Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Iyıde arkadasım mılette hayıtı yumrta toplatma surecınde kalıtelı yumurta ve rahım için bıle tarnsfere kadar kullanıyor sen nıye şuan almıyorsn c life bende de çok etklı olmstu cnku dırek hığofız bezıne etkı ederek hormonları duzenlıyor bıestron bende kullandım aman aman bı ıse yaramadı
Haklısındır belki bilmiyorum ki. Elimde var zaten şuan 3-5 gün kullanmıştım. Dediğim gibi üst üste hormon ilacı kullanmaktan biraz çekindim. Doktora sormaya da korkuyorum bu tarz şeyleri pek onaylamıyorlar diye.

Haklısındır belki bilmiyorum ki. Elimde var zaten şuan 3-5 gün kullanmıştım. Dediğim gibi üst üste hormon ilacı kullanmaktan biraz çekindim. Doktora sormaya da korkuyorum bu tarz şeyleri pek onaylamıyorlar diye.
Keşke sen kadar guvenebılseydım doktorlara

Arkadaşınız kök hücreyi nerde yaptırıyor,fiyatı nedir? Kök hücrenin farklı yöntemleri var bu nasıl yapılıyor?

Arkadaşınız kök hücreyi nerde yaptırıyor,fiyatı nedir? Kök hücrenin farklı yöntemleri var bu nasıl yapılıyor?
ARKADAŞIM AZERBEYCANDA YAŞIYOR ORDA YAPTRACAK AMA HAŞMET MESUT HOCA ISTANBL VE IZMIRDE DE UYGLUYOR SANRIM BEN KAYSERIDE GOKALP ÖNERE YAPTRICAM ONA DAHA ÇOK GUVENIYORUM ARKADAŞIM 55 BIN VERDI GÖBEKTEN YAĞ DOKUSU ALDRDI 3HAFTA KADAR O ALINAN YAĞ DOKUSU İŞLEMDEN GEÇİRİLİP HER BIR YUMRTALIĞA 1 000 MILYON YENI KÖK HUCRE NAKLEDILECEK BENDE BEKLIYORUM BI NAKI YAPSIN KENDILIĞINDEN ADET GORSE BILE KAFFI DİREK YAPTRCAM

Siz gökalp önerle yenimi görüştünüz,çünkü ben yazın kendisiyle görüştüm kök hücre yapmicam demişti

Merhaba herkese. Ben Prp işlemi yaptırdım 8 Eylül de Acıbadem hastanesinde. İşlemi Prof. Yiğit Çakıroğlu yaptı. Benim Amh değerim 0.05 di. Ve çok şükür Prp den hemen sonra hamile kaldım. Lütfen Amh değeri düşük olanlar PRP işlemi yapsın.
Hayırlı olsun bende acıbadem maslak ta prp yaptırdım ardından tüp bebek yaptırdım olumsuz oldu siz kaç ay sonra gebe kaldınız vede kaç yaşındasınız

Selamlar. Prp sonrası nasıl yol izlediniz. Yatmak kalkmak hareket vs. Doktorlar bir öneri yapıyor mu.

Hayırlı olsun bende acıbadem maslak ta prp yaptırdım ardından tüp bebek yaptırdım olumsuz oldu siz kaç ay sonra gebe kaldınız vede kaç yaşındasınız
Sizin acaba amh değeriniz yükseldi mi? İnş kısa sürede siz de kavuşursunuz bebeğinize dileklerimle soruyorum.

Mrhaba
Digal yollami hamile kaldınız.Nekadar zmaan sonra?Yaşınız kaç .Kaç yumurta çıkıyordu.Benim tek tek çıkardı yaş 44. bir basarisiz deneme.Prp yaptırdım ilk ay şuan yumurta yok fsh çıkmış ama bir ay oldu daha
Merhaba prp sonrası fsh ınız düştümü 2 adetten sonra

Mrhaba

Merhaba prp sonrası fsh ınız düştümü 2 adetten sonra
Yükseldi önce geçtiğimiz ay toplamada 12 idi.ilk defa okadar dusuk oldu.Prpdenmi bilmiyorum.yumurtam yine bir tane çıkıyor.Kaliteyi bilmiyorum artık görecez.

Yükseldi önce geçtiğimiz ay toplamada 12 idi.ilk defa okadar dusuk oldu.Prpdenmi bilmiyorum.yumurtam yine bir tane çıkıyor.Kaliteyi bilmiyorum artık görecez.
Bende 2.adette beklenen sonucu alamadım fsh çok aşırı düştü 2 oldu 3 yumurtadan biri adetin 3 günü 21 mm olmuş östrojen yükselmiş o yüzden dediler. 3.adette tekrar gideceğim kısmetse. 44 yaşındayım bu arada.

Clife var duymuşsunuzdur illa onu alıp başlamıştım sonra prp yaptırınca bıraktım. Çünkü biosteron kullanıyorum o da hormon ilacı. Bir de divina kullanıyorum onda da aynı şekilde hormon var üstüne bir de onu eklemek istemedim dengeyi alt üst etmesin diye. Ama hayıtın etkisine inanıyorum ben de. Eğer prp den bi sonuç alamazsam belli bi süre hayıta tekrar başlamayı düşünüyorum
Merhaba divina hapını banada doktor verdi bu ilaç gebeliğe engel mi bunu kullanırken gebelik olurmu adetliyken gitttim rahim duvarın tam dökülmemiş kalın dedi bu hapla duphason diye hap verdi ama amaç ne bu ilaçlardaki bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi

Merhaba divina hapını banada doktor verdi bu ilaç gebeliğe engel mi bunu kullanırken gebelik olurmu adetliyken gitttim rahim duvarın tam dökülmemiş kalın dedi bu hapla duphason diye hap verdi ama amaç ne bu ilaçlardaki bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi
Yani benim gördüğüm tedavide hamile kalmam bekleniyor. İçinde de doğum kontrol hapı olmadığı yazıyor yani engel değildir diye düşünüyorum. Ama ben de aynı konuda biraz tedirginim bilgisi olan bilgilendirirse ben de çok memnun olurum.
İki ilaç da adet söktürücü düzenleyici diye biliyorum

X