Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Nasip değilmiş diyelim artık canım,umarım en kısa zamanda mutlu haberler alırsın ve unutursun o günleri..Benim Progesteronum yüksekmiş,düşükten ziyade dış gebelik ihtimalini söylüyor doktor,açıkçası o çok sarstı beni.Artık Perşembe’yi bekliyorum,başka da yapılabilecek bişey yok ne yazık ki..

Nasip değilmiş diyelim artık canım,umarım en kısa zamanda mutlu haberler alırsın ve unutursun o günleri..Benim Progesteronum yüksekmiş,düşükten ziyade dış gebelik ihtimalini söylüyor doktor,açıkçası o çok sarstı beni.Artık Perşembe’yi bekliyorum,başka da yapılabilecek bişey yok ne yazık ki..

Kızlar bana başka bir mecradan bir arkadaşımız yazmış,izinsiz mesajını paylaşmam doğru olmaz belki ama PRP yaptırıp bekleme sürecinde olan arkadaşlarımız var ve olanlara umut olsun diye yazıyorum.46 yaşındaymış ve PRP sonrası 9 yumurta toplanmış.Transferi başarısız olmuş ne yazıkki ama 9 yumurta bence çok iyi..

keşke öyle bisi varsa gerçektede hiç bir şeye ihtiyacımız kalmasa

Niye basarisiz oldu acaba kaliteli degil miymis yumurtalar canim o kadar vitamin gida takviyesi kullaniyoruz neden ise yaramadi ki hoş 3 ayda anca etki eder deniliyor vitamin ve gidalarda sevindim yasina gore 9 yumurta super

Günaydın arkadaşlar ben de prp düşünüyorum öncesinde Bülent beye muayene mi olmak gerekiyor siz nasıl bir yol izlediniz bilgi verebilir misiniz?

Günaydın arkadaşlar ben de prp düşünüyorum öncesinde Bülent beye muayene mi olmak gerekiyor siz nasıl bir yol izlediniz bilgi verebilir misiniz?
Gunaydin evet bulent hocanin asistani neslihan hanimi arayip onunla gorusun genel anlamda rahatsizliginizla ilgili o sizi yonlendirir prp yi yiğit hoca yapiyor neslihan hanim sizi yonlendirir sifa olsun insallah hepimize

Niye basarisiz oldu acaba kaliteli degil miymis yumurtalar canim o kadar vitamin gida takviyesi kullaniyoruz neden ise yaramadi ki hoş 3 ayda anca etki eder deniliyor vitamin ve gidalarda sevindim yasina gore 9 yumurta super
Canım şimdi mesajı tekrar okudum da sen sorunca,yumurta kalitesiyle ilgili birşey söylememiş ama genetiğe göndermemiştik yazmış ama tabi o yaşlarda genetiktiğe girmeyen transfer de pek olumlu sonuçlar vermiyor sanırım.Dediğin gibi takviyeleri yeterli süre de kullanmamış olabilir.Sayı çok iyi bence de...Bende 1 tane oluşuyordu ama şimdi çok pişmanım,keşke ultrasonla bi baktırsaydım diyorum,en azından PRP sonrası sayıyı bilmiş olurdum.Eşim üzülmeyeyim diye ne hormon tahlili ne usg yaptırdı,keşke dinlemeseydim.

Son düzenleme:
Diyarbakırda Hakan Çoksüer Hocaya mı yaptıracaksınız,bu konuda o da çok iyi diyorlar ve hatta ilk uygulayan kendisi sanırım ve menopoz sonrası gebelik elde ettiğini okumuştum.
Yok canım o değil ben sana özelden yazayım deşifre olmaktan korkuyorum tanıdık çok burda :)

Ewet ama böyle birşeyin çok yankı uyandırması gerekiyor ama kendi sitesi dışındaki yorumlara çok fazla rastlamadım, Çin tıbbı bitkileriymiş içindekilerine ulaştım
çin tıbbı ile ilgili evet aslında türk tibbini denedik bunudami denesek bir ara takmıştım bayaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…