Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Ewet benimde malesef prp den sonra 2.ayımda muayeneye gittim ve kistim olmuş doğum kontrol hapı kullandım ama bi sonraki ayda kistim kaybolmamıştı.daha önce hiç kistim olmazdı
Kistin yanında adetim de düzensizleşti 2 aydır benim. Geç regli oluyorum ve uzun sürüyor. Bir de gögüs uçlarım şişti regli oldum ama hala geçmedi. Sizde de oldu mu bunlar.

Hanımlar merhaba. Tüp bebek için Eylül ayından beri Prof.Dr.Bülent Tıraş kontrolünde Acıbadem Maslak'ta tedavi görüyorum. Öncelikle Humatrope yani büyüme hormonu kullandım. Ardından 2.ayın sonunda tüp bebek protokolü verildi. İğnelerimi ve ilaçlarımı düzenli kullandım ancak sonuç alamadık. Tek yumurtam vardı o da büyümedi :KK43: Bülent Hoca bana PRP önerdi. Ancak orada da yeni yapmaya başlıyorlar ben ilk hastalardan biri olacağım. Bu uygulamayı daha önce deneyen oldu mu? Başarılı sonuç alan var mı? Operasyon sonrası nelere dikkat ettiniz paylaşırsanız çok sevinirim.
Merhabalar, umarım prp ile annelik heyecanı yaşamışsınızdır. Bende yarın uygulatacağım acaba son durumunuzu paylaşırmısınız rica etsem

Kızlar birşey sormak istiyorum sizlere benim gibi yumurta yetersizliği, amh düşüklüğü, erken menopoz başlangıcı hepsi aynı şey sanırım sizler gibi ailenizde de yaşayan başkaları var mı anne teyze ya da kızkardeş gibi?
Merhabalar, son durumunuz nedir acaba, Bende de 34 yaşındayım amh 0,05 cıktı menapoza gırmıssın dendi. Yarın Prf.Dr. Ümit Özekici hocamla prp uygulayacağız inşallah yumurta gelişimi olur ve hayırla neticelenir. Rabbim yardımcımız olsun.

Ben de prp yaptiracagim
Biestreron ve genomax kullanmadan da yapabiliriz farketmez dediler
Sonrasında da kullanabilirmişim

Yakın Zamanda sonuç alan var mı?
Hiçbir vitamin kullanmadan yaptırayım diyorum

Merhabalar, son durumunuz nedir acaba, Bende de 34 yaşındayım amh 0,05 cıktı menapoza gırmıssın dendi. Yarın Prf.Dr. Ümit Özekici hocamla prp uygulayacağız inşallah yumurta gelişimi olur ve hayırla neticelenir. Rabbim yardımcımız olsun.
Geçen yıl Şubat ayında prp yaptırdım ardından Nisan da 1 Mayıs’ta 1 yumurta toplandi 1 i tuttu çok şükür. prp+ 3 ay biosteron omepa ve gonamax kullandım akabinde yumurtaları toplattım, Aret hocada tedavi oldum iğne kullanmıyordum, hapla yumurtayı büyütüyordu, zaten her ay sadece 1 yumurta gelişiyordu bazen gelişmiyordu bile

Geçen yıl Şubat ayında prp yaptırdım ardından Nisan da 1 Mayıs’ta 1 yumurta toplandi 1 i tuttu çok şükür. prp+ 3 ay biosteron omepa ve gonamax kullandım akabinde yumurtaları toplattım, Aret hocada tedavi oldum iğne kullanmıyordum, hapla yumurtayı büyütüyordu, zaten her ay sadece 1 yumurta gelişiyordu bazen gelişmiyordu bile

canım umarım her şey gönlünce olmuştur veya olur :) Aret hoca ile devam mı ettin yoksa en baştan prp yi de o mu yaptı?
bir de erken yumurtalık yetmezliği var bende söylediklerine göre etkili olabiliyormuş

X