Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

En az iki adet döngüsü bekleniyor diye biliyorum. Bu süreçte normal yolla hamile kalan çok oluyormuş. İnşallah sizin de öyledir.
Merhaba tekrardan umarim hamileliğiniz güzel ve saglikli geciyordur
Sormak istedigim prp den sonra bugun gecikmenin 8.gunu bitti ama idrar testim negatif, siz gecikme veya erken adet olma yasamis miydiniz ?

Umuyorum ki su an bebeginiz var iyi ki var
Bende ekimde yigit hocada prp yaptirdim ve deli gibi yorumlari okuyorum benimde reglim gecikti 8 gün oldu ama idrar testim negatif bilemedim

Merhaba tekrardan umarim hamileliğiniz güzel ve saglikli geciyordur
Sormak istedigim prp den sonra bugun gecikmenin 8.gunu bitti ama idrar testim negatif, siz gecikme veya erken adet olma yasamis miydiniz ?
Evet yaşadım. Yumurtam büyümüş ve çatlamamıştı. Onu çatlatacak iğne yaptırdı ama sonrası için adet düzenleyici verdi mi hayırlamıyorum şimdi.

Evet yaşadım. Yumurtam büyümüş ve çatlamamıştı. Onu çatlatacak iğne yaptırdı ama sonrası için adet düzenleyici verdi mi hayırlamıyorum şimdi.
Acaba prp den sonra benimde mi oyle oldu bilmiyorum ki
9 günlük gecikmem var testlerim negatif cikiyor henüz doktora da gorunemedim randevum pazartesi, simdi koku sardi beni kist olursa diye ayy cok zor ya kadin olmaktan cok yoruldum..

Acaba prp den sonra benimde mi oyle oldu bilmiyorum ki
9 günlük gecikmem var testlerim negatif cikiyor henüz doktora da gorunemedim randevum pazartesi, simdi koku sardi beni kist olursa diye ayy cok zor ya kadin olmaktan cok yoruldum..
Öyle olumsuz mesaj verme dünyaya. Kadın olmak güzel ve eşsiz bir duygu demen daha iyi olur. Özellikle bu süreçte kadınlıkla ilgili olumsuz tüm duyguları bırak derim.

Öyle olumsuz mesaj verme dünyaya. Kadın olmak güzel ve eşsiz bir duygu demen daha iyi olur. Özellikle bu süreçte kadınlıkla ilgili olumsuz tüm duyguları bırak derim.
Surekli boyle umutsuz degilim:) oyle bir duygudur geciyor insanin süreçlerind bagli bende geciken regl, negatif testler, bir kez bile hamile kalmamis biriyim ve eminim zor süreçlerden sonra her hamile kalmis kadin 'kadin' olmanin sessiz bir duygu oldugunu soyler. Dlerim bu yolda cabalayan her kadinda bir gün hamile kalir, ô duyguyu yakalar

Merhaba , fitoterapiden sonra ürtiker döktüm vücudum kaldırmadı. Simdi onu bırakacağım Prp baya anestezi ağır geldi tüm aksam mide bulantısı yaşadım. Sonrasında ne yapılıyor prp nin bilmiyorum ama bakalım amh testi yaptırıp en azından sonucu yazacağım

4 ay önce bende hakan hocaya gittim prp yaptırdım bana çok ilgi ve alakalı geldi
Hakan hocada bizde yaptık prp ama fayda görmedik prp özel kitleri var onu bile kullanmıyor ordaki prp maliyeti kan alma santrafoşten geçirip enjektörle yumurtalıklara enjekte etti yani maliye bir enjektör 100 TL olsun 25 bin aldın hiç etik bir hekim degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…