına konuk olacak prp uygulaması ile ilgili konuşma yapacak izleyelim ve birbirimizi bilgilendirelim.saat kaçta çıkacak bilmiyorum

Kızlar prof dr hakan çoksüer prp bugün fox tv de çağla şikelin programına konuk olacak prp uygulaması ile ilgili konuşma yapacak izleyelim ve birbirimizi bilgilendirelim.saat kaçta çıkacak bilmiyorum
kızlar sorularınız varsa iletişim hattı var programda ekranda çıkıyor. muhakkak soralım kısa mesaj atalım, daha çok bilgi alalım.

Merhaba arkadaşlar bana 24 Nisan 2019 da Acıbadem hastanesinde Dr.Yiğit bey Prp yaptı.Prp den sonra ilk reglim 25 gün sonra oldu fakat ikincisi ise 40.gün hala olmadı belirtileri de yok prp yaptıran arkadaşlar böyle birşey ile karşılaşanlar ve nedenini bilenler varmı bu durum bana çok stresyaptı.
Merhaba ben ocak ayında PRP yaptırdım, ilk adetimi olamamıştım ilk defa gecikmişti. Muayne oldum PRP sonrası olabilir böyle bir durum dediler. hatta kendiliğinden gebelik yaşayanlar bile olmuş. Şuan ikinci PRP için hazırlanıyorum.

Hanımlar merhaba. Tüp bebek için Eylül ayından beri Prof.Dr.Bülent Tıraş kontrolünde Acıbadem Maslak'ta tedavi görüyorum. Öncelikle Humatrope yani büyüme hormonu kullandım. Ardından 2.ayın sonunda tüp bebek protokolü verildi. İğnelerimi ve ilaçlarımı düzenli kullandım ancak sonuç alamadık. Tek yumurtam vardı o da büyümedi :KK43: Bülent Hoca bana PRP önerdi. Ancak orada da yeni yapmaya başlıyorlar ben ilk hastalardan biri olacağım. Bu uygulamayı daha önce deneyen oldu mu? Başarılı sonuç alan var mı? Operasyon sonrası nelere dikkat ettiniz paylaşırsanız çok sevinirim.
Merhaba ben ocak ayında PRP yaptırdım Bülent Hoca'da . Yumurtalık rezerv azlığım var 27 yaşındayım. PRP öncesi 1 embriyom oluştu ve donduruldu. PRP sonrasında folikül sayım 5 kat arttı ve 2 emriyom oluştu donduruldu. PRP etkisi 6 ay devam ettiği için şuan etkisi azaldı. Önümüzdeki ay tekrar PRP yaptırmayı planlıyoruz. Bülent Hoca rezerv azlığım olduğu için havuzlama yöntemi yaparak embriyoların genetiğine bakılarak transfer yapmak istiyor. Oyüzden 6 embriyoya kadar devam ediyorum bu tedaviye. Kesinlikle yaptırın 3 tedavide elde edeceğiniz verimi prp sonrası tek tedaviyle bile ulaşıyorsunuz.

Merhaba ben ocak ayında PRP yaptırdım Bülent Hoca'da . Yumurtalık rezerv azlığım var 27 yaşındayım. PRP öncesi 1 embriyom oluştu ve donduruldu. PRP sonrasında folikül sayım 5 kat arttı ve 2 emriyom oluştu donduruldu. PRP etkisi 6 ay devam ettiği için şuan etkisi azaldı. Önümüzdeki ay tekrar PRP yaptırmayı planlıyoruz. Bülent Hoca rezerv azlığım olduğu için havuzlama yöntemi yaparak embriyoların genetiğine bakılarak transfer yapmak istiyor. Oyüzden 6 embriyoya kadar devam ediyorum bu tedaviye. Kesinlikle yaptırın 3 tedavide elde edeceğiniz verimi prp sonrası tek tedaviyle bile ulaşıyorsunuz.
prp birden çok yapılabiliyor mu ki ?

Merhaba, öncelikle dondurulmuş embriyolarınız için çok sevindim umarım en kısa zamanda sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz. ama bir şey sormak istiyorum prp sadece 1 kez uygulanıyor diye duymuştum Bülent bey mi tekrar yapılmasına karar verdi yoksa bu sizin kararınız mı olu?

PRP 2 kere yapılabiliyor mu anlamadım. önceden kaç yumurtanız çıkıyordu. 5 kat arttı demişsiniz.

Kızlar 23 yaşında menepoz teşhisi konuldu.şuan 33 yaşındayım.4-5 yıldırda ilaçsız adet olmuyordum(cyclo prognova kullanıyordum) amh0.04 ve fsh 40 ile bana prp uygulandı.kaybedeecek birşeyim yoktu denemekte fayda var diye düşündüm.işlemden sonra ilaç kullanmamı istemedi doktorum ve ilk adetimi oldum.bu arada menepozun bütün etkilerini yaşıyordum ateş basmaları vs..
prp yi nerde oldunuz ben de dün prof dr. cem fıçıcıoğlun da tedaviye başladım benim de amh 0.07 ve adet olamıyorum iki aydan beri ilk önce tarlusalla adet olacağım sonra prp tedavisine başlanacakmış.

PRP 2 kere yapılabiliyor mu anlamadım. önceden kaç yumurtanız çıkıyordu. 5 kat arttı demişsiniz.
Önceden tek folikül gelişiyordu. Bazen dölleniyordu bazen döllenmiyordu. Prp den önce 3 kere tedavi gördüm 1 embriyo elde edildi. Prp sonrası 2 tedavi gördüm her tedavide en az 5-7 folikül gelişti. Sonunda 2 embriyom oluştu. Şuanda 3 embriyom var donmuş.

Merhaba, öncelikle dondurulmuş embriyolarınız için çok sevindim umarım en kısa zamanda sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz. ama bir şey sormak istiyorum prp sadece 1 kez uygulanıyor diye duymuştum Bülent bey mi tekrar yapılmasına karar verdi yoksa bu sizin kararınız mı olu?
Bende tek sefer diye biliyordum bu ay 6. Tedaviye başlamak için gittiğimde foliküllerimin sayısının azaldığını prp öncesi gibi gözüktüğünü söylediler. Tekrar prp yapılan hastalar olmuş. Hatta ilk prp ye cevap vermeyen hastalarda 2. Prp de cevap alabilmişler.

Merhaba ben prp yaptırıp yumurta kalitesinin arttığını deneyen biri olarak prp yaptırmanızı tavsiye ederim. Yumurta kalitem arttı ve folikül sayım da arttı.

Merhaba, prp sonrasi yapilan 2.adet tedavisinde toplanan 1 yumurtanin dollenmedigini yazmistiniz.
Simdi 4 yumurta ile yeni tedavi basladi mi?toplandiysa dollenip dollenmedigi hakkinda son durum nedir acaba?
Kusura bakmayın anca gördüm mesajınızı ben tedaviye devam etmiyorum yine aynı şekilde hayıt hapı ve maca hapını kullanıyorum ama doğal yolla olmasını bekliyoruz Allah nasip ederse ☺️

• Beğen
Reactions: 2be
Kusura bakmayın anca gördüm mesajınızı ben tedaviye devam etmiyorum yine aynı şekilde hayıt hapı ve maca hapını kullanıyorum ama doğal yolla olmasını bekliyoruz Allah nasip ederse ☺️
İnsallah dualarim sizinle.ben de prp sonrasi toplamadaki dollenmeyen yumurta vakasi neticesiyle yeni toplama yaptiramadim,cesaret edemedim ...spontan gebelik icin de cok umutlu degilim:))

X