Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

kızlar bugün 20 yıl sonra hayallerine kavusan bir annenin videosuna denk geldim demet akalının sayfasında. sanırım bahçeci doktoru bu doktor. inşallah bizlerde o videodaki kadın gibi mutlu oluruz.

ben bu videoyu 2-3 gün önce izlemiştim. sanırım yarım saat ağladım. Allah inşallah hepimize bu güzel duyguyu bu mutluluğu nasip eder.

Merhaba ağrılarınız oldumu acaba.Bende yaptırdım 23 mayısta benim çok ağrım oldu.Ve ara ara ağrılar saplanıp duruyor.Neden olduğunu merak ediyorum.
İlk bir hafta sancım oldu ama kendime çok dikkat ettim sürekli dinlenir pozisyondaydım inan evde hiç iş yapmadım

valla bende çok duygulandım canım bahçecinin kendi hesabında görmüştüm o zamanda gözlerim dolmuştu dünde demet akalında denk geldim aynı videoya dilerim herkese nasip olur

merhaba hanımlar, ben de yeni üye oldum. yaşım 30 amh 0.02 bayramdan sonra bülent tıraşta prp randevum var. benim son aylarda yumurtamda kist oluşuyor acaba prp yapmadan önce bakarlar mı kist var mı yok mu diye? boşuna kist varken prp yapmayayım diyorum. belki faydasını etkiler kistler diye düşünüyorum?

Merhaba ben de bayram dönüşü Prp için Acıbadem'den Bülent Hoca'dan randevu aldım. Birsürü test istediler ama prp öncesinde mi yumurta toplama öncesinde mi,emin olamadım. Daha önce 1 kere başka bir doktora yumurta toplama yaptırdım ancak sadece 1 tane donduruldugu için prp yi denemeye karar verdim. Prp olanlar bu testleri yaptırdılar mı,başka dikkat etmek gereken birşey var mı,benim prp günü tam regl günü veya 1 gün öncesine denk geliyor ama hemşire muhtemelen sıkıntı olmaz dedi. Bir de prp nin başarı oranı ne, ben açıkça Bülent hocaya sormayı unuttum. Bu konularda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?Teşekkürler

Merhaba ben de bayram dönüşü Prp için Acıbadem'den Bülent Hoca'dan randevu aldım. Birsürü test istediler ama prp öncesinde mi yumurta toplama öncesinde mi,emin olamadım. Daha önce 1 kere başka bir doktora yumurta toplama yaptırdım ancak sadece 1 tane donduruldugu için prp yi denemeye karar verdim. Prp olanlar bu testleri yaptırdılar mı,başka dikkat etmek gereken birşey var mı,benim prp günü tam regl günü veya 1 gün öncesine denk geliyor ama hemşire muhtemelen sıkıntı olmaz dedi. Bir de prp nin başarı oranı ne, ben açıkça Bülent hocaya sormayı unuttum. Bu konularda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?Teşekkürler
benden prp öncesi hiçbir test istenmedi, benim hiç yumurta toplama işlemim olmadı ama, belki sizin bu durumdan dolayı istenmiş olabilir ya da belli başlı test değerleri yoksa sizde(amh,fsh vs.) ondan da istemiş olabilir,

başarı oranını sorduğumda ise yeni uygulanan bir yöntem ama olumlu sonuç alan da var almayan da, bizim durumumuzda olanların denemesinde fayda olacağını söylediler, hatta bir hastanın prp sonrası normal yolla hamile kaldığını söylediler,

Merhaba arkadaşlar prp yaptıralı 3 ay oldu ve burda daha önce umutsuzluğa kapıldığımı bende prp nin işe yaramadığını yazmıştım. Bugün doktora gittim ve daha önce hep bir tane olan yumurtam bu sefer 4 olmuş nasıl mutlu oldun size anlatamam fsh 12 ama olsun onuda düşürmenin yolunu buluruz yani diyeceğim o ki umutsuzluğa kapılmayın benim amh değerim en son 0,02 idi hayıt tohumu için bişeyler yapın bence prp işe yarıyor ☺
merhaba, bana doktorum prp ye kadar kullanmama için vitaminler de verdi. Hayıt tohumumu aynı anda kullansam problem yaratır mı acaba? Biesteron, gonamax ve opema Q10 kullanıyorum.

Ben Diyarbakır da Hakan Çoksüer hocaya yaptırdım türkiye de ilk prp uygulanan merkez 3 yıldır bu tedaviyi uyguluyor

demekki aynı günde yaptırmışız.Hayırlısı olsun.inanın benim çok sancım oluyor.canımı yakacak şekilde.
Allahın izniyle sonunda güzel şeyler olur umarım, bu kadar özveri bu kadar sıkıntı sonunda hepimiz yavrularımıza kavuşuruz inşallah.

merhaba hanımlar, ben de yeni üye oldum. yaşım 30 amh 0.02 bayramdan sonra bülent tıraşta prp randevum var. benim son aylarda yumurtamda kist oluşuyor acaba prp yapmadan önce bakarlar mı kist var mı yok mu diye? boşuna kist varken prp yapmayayım diyorum. belki faydasını etkiler kistler diye düşünüyorum?
Aslında ilk kez gittiğinizde muayene sonrasında kist var mı yokmu diye söylüyorlar yani bana söylemişlerdi. mutlaka bakıp söylerler ama faydasını etkileyeceğini düşünmüyorum. ikisi çok farklı bir durum çünkü.

Ben impryl kullandım. Yumurtanın DNA hasarını azaltmak ve kaliteli yumurta elde edebilmek için 3 ay kullandım. Bunun yanında ben bir çok gıda takviyesi de kullandım. Bunlardan biri de Koenzin QH. İmpryl'in faydasını gördüm ve ilk yumurta toplama da çok şükür 1 tane genetik olarak sağlıklı embriyomuz oldu.
merhaba, ben de Bülent bey' e gidiyorum. omepa ve biesteron aynı ama impryl yerine bana gonamax verdi. ikisinin de içeriğine baktım netten. farklılıklar var. neye göre acaba ikimize o gıda takviyesini farklı veriyor?

Merhaba, o testleri PRP öncesi yaptırmanız gerekiyor. aslında regl bitiminden hemen sonra yapılıyor yani bana öyle söylemişlerdi ve burada yazan arkadaşlar da öyle yaptırmışlardı. başarı oranı ancak 1 yıl sonunda belli olur çünkü çok yeni bir uygulama. ama güzel haberler duyuyorum burada :)

Aslında ilk kez gittiğinizde muayene sonrasında kist var mı yokmu diye söylüyorlar yani bana söylemişlerdi. mutlaka bakıp söylerler ama faydasını etkileyeceğini düşünmüyorum. ikisi çok farklı bir durum çünkü.
[/QUOTE
ilk görüşmeye gittiğim gün çok kalabalıktı muayene çok kısa sürdü ve benim de stresten aklıma gelmedi sormak kist var mı yok mu umarım dediğiniz gibi etkisi olmaz :)

X