Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Her şeyi bir umut olarak görüp deniyoruz. İnşallah sonumuz güzel

24 yaşındayım. 8 senedir adet görmüyorum. Fsh111 amh0.01 doktora gittim bu değerlerle tüp bebek tedavisine başlanmaz dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun ama bir çıkış kapısı görememek çok zor.

Cemileakyol prp yapyirmissiniz 46 yaşında ne oldu sonuç acaba

Digal yollami hamile kaldınız.Nekadar zmaan sonra?Yaşınız kaç .Kaç yumurta çıkıyordu.Benim tek tek çıkardı yaş 44. bir basarisiz deneme.Prp yaptırdım ilk ay şuan yumurta yok fsh çıkmış ama bir ay oldu daha

Evet doğal yolla gebe kaldım. Gerçekten mucize oldu. Prp den hemen sonra hamile kaldım . 8 Eylül Prp oldu. 28 Eylül test yaptım pozitif çıktı. Prp sonrası 3 ay bekleme süresi öneriyor Doktorlar Umarım sizde normal yolla gebe kalırsınız.

Merhaba Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Bende kısmetse yaptıracağım randevu aldım. Sizin öncesinde yumurta durumunuz nasıldı sayı ve kalite açısından. İşlem sonrası dikkat edilmesi gereken birşey var mıydı ilişki yasak mı?

Allah sağlıkla dogurmayi nasib etsin.Omur boyu yoldaş olsun size.Bebin gibi isteyenlere de sağlıkla hayırla versin

Yaşınız kaçtı acaba kaç yumurta çıkardı.rica etsem cevaplasaniz

Benim hikayem uzun ancak kısaca şöyle söyleyeyim.. her ay 2 tane çıkan yumurtam en son opuda doktorum prp yapti ve de bu ay 6 yumurta görüldü carsamba kontrolum var bakalim kaci büyüyecek
6 yumurtadan kaçı biyuduBen de prp yaptirdim.İlk ay yumurta yoktu bu ay bir tane varOnce de bazen yumurta olmaz bazen bir çıkardıiki ay oldu prp olalı .Tedavimi bir ay daha erteledim diler.onumdeki ay iyi şeyler olur.Reglim leke leke geldi bu ay fsh düşse de..

Sizin son durum nedir?Dilerim.guzel şeyler olur..

Merhaba brn de prp yaptırmıştım.21. gün kontrole gityim-kist yok tedavi başlanabilir denmişti ve saizene başlamıştık.Bugün adetin 24. günü ve aylardır ilaçsız regli olamayan ben regli oldum.(saizeni daha tek doz kullanmıştım.)Prp nin etkisidir diye düşünüyorım çünkü bende hiç yumurta görünmüyordu.

Saizen ilaç mı ne içindi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…