Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Hiç korkulacak bir işlem değil kolunuzdan kan alıyorlar onu ayrıştırıp yumurtalıklarınıza enjekte ediyorlar. Genel anestezi altında oluyor 10-15 dk falan sürüyordur heralde. Bittikten sonra da 1 saat falan dinlendiriyorlar eve gönderiyorlar. Ben minicik bir sızı dışında hiç bir sorun yaşamadım. Sızı bile diyemem. 1 gün sonra öyle bir şey yaptırdığınızı bile unutuyorsunuz.

kaç Yaşındasınız ben 28 yaşındayım amh hiç baktırmadım ama FSH hormonum 68 falan zaten o yüksek olunca amh düşüktür diyorlar birde bende hiç yumurta görmemişlerdi en son yumurta göremeyince de işlemi yapıyorlar mı bazı zamanlar yapmıyorlar diye duydum

Ben de 30 yaşımdayım. Fsh 70-80 civarları amh 0.09du. Benim de hiç yumurtam yoktu. Prp yapıyorlar bu şekilde. Sonrasında 2 yumurta görüldü tabi istenilen boyut değildi ama yine de bir hareket oldu.
Sadece şöyle bir şey demişti doktor. Prp için yumurtalıklarıma belli bir boyutta olması gerekiyormuş. Menopozda yumurtalıklar çalışmadığı için küçülürmüş o zaman yapamıyorlarmış galiba

Peki adetten kaç gün sonra yapıyorlar bide kanı aldıkları gün işlem hemen yapılıyor mu yoksa bekliyor musun ahhh inşaAllah bir sürü güzel yumurtalar o yumurtalardan sağlıklı imanlı civciv ler çıkar hepimiz için isteğim bu

Çok iyi anlıyorum sizi tabiki istediğiniz kadar sorun insan böyle rahatlıyor. İnşallah güzel sonuçlara ulaşırsınız
Çok teşekkür ederim bazen insanı en yakını bile anlamazken hiç tanımadığı birinin anlayıp dinlemesi onun ne yaşadığını hissetmesi değişik bi duygu

Ben o sıra adet olmak için ilaç kullanmadığımdan adetle alakalı bir şey söylemediler. Hemen 1 hafta sonrasına randevu verdiler. Gittiğiniz gibi kan alıyorlar yarım saat falan sonra kan hazır oluyor sonra operasyona alıyorlar.
Amin aminnn inşallahh

Anladım çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için

Benimde yüksek fsh ilkte 55 di son yaptırdığım 70di. Yarın yine tahlil vericem. Bende de 1 yumurta oluyordu sağ tarafta solda hiç yok. Sağdaki de büyümüyor. Bakalım prp ise yarar umarım. Sabırla beklemeye çalışıyoruz burda. Içini ferah tut sende nasibimizde varsa olacak.

İnşaAllah Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın Peki sen normalde adet olabilmek hangi ilacı kullanıyordun ben Cyclo kullanıyordum ama bi kaç aydır bulamadığım için Trisquens kullanıyorum diğerleri bende işe yaramıyor

Ben divina kullanıyorum. 2. Kutu bitti regli oldum. Cylo ilk yazdılar sonra yok o ilaç dedim divina yazdılar hemen.

Kızlar prp işe yaramış çok şükür 2 tane yumurta vardı sağda. Solda yine yok. Allah nasip ederse az daha büyürse toplanacak.

Merhaba. Malesef bugünki kontrolde bi büyüme gözükmedi. Bir daha ki adette tekrar bakıp başlayacağız

Amh asla yükselmez.. rezerv artmaz ancak yumurta kalitesi artabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…