Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba ben de Bülent Tıraş önerisi ile prp yaptırdım. İkinci adeti bekliyorum. Yalnız prp regl ilken yapılmıyor adetli ilken arıyorsunuz ve adetten sonraki 10 gün içinde yapılması gerekiyor. Bence bunu tekrar sorun. Çünkü işlem için iyi bir para ödeniyor ve size işlem yapılmış oluyor. Tekrar bilgi alın bence

merhaba, ben de Bülent bey' e gidiyorum. omepa ve biesteron aynı ama impryl yerine bana gonamax verdi. ikisinin de içeriğine baktım netten. farklılıklar var. neye göre acaba ikimize o gıda takviyesini farklı veriyor?
GONAMAX VE İMPRYL AYNIYMIŞ.GONAMAXI BULMAYAN OLURSA IMPRYL Yİ ÖNERİYORUZ DEDİLER BANA BEN SORMUŞTUM.

prp öncesi bizden herhangi bir test istenmedi ne testleri acaba bunlar?
Benden istedikleri testler
Hbs Ag
Anti HCV
HIV
ST3
ST4
Açlık kan şekeri
HBA1C
25 OH vitamin D
AMH
Hemogram
CA125
Ayrıca; adet döneminin 2 veya 3. günü FSH, E2, LH

BU TESTLERİ İSTEYEN HANGİ DR ACABA.BENDEN DE İSTENMEDİ HİÇBİR TEST
Acıbadem Msslak Hastanesi Dr. Bülent Tıraş istemişti. ben önce arayıp muayene randevusu almak istedim. bana bu testlerle birlikte muayeneye gelin demişlerdi. sonra da bir örneklerini alıp dosyalarına koydular.

Merhaba, prp sonrasi yapilan 2.adet tedavisinde toplanan 1 yumurtanin dollenmedigini yazmistiniz.
Simdi 4 yumurta ile yeni tedavi basladi mi?toplandiysa dollenip dollenmedigi hakkinda son durum nedir acaba?

Hanimlar bugun kontrole gittim ve prp oncesi 2 tane yumurtam varken .prp sonrasi 6 yumurta olmus.4 tanesi iyi 2 tanesi ufak dedi dr.um.tup bebek tedavisine basladik bugun.havuz yontemi yapacaklarmis.bu ay toplancak bir kez.temmuzda 2. Kez toplanacak
Bu ayki toplamaniz oldu mu acaba? Toplama sonucu nedir?

Problemim erken menepoz ilaçsız adet bile olmuyordum sıfır yumurtayla prp uygulandı yaş 33
Bende de ayni problem var 32 yasinda erken menepoza girdim şuan 38 yasindayim bende ilacsiz adet olamiyorum 3-4 defa tüp bebek yaptirdim olmadi bir tane yumurta oldu zaten belki prp umut olur diye arastiriyorjm ama henüz tam bir sonuç alanla karsilaşmadim insallah sizin bebisiniz olur ve bizede umut olursunuz

iyi akşamlar öncelikle.
İmpryl öncesi ve sonrasını kıyas edecek olursak ben şahsen gelişme olduğunu düşündüm.
Nacizane fikrim tabi, bence impryl ve gıda takviyelerinize devam edin derim. Bence sonuca ulaşırsınız. Biliyorum çok pahalı bir ilaç ama öncesi ve sonrasını değerlendirince baya etkili olmuş yumurtalarınıza. Zaten önemli olan 1 tane kaliteli, genetiği sağlıklı yumurta değil mi istediğimiz?

merhaba, ben de Bülent bey' e gidiyorum. omepa ve biesteron aynı ama impryl yerine bana gonamax verdi. ikisinin de içeriğine baktım netten. farklılıklar var. neye göre acaba ikimize o gıda takviyesini farklı veriyor?

Bu konuda yorum yapmak bana düşmez ancak 2 ilacı da şimdi açtım içerik olarak inceledim. Bu 2 ilacın 2 en önemli etken maddesi BETAİN ve SİSTEİN.
Gonamax'ta bunlar 100'er mg iken,
İmpryl'de ise 200'er mg.
Diğer içerisine konulan vitaminler ise çeşitlilik yaratmış.
Siz bilirsiniz.
Yumurta kalitenizi artırmak için ve yumurtalarınızın DNA hasarını azaltmak için bu ilacı içtiğinizi unutmayın. Ara vermeden için. Ben 3 ay kullandım ve 3 yumurtadan 1 tanesi 5. güne gitti ve genetik testten olumlu sonuçla döndü. Ama ben bununla birlikte çok gıda takviyesi kullandım. Öyle böyle değil. Daha önceki portlarımda bir bayanın sorması sonucu yazmıştım. Bakabilirsiniz. Ama asıl etken bu yukarıdaki ilaçlar bence.

Sadece impryl kullanmadım 5 aydır aktif spor yapıyorum akdeniz usulü besleniyorum.impryl şanında artmed ve omega 3te kullandım.şimdi de hayıt tohumu matcha çayı falan aldım.her gün avokado yemeye çalışıyorum istediğim kaliteli 1 tane yumurta.inşallah o da olur

Bu kış sıkılaşmak ve bir-iki kilo vermek ve kafamı dağıtmak için bende spor yaptım. İyi de oldu açıkçası.
Siz aynen devam edin. Neyin ne zaman fayda vereceğini bilemeyiz. Çaba bizden, dua bizden, takdir de Allahtan. Aynen devam yani. Allahın izni ile olacaktır. Napalım, bu da bizim imtihanımız öyle değil mi?

Ahh ah o kadar üzüldüm ki hala toparlanamadım açıkçası.akupunktur ve ozon tedavisine de gideceğim inşallah yazın.hem psikolojiye de iyi gelir.

Benden istedikleri testler
Hbs Ag
Anti HCV
HIV
ST3
ST4
Açlık kan şekeri
HBA1C
25 OH vitamin D
AMH
Hemogram
CA125
Ayrıca; adet döneminin 2 veya 3. günü FSH, E2, LH
Merhaba benden de Dr.Bülent Traş istedi. Anladığım kadarıyla prp öncesi ve sonrası durum değerlendirmesi için gerekecek. Adetimin 2.günü yaptırdım. Prp Haziran ortasında yapılacak. Testeleri o zaman yanınızda getirin dediler.

teşekkür ederim.

evet öyle sanırım. hayırlısı olsun umarım bundan sonra herşey yolunda gider sizin için. ve herkes için inşallah.

Ahh ah o kadar üzüldüm ki hala toparlanamadım açıkçası.akupunktur ve ozon tedavisine de gideceğim inşallah yazın.hem psikolojiye de iyi gelir.
O ''Ahh Ah'' deyişinizin ne anlama geldiğini bende çok iyi bilirim. Elimizden geldiğince sağlıklı beslenip dikkat ediyoruz ama sonucu hemen alamayınca canımız çok sıkılıyor, psikolojik olarak çöküyoruz. Ağlama krizleri geçiriyoruz. Nerede Yanlış yaptım, neyi eksik yaptım, daha ne yapabilirim, benim çocuğum olmayacak mı diye diye kafamızı yiyoruz. Eminim bu kaygıları taşıyarak hepimiz kendimizi sorguluyoruz. Yaşamayan bilmez bu duyguları. Yaşınızın benden genç olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben 44 yaşındayım. Genç olmak her zaman avantajdır. Gençlik avantajdır. Sakın içtiğiniz hapları bırakmayın. Yaptıklarınızı da yapmaya devam edin. Zaten yapmaktan başka bir çaremiz de yok öyle değil mi?
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin, ondan başka sığınacak kimsemiz yok. Ben kendim dua ederken çocuğu olmayan ve isteyen herkes için de her zaman dua ediyorum. Etmeye de devam edicem.

O kadar güzel anlatmışsınız ki.Yeni 30 oldum ama üzerime öyle bir yük bindi ki.Eşimden ayrılmayı bile düşündüm o kadar mutlu ve bu konu dışında hiç sorunumuz yokken.Onu baba yapamadım diye içim içimi yedi.iki kere opu olupta hiç embriyomun olmaması sanki bundan sonraki tedavilerimde de hiç olmayacakmış psikolojisine soktu beni.Siz de umudunuzu kaybetmeyin sizinki olacak inşallah.Elinizde embriyoruz vardı bende o bile yok.Umarım rabbim daha fazla aratmadan bize de bir evlat verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…