Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Kızlar 22 nisanda prp yaptırdım 25 mayısa kadar bekledim adet olmayınca test yaptırdım betahcg:4 çıktı negatiftir diye dikkate almadım bugün doktora sordum takip edilmesi gereken sonuç dedi bir kaç gün sonra tekrar tahlil yaptır dedi sizce umut vaad eden bir sonuç mu hiç duydunuz mu bu değerle hamile olanı ???
Merhaba, nasılsınız? yeni bir tahlil yaptırdınız mı? heyecanla bekliyorum sizden gelecek gelişmeleri :)

O kadar güzel anlatmışsınız ki.Yeni 30 oldum ama üzerime öyle bir yük bindi ki.Eşimden ayrılmayı bile düşündüm o kadar mutlu ve bu konu dışında hiç sorunumuz yokken.Onu baba yapamadım diye içim içimi yedi.iki kere opu olupta hiç embriyomun olmaması sanki bundan sonraki tedavilerimde de hiç olmayacakmış psikolojisine soktu beni.Siz de umudunuzu kaybetmeyin sizinki olacak inşallah.Elinizde embriyoruz vardı bende o bile yok.Umarım rabbim daha fazla aratmadan bize de bir evlat verir.
sizi o kadar iyi anlıyorum ki aynı şeyleri düşünmüştüm bir süre. ancak sonra yeniden mücadele etmeye karar verdim ve üstelik ben 44 yaşındayım. sizin yaşınız daha çok genç. umutsuz olmayın bu kadar istek ve çabalamanın inşallah güzel sonuçları olur. inancınızı ve umudunuzu kaybetmeyin ve en önemlisi moralinizi yüksek tutun.

Merhaba kizlar bende 2 kez tup bebek tedavisi oldum ve 2 sinde de yumurtam olusmadi bahceci de prp oldum 24 nisan da ve gecen ay yumurtam olmamis dr cok iyi gøzukuyor dedi catlatma ignesi yapti 2 hafta sonra beli olacak hamile olup olmadim ama sonuclar cok iyi gøzukuyor dedi ins ise yarar allahim herkeze nasip eder

Merhaba kizlar bende 2 kez tup bebek tedavisi oldum ve 2 sinde de yumurtam olusmadi bahceci de prp oldum 24 nisan da ve gecen ay yumurtam olmus dr cok iyi gøzukuyor dedi catlatma ignesi yapti 2 hafta sonra beli olacak hamile olup olmadim ama sonuclar cok iyi gøzukuyor dedi ins ise yarar allahim herkeze nasip eder

Merhaba
Bende 40 yasindayim.2 düsük ve bir basarisiz tüp bebek ten sonra dr.bülent bey bana prp tedavisi önerdi.
Prp zaten yumurta reservi az olan ve erken menepoza girenler icin yapiliyor.
Ben yaptirdim.cok basit bir islem.fazla ümidim yoktu cünkü benim yumurta reservim cok az ve fsh degerlerim cok yüksekti.
Prp den sonra bir kere adet oldum ve ikinci adetimde hamile kaldim.benim icinde bir mucize oldu.su an cok sükürler olsun 11 haftalik hamileyim.
Dr.bülent bey prp den 2 ay sonra kendiliginden hamile kalmassaniz tüp bebek yaptircaktik.fakat gerek kalmadi.
Arkadaslar ümidinizi sakin kaybetmeyin.rabbim tüm cabalarimizi görüyor.

Arkadaşlar merhaba.Prp yaptırdım 23 Mayısta.Cmt si iltihap olduğu gözlemdi.Antibiyotik verdiler.Şimdi kanama oldu.Sizde de oldumu acaba.Korkuyorum da

Merhaba
Bende 40 yasindayim.2 düsük ve bir basarisiz tüp bebek ten sonra dr.bülent bey bana prp tedavisi önerdi.
Prp zaten yumurta reservi az olan ve erken menepoza girenler icin yapiliyor.
Ben yaptirdim.cok basit bir islem.fazla ümidim yoktu cünkü benim yumurta reservim cok az ve fsh degerlerim cok yüksekti.
Prp den sonra bir kere adet oldum ve ikinci adetimde hamile kaldim.benim icinde bir mucize oldu.su an cok sükürler olsun 11 haftalik hamileyim.
Dr.bülent bey prp den 2 ay sonra kendiliginden hamile kalmassaniz tüp bebek yaptircaktik.fakat gerek kalmadi.
Arkadaslar ümidinizi sakin kaybetmeyin.rabbim tüm cabalarimizi görüyor.
Öncelikle tebrik ederim inşallah sağ salim bebeğinizi kucağınıza alırsınız.Böyle haberler duymak gerçekten çok güzel.Sanırım yumurtası az ya da hiç olmayanlarda etki ediyor ama kaliteyi düzenliyor mu bunu çok merak ediyorum.Ben de yaptıracağım ama şimdilik gelişmeleri takip ediyorum

Neden oldu bilmiyorum.Adet dönemine daha çok var.Zaten ilaçsız adet olamıyordum.Daha ilacın yarısındayım bugün kanamam var ağrılarım var
Antibiyotik tedavisinden dolayi kanama olacagini sanmam.enfeksiyon icin verilmistir.yigit hocayla gorustunuz mu? Asistani gamze hnm a mesaj atin olmazsa.prp sonrasi enfeksiyon olustugunu ilk sizden duyuyorum.size sebebi ne olabilir soylediler mi?

Antibiyotik tedavisinden dolayi kanama olacagini sanmam.enfeksiyon icin verilmistir.yigit hocayla gorustunuz mu? Asistani gamze hnm a mesaj atin olmazsa.prp sonrasi enfeksiyon olustugunu ilk sizden duyuyorum.size sebebi ne olabilir soylediler mi?
Hayr söylemediler.Yarın çağırdılar gideceğim sabahtan.İnşallah kötü birşey yoktur.Çok korkuyorum

İnanın bu geceyi geçirmek bana çok zor.
Tahmin edebiliyorum ama cok kotu bir durum olsa sizi bugun acil çağırırlardi hastaneye diye dusunuyorum...yarina kadar beklenmesinde sakinca gormuyorlar .. icinizi ferah tutun demek kolay da insanin kafasindaki tilkiler susmuyor ki😉

Tahmin edebiliyorum ama cok kotu bir durum olsa sizi bugun acil çağırırlardi hastaneye diye dusunuyorum...yarina kadar beklenmesinde sakinca gormuyorlar .. icinizi ferah tutun demek kolay da insanin kafasindaki tilkiler susmuyor ki😉
Acil olarak dr yönlendirildim.Gittiğim dr ağrı ve kanama devam ederse yatış vericek.

X