Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba,

Prp öncesi hiç yumurtam yokken prp sonrası 3 yumurta gözüktü.Tedaviye başlayabildik-prp yi ben de tavsiye ederim.2 aydır da akupuntura gidiyordum-kistlerim de yok olmuş.Tabi ben hala çok düşük olasılıktayım ama yine de yazmak istedim.

akapunkturla ilgili bilgi verir misiniz?
ilk defa duyuyorum yaptırmadığım bişey kalmış

Çok sevindim sizin adınıza inşallah tedaviniz güzel sonuçlanır
Ben de sizinle aynı durumdayım hiç yumurtam yok. Prp yaptıracağım çok umut bağlamayacağım ama denemek istiyorum

Akapuntura ben heem stresim azalsın hem de yumurtalıklar uyarılsın diye başlamıştım.Süreçte stresime çok iyi geldi ki aylardır regli olmuyordum 1 ayın sonunda regli oldum. Sonuç nasıl olacak çok ümitlenemiyorum zira ben bu sene 2 kere düşük yaptım ve düşüklerden sonra bunhale geldim.(yumurtam kalmadı-baskılandı vs)
Açıkcası beklentimi sadece adet olabilmeye düşürdüm ben…Sürecimi yazarım ama açıkcası çok umutlu değilim…Ancak akupunturu stres ve alerjiler için kesinlikle tavsiye ederim.

akapunkturla ilgili bilgi verir misiniz?
ilk defa duyuyorum yaptırmadığım bişey kalmış

Bende 3 düşük 1 kimyasal geçirdim. Çok kolay hamile kalıyordum düşüklerden sonra benim de amh ım 0.01 oldu. Tüp bebek tedavisine yanıt veremedim stresten. Akapunkturu biraz daha araştırayım belki onu da denerim

Bendeki problem rahim şeklimdenmiş.Maalesef bu zamana kadar hiç bir doktorum bunu fark etmedi.Rahim şeklim için bir tek bu doktorum film istedi.Ve sonuç ileri derecede Y şekilli rahim.Genetik testim ve eşimin testleri iyi çıktı.Yani ben bir sene önce amh:1.7 iken çok rahat hamile kalırken kimse rahmimden şüphelenmedi.Şimdi amh:0.01 benim de ve işte prp ye kadar aylarca hiç yumurta yoktu…

Stresten mi yoksa operasyonlardan mı düştü amh?
Bir arkadaşımında kalp şeklindeymiş perde varmış almışlardı perdeyi tüp bebekle hamile kaldı şimdi 3 yaşında kızı var
Siz operasyon geçirdiniz mi rahimle ilgili?

Bilmiyorlar.Yumurtalıklar baskılanmış.1 yumurtalıkta hiç yumurta yok mesela…
Ben zaman kaybetmemek için önce yumurta donduracağım.Ameliyat için de sonrasında çünkü 2 ay bekleme süresi var.Sonra eğer olursa transfer yapılacak.
Şu anki plan bu.İşim çok zor benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…