Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba umarım herşey gönlünüze göre olur..bişey sormak istiyorum bunakapunktur tedavisinin maliyeti ne kadardır acaba??
Merhabalar doktoruna göre değişir işin ehli bir doktor ve alanında iyi ise değişebilir ...ben 250 veriyorum ...ama kesinlikle oneriyorum çok fayda görürsunuz ..adetin düzene girer uyuyan yumurta uyandırılır

Algun hanım yazıklarınızı gördüm sizin adınıza çok sevindim benimde kız kardeşimde yumurta tembelliği vardı bizde HAKAN ÇOKSÜERİN yanında tedavi gördük şimdi çok şükür 14 haftayı tamamladı gerçekten bu süreçte bizde kardeşimle çok zorluklar çektik ailedeki problemler kardeşimin psikolojisi bizide çok etkiledi çok şükür o günler geride kaldı hakan hoca gerçekten çok iyi bir doktor ailemiz gibi oldu ilgisi alakası süper herkesede tavsiye ediyorum RABBİM KİMSENİN Kucağını boş bırakmasın aminnnnnn

arkadaslar gecen ay kımyasal gebelik gecirdim 0,32 amh degeri cuma gunu beta hcg 6 ya düstü ve o gun adet oldum pzt yanı adetin 4. gunude hormon testı yaptırdım fsh 11 tsh: 1,651 estradiol: 111 lh: 20.25 prolaktin 8.48 nasıl değerler sizce

Hakan hoca çok iyi bir doktor akupunktur tedavisi çok başarılı balıkkesirden yanına gittim tüp bebek denemelerim vardı daha önce çok zor şartlarda gittik ama çok şükür boş dönmedik şimdi 1 oğlum var ikincisine hamileyim Allah razı olsun herkesede öneriyorum diyarbakırda gerçekten çok güzelmiş korkulacak bir yer değil çok iyi insanları

neden 2 üyelik ?

Merhaba, ben 3 spontan dusuk yasadim ve 3 u de benzer sekilde ve erken haftalarda dustu... 3.dusukten hemen sonraki ay amh testini israrla doktorumdan istedim ve ona gore sacmaydi cunku kendi kendime gebe kalqbiliyordum ve amh testimin 0.60 oldugunu fshimin ise 9.28 oldugunu ogrendim...tup bebek merkezi arayisina girdim derken covid virusu araya girdi simdi de kaan bozkurtta karar kildim haftaya regli olunca gorusmeye gidecegim Allahim saglik sihhat verirse...ben panik ve stresli bir kisiligim var en son tup bebek surecinde lazim olur diye bi kac test daha yaptim bu hafta ve prolaktinimin 40 oldugunu ogrendim..Allahim sonumuzu hayir etsin benim de cocugum yok ve yasim 31

Hcg iğnesi transferin 5. günü yapılır zaten

Tabiki seve seve .ben prp ile birlikte incir kuru ari sutu bal bolen kullaniyorum birde hayit otu iciyorum bir zarari yada yan etkisi olmaz degilmi doktora sormayada cekindim
Merhaba. Ilk tup bebek sonuc husran. Yumurta topladilar 15 tane. Yumurtalarım boş cıktı. Yaşım daha 28 . Herhangi bir sorunumda yok. Anne olma sansim var mi ? ne tür bi tedavi gerekiyor.? Prp nedir bilgilendirir misiniz

hepsimi bos cıktı canım... yasam tarını degıstır yuruyus yap akdenız dıyetı uygula hazır paketlenmıs gıdalardan uzak dur gunde bır ıncır ye bol su ıc zeytınyagına odaklan avakado badem fındık kara uzum ye yanı bunları bılıyorum ama uygulayabılıyormuyum bende maalesef cok degıl.. bunları yapmaya calıs ekstradan yumurta kalıtesı ıcın omega qenzım vs gıbı doktorunuzun yazdıgı takvıyelerı al

Merhaba. Ilk tup bebek sonuc husran. Yumurta topladilar 15 tane. Yumurtalarım boş cıktı. Yaşım daha 28 . Herhangi bir sorunumda yok. Anne olma sansim var mi ? ne tür bi tedavi gerekiyor.? Prp nedir bilgilendirir misiniz
hepsimi bos cıktı canım... yasam tarını degıstır yuruyus yap akdenız dıyetı uygula hazır paketlenmıs gıdalardan uzak dur gunde bır ıncır ye bol su ıc zeytınyagına odaklan avakado badem fındık kara uzum ye yanı bunları bılıyorum ama uygulayabılıyormuyum bende maalesef cok degıl.. bunları yapmaya calıs ekstradan yumurta kalıtesı ıcın omega qenzım vs gıbı doktorunuzun yazdıgı takvıyelerı al

Bos dedim yanlış bilgi 7 tanesi yari olgun(m1 dedikleri) diğerleri olgun olmayan yumurta. yari olgun yumurtalarla döllenme yapılmiyormuş o sebeple iptal oldu. Kısmen dikkat ediyorum ama daha da dikkat edecegim taze yesillik ve spor konusuna, takviyeleri aliyorum zaten. Doktora beslenme ve takviye konusunu açtığımda biliyordu benim yasam tarzini o sebeple ayni devam et ama bu konuyu cok takma kafana dedi. Yani stres yapma kendine demeye getirdi. Hic anne olamayacak miyim diye düşünüyorum. Icim aciyor

Prp bu gibi durumlarda uygulanıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…