Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Bahçeci prp içinde olumlu şeyler söylemiyor :) ben bahçeci umutta tedavi görüyordum bıraktım maalesef orayı hala aklım orda olsada .. En mantıklısı devam ettiğimiz merkezdeki söylenenleri uygulamak gibi şuan hakkımızda hayırlısı inşallah en doğru tedaviyle en sağlıklı şekilde gebelik gerçekleşir tek duam bu

Evet aynen prp icin de farkli yaklasimlar mevcut..bulent hoca uygulama olarak uygun gordu ben de kabul ettim cok fazla arastirma yapmadan.artik sonu iyi olsun demekten baska bir sey gelmiyor elden.

Merhaba,havuzda kaçıncı toplamadasıniz?

Merhaba,bende daha önce Bahçecide tedavi gördüm.Altunizade şubesinden Dr.Cem Çelik geçen gün storysinde PRP yi tartıstıklarını yayınladı.Ama tabi be sonuca vardılar bilemem.Ayrıca ben aradım sordum istek olursa PRP yaptıklarıni söyledi hemşire.Heralde artik Bahçecide bu olaya sıcak bakıyo gibi geliyo bana.Bende prp yaptiricam bu hafta çok araştırip kafamı karıstırmak istemiyorum.Allah yardımcımız olsun.

Bende çok araştırmadan ani bi kararla başka bi merkezde yaptırdım umarım prp etkili bi yöntemdir bizim durumumuzdakiler için artık başka çare kalmıyor çünkü inşallah olumlu sonuçlar alırız da bütün merkezler uygular bu işlemi

kızlar bende dün görüştüm telefonda konuştuğum kişi bahçecide de prp yapılıyor maliyetine yapıyoruz bu işlemi dedi 1500 tlymiş fiyatı ama ön görüşmeye davet etti doktorunuz size uygun bir yöntem mi karar veriyor dedi

merhaba kızlar. bende prp düşünüyorum biraz önce ankarada bir profesörü aradım nuray bozkurtu 3000 tl ye herşey dahil yapıyorlar.muayenede uygun görüldüğü zaman yapılır dediler bana da. inşallah hakkımızdan hayırlısı olsun herkes için. gittim zaman gelişmeleri buradan paylaşırım.

merhaba herkese
Bende de erken yumurta yetmezliği var. PRP yöntemini araştırıyorum. Diyarbakır'da Hakan Çoksüer diye bir doktor duydum Türkiye'de PRPyi en çok yapan doktormuş sanırım. Siz nerelere yaptırdınız ? PRP işleminden memnun kalan var mı ? bana da yardımcı olur musunuz bu doktorun adını duyan var mı ?

merhaba bende de yumurta yetmezliği var. onun için çok araştırma yapıyorum. diyarbakır daki hakan hocayı aramıştım yanılmıyorsam tüp bebek esnasında prp yapıyorlar onlar.sizde arayıp konuştunuz mu? bilgi verirseniz sevinirim ☺

Ben yaptırdım. PRP öncesinde hiperbarik oksijen tedavisi aldım daha sonra PRP yapıldı. Henüz 15 gün oldu.
merhaba ben de izmir de yaşıyorum 3 kere tüp bebek tedavisi gördüm fakat üçünde de boş yumurta çıktı ben de hiperbarik oksijen tedavisini duydum istanbul yeditepe ünv. de tecrübelerinizi bana yazabilirmisiniz

merhaba ben de izmir de yaşıyorum 3 kere tüp bebek tedavisi gördüm fakat üçünde de boş yumurta çıktı ben de hiperbarik oksijen tedavisini duydum istanbul yeditepe ünv. de tecrübelerinizi bana yazabilirmisiniz
Yeditepede cem hoca yapıyor diye okumuştum oksijen ve prp eş zamanlı yapıp daha iyi soruç verebilceği yazıyordu bende iki kez opu oldum ikisindede yumurtam boş çıktı sizin tek yumurtanız mı oluyor amh ve fsh değerinizi biliyo musunuz neden boş çıktığı hakkında doktorunuz bilgi verdi mi size acaba

Ona gidip çok pişman olanlar okudum bu forumda bir ara ben de düşünmüştüm vazgeçtim

amh değerim 0.38 fsh 34 yaşım 45 doktor yaş faktöründen kaynaklandığını söyledi. 1. opuda 2 yumurta büyüdü fakat boş çıktı, 2. opuda 1 yumurta boş çıktı 3. opuda 2 yumurta büyüdü o da boş çıktı. cem hoca ile telefonda görüştüm durumumu kısca anlatttım kendisine bana hiç moralimi bozmadan istanbulda yaptıkları tedaviyi uygulamamı söyledi. siz kaç yaşındasınız

benim amh degerim size göre çok kötü 0.04 yaşım 32 ilk opuda 31 yaşındaydım ondan sonraki denemelerimde hep tedavim yarıda kaldı yumurta büyümediği için bu ay yumurtam kendiliğinden büyüdü sadece beş gün kadar klomen kullandım cuma günü opu oldum aynı zamanda prp yapıldı bana yine boş çıktı açkçası yaş faktörlü olduğunu düşünmüyorum boş çıkması tamamen kişinin kendi vücuduyla ilgili diye düşünüyorum banada bançecideki doktorum herkeste olabilir boş yumurta diye bilgi vermişti

Dediğinize katılıyorum 29 yaşındayım ve amh 9 ama yumurtalarım boş ve bu ay adetten sonra prp yapılacak

Prp adet bittikten kaç gün sonra yapılıyor süre kısıtlaması var mı yani çalışıyorum boş günümde yaptırsam olur mu diye sormak istedim sizlere yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir misiniz

Dediğinize katılıyorum 29 yaşındayım ve amh 9 ama yumurtalarım boş ve bu ay adetten sonra prp yapılacak
Polikistikoverli misiniz kaç yumurta çıkıyor ve hepsi mi boş çıkıyor bu amh ne çok ne az istiyor demek ki ortayı buldurmak lazım :) bu arada amh yüksek olanlara prp yapılıyor mu hangi merkezde yaptıracaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…