Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

merhaba kızlar aranızda yeniyim dün doktordan geldim benim amh 0.02 çıktı çok kötü doktorum yumurtaların tükenmiş dedi erken menopozdan çok üzüldüm yorumlarınızı bekliyorum. prp yatırsam işe yarar mı

Merhaba aramıza hoşgeldin canım senin yaş kaç amh düşük evet fsh ve E2 ne durumda onlarada bakıldımı?Prp tedavisi kişiden kişiye degişiyor denemeye deger diyorum ben kaybedecek bişeyimiz yok tabii maddi olarak hazırsan dene bence

Birde kendiliginden adet görebiliyormusun buda önemli prp de

ilaçlarla adet görüyorum. fsh 62. e2 5 lh 20
Bilmiyorum ki canım seni yanlış yönlendirmekte istemem maddi manevi zor bir süreç Allah yardımcımız olsun.Burda prp yaptırıp olumlu sonuçlar alan arkadaşlar var bazı şeyleri göze almadan sonucunun ne olacagınıda bilemeyiz prp de yüzde yüz şans vermiyor tabi

Yaşın bana göre çok iyi hakkında hayırlısı İnşAllah

teşekkür ederim cevapların için arkadaşım

Rica ederim ne demek dert ortagıyız hepimiz burda şunuda söyleyim benim doktoruma prp yaptıran 48 yaşında bir bayan hamile şu anda birazda nasip işte Rabbim ol deyince bişeyler sebep oluveriyor
hamile olan bayanın adına çok sevindim. inşallah o şanlı kimseler arasına bizlerde gireriz.iyiki kadınlar kulübü var çok şey öğrendim buradan.

macbethx merhaba naptın canım gittinmi hastaneye güzel haberlerle gelirsin İnşallah
Canım bugün keseye de bakacağı için ve 1200/1500 lü değerler gerektiği için saat 16.30 gibi gel demişti doktor,geçen her saat bir miktar artıyormuş,ben de saatin gelmesini bekliyorum ve bu bekleme işi mahvetti beni

Beklemek çok zor canım işin en zor insanı en çok sterese sokan kısmı beklemek.İnşallah sonucun çok çok güzel olur.Beklemelerine deger ve bizede müjdeyi verirsin

Merhaba benim amh da aynı ben yaptırdım prp şuan bekliyorum inşallah faydasınıda görürüz sende yaptır kaybedecek neyimiz var ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…