Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

içinde panax rezene dong quai goji berry geven KÜSKÜT ACI PELİN KIZILCIK VE ANLAMINI BULAMADGIM BI SURU BITKI VE MEYVE VAR ICERIGINDE

canım umarım her şey gönlünce olmuştur veya olur :) Aret hoca ile devam mı ettin yoksa en baştan prp yi de o mu yaptı?
bir de erken yumurtalık yetmezliği var bende söylediklerine göre etkili olabiliyormuş

1,5 yıl boyunca Aret hocada her ay gelişen yumurta olduysa topladık ama ya boş çıktı ya da döllenmedi, bi tane döllenen oldu onu transfer ettik ama tutmadı sonra ben ara verdim maddi manevi yoruldum sonra prp yi çok araştırdım onu Acıbadem de yaptırdım Bülent Traşın ekibi yaptı. Prp den sonra 2 ay tüp yapılmıyo, 2 ay sonra tekrar Aret hocaya gittim

1,5 yıl boyunca Aret hocada her ay gelişen yumurta olduysa topladık ama ya boş çıktı ya da döllenmedi, bi tane döllenen oldu onu transfer ettik ama tutmadı sonra ben ara verdim maddi manevi yoruldum sonra prp yi çok araştırdım onu Acıbadem de yaptırdım Bülent Traşın ekibi yaptı. Prp den sonra 2 ay tüp yapılmıyo, 2 ay sonra tekrar Aret hocaya gittim
Alllah anneli babalı büyütsün yavrunu İNŞALLAH istiyorsan ikinciye de doğal yoldan hamile kalırsın vede bütün isteyenlere hayırlısı ile nasip etsin

Merhabalar, ben de prp yi araştırıyorum ama emin olamıyorum . 39 yaşındayım , geçen sene Mayıs ayında baktırdığımda amh 0.15 fsh 19 idi . Haziran da tüp bebek denedim 3 tane toplandı boş çıktı. Eylülde tekrar denedim , o arada sabah akşam hayıt otu civan perçemi karışımı çayını içtim , hergün 1 yemek kaşığı kadar bal-polen-propolis-arı sütü karışımı 1 yemek kaşığı kadar da çörek otu-tarçın-bal karışımı yedim. Onların etkisi ile mi bilmiyorum ama eylüldeki denememde 4 yumurta toplandi, 3 ü dolu çıktı, 2 si döllendi ve 2 tane birinci kalite empriyo olarak transfer edildi , ikisi de tuttu ama birini 8. Haftada birini 11. Haftada kalp atışı durması ile kaybettim :KK43:( kasım sonunda kürtaj oldum . 2 ay regl düzene sokmak için ilaç kullandım . Tekrar deneyelim diye doktorum ile konuşurken rahim filmi Çektirdim , kürtaj sonrası Rahimde yapışıklık , polip gibi şeyler oluşmuş :KK43:(( geçen hafta tekrar operasyon geçirdim , 1 ay sonra felan aksilik olmazsa tekrar tüp bebek denemek için bakacağız . Araştırırken prp yi gördüm işe yarar mı bilmiyorum , doktorum çok da işe yarayan bir uygulama olmadığını söyledi ... offf offf... karmakarışık oldum iyce ... kızıyorum kendime neden bu kadar geç kaldım diye :KK43:(
merhaba arkadaşımben çok araştrdım prp pek bır işe yaramıyor onun yerıne dhea hormonu alp kullanmanı tavsıye ederım buda gençleşme hormonu gıda takvıyesı olrak bulabılrsn eczanelerde ben kullandm çoktaa etkısnı gordm yumrta klaıtesınıde artryor ama fsh bukadarken denenen tüp bebek hep husran aksını duymadım 15 üstü olmamalı tavsıyem hayıt tentürü kullanman bende doğştan sorn var yumrtlamam hıc olmuyordu 33 yılda ılk tüp mumkn değil nakıl şarttı ama şuan değerlerım fsh 125 şuan 12,5 düşürdüm e 2 6 larda gezıyordu şaun 59 c life macunda kullanıyrum d vıtamını yumrta kalıtesnı artyor solgar alıp denemelısın fazla vaktımz yok bızım

amin canım amin bunu cekmeyen hıckımse anlamaz ınan koseye sıkışmış gibiyim ne kullanacagımı sasırdım hayıt tenturune basladım bende onun yanında astalife kullanıyorum arı sutu propolıs polen tabletı bırde daha baska ne kullanmalıyım arastırıyorum ama kafam dahada karıstı gıttı arastırırken
dhea hormonu ve d vıtamını gelişimde çok etkılı canım habern olsn

dhea hormonu ve d vıtamını gelişimde çok etkılı canım habern olsn
Tsk ederim canim d vitaminim cok dusuktu 5 ti en son onu cikarmaya çalışıyorum dhea yada basladim onun yaninda hayit tenturunede devam edicem qenzim omega c vit e vit ekledim geçtiğimiz iki ay hayit tenturu kullanirken bi hamilelik oldu ama dustu maalesef degerimin dusmesini bekliyorum kalitssi iyi degildi muhtemelen bende kalite icin d viti ve diger soylediklerime basladim

Tsk ederim canim d vitaminim cok dusuktu 5 ti en son onu cikarmaya çalışıyorum dhea yada basladim onun yaninda hayit tenturunede devam edicem qenzim omega c vit e vit ekledim geçtiğimiz iki ay hayit tenturu kullanirken bi hamilelik oldu ama dustu maalesef degerimin dusmesini bekliyorum kalitssi iyi degildi muhtemelen bende kalite icin d viti ve diger soylediklerime basladim
Allah hayırlısını versin arkadasm evet yaptığım araştırmaya gore kısırlık tedavisi giren kadınların /80 d vıtamnı eksikliği var nar suyu dene şayet rahim duvarı kalınlğım yeterli değilse doğal nar suyu kalınlaştryor değerlerin nasl fsh e2 falan

Allah hayırlısını versin arkadasm evet yaptığım araştırmaya gore kısırlık tedavisi giren kadınların /80 d vıtamnı eksikliği var nar suyu dene şayet rahim duvarı kalınlğım yeterli değilse doğal nar suyu kalınlaştryor değerlerin nasl fsh e2 falan
rahim kalınlıgında en son bı sorun yoktu ama yas ılerleyınce sorun sorunu kovalıyor canım ...cok uzun zamandır olcruremedım o degerlerı su degerım dusunce adet olursam bakalım olcturucem fshı en son 26 da bırakmıstım neler geldı basına kımbılır

merhaba arkadaşlar ben yeniyim şuan tedavi gören arkadaşım tavsiye etti okudum çoğu yorumlarınızı 37 yaşındayım 28 haftalık hamileyim ben prof.dr.hakan çoksüerin yanında tedavi gördüm benimle çok ilgilendi Allah kendisinden razı olsun erken menopoz dediler yumurtalarım işlevsizdi açıkçası benim umudum yoktu prp yaptı 2 ay takip etti sonra tüp bebek yaptı şimdi kızıma hamileyim şimdi mucizem gerçekleşti ve şuan doğum için doktor arıyorum öneriniz varsa yazarsanız sevinirim arkadaşım esma da şuan hakan hocanın yanında tedavide inşlhh o da pozitif alır Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın gerçekten ne çektiğinizi bir Allah bir de siz biliyorsunuz etrafınızdaki insanlar szii anlıyor gibi yapıyor ama kimse sizi anlayamaz sadece dua edin ve inan ben hakan hocadan çok memnun kaldım sizede öneririm bu arada diyarbakırda doğum için doktor tavsiyelerinizi bekliyorum?

Merhabalar bir romanı okur gibi okudum yazılanları sizinle sevindim sizinle üzüldüm şimdi sıra bende ... ben erken menapoz teşisi ile 2 yıl uğraştım hala da uğraşıyorum 120 fshlar 0.04 amh doktorlara göre çocuğum olmazmış...çok yıprandım ama asla pes etmedim ...şimdi fsh 17...Rabbime öyle güveniyorum ki ..beni bu kırık gönülle bırakacağını hiç düşünmüyorum ... çok emek verdim çok tedaviler gördüm ve elhamdülillah tüp bebek aşamasına geldim ... hic yumurtam yoktu 2 defa prp yaptirdim surekli akupunktur....pazartesi günü yumurta kontrolü yapıldı ve sağ overde 8 mm ve 12 mm iki yumurta solda ise şüpheli 1 tane dedi doktor ...size yemin ederim dünyalar benim oldu ...bu sürece başlamak bile bir mucize ...menapur iğne kullanıyorum ve bugün 3. İğnemı vurdum ...inanın hamile kalmış gibi sevincliyim...midem bulanıyor başım ağrıyor ve adet ağrısı gibi biraz ağrı var ...cuma günü kontrole gideceğim inşallah. ..Rabbim yardım etsin güzel sonuçlar alayım ve yola devam edebileyim...başkaları bana ışık ve umut olurken bende başkalarına umut olabileyim...ben yaşadıklarımı buraya yazacağım. ..allah sabredenlerle beraber ...bu yazımı okuyorsanız yalvarırım benim için de dua edin nolur ...Rabbim yar ve yardımcımız olsun...

Merhabalar bir romanı okur gibi okudum yazılanları sizinle sevindim sizinle üzüldüm şimdi sıra bende ... ben erken menapoz teşisi ile 2 yıl uğraştım hala da uğraşıyorum 120 fshlar 0.04 amh doktorlara göre çocuğum olmazmış...çok yıprandım ama asla pes etmedim ...şimdi fsh 17...Rabbime öyle güveniyorum ki ..beni bu kırık gönülle bırakacağını hiç düşünmüyorum ... çok emek verdim çok tedaviler gördüm ve elhamdülillah tüp bebek aşamasına geldim ... hic yumurtam yoktu 2 defa prp yaptirdim surekli akupunktur....pazartesi günü yumurta kontrolü yapıldı ve sağ overde 8 mm ve 12 mm iki yumurta solda ise şüpheli 1 tane dedi doktor ...size yemin ederim dünyalar benim oldu ...bu sürece başlamak bile bir mucize ...menapur iğne kullanıyorum ve bugün 3. İğnemı vurdum ...inanın hamile kalmış gibi sevincliyim...midem bulanıyor başım ağrıyor ve adet ağrısı gibi biraz ağrı var ...cuma günü kontrole gideceğim inşallah. ..Rabbim yardım etsin güzel sonuçlar alayım ve yola devam edebileyim...başkaları bana ışık ve umut olurken bende başkalarına umut olabileyim...ben yaşadıklarımı buraya yazacağım. ..allah sabredenlerle beraber ...bu yazımı okuyorsanız yalvarırım benim için de dua edin nolur ...Rabbim yar ve yardımcımız olsun...

Merhabalar bugün doktora gittim 8 mm olan 10 mm olmuş 12 mm olan 13.5 olmuş elhamdülillah...doktor salı günü yumurta toplayacak ..inşallah o güne kadar yine gelişir ve büyur...ne olur erken menapoz teşhisi ya da düşük amh lütfen Ankara da doktor adil buğra buyrukcuya gitsin ...Rabbim hiçbir çabayı karşılıksız bırakmasın ...

Herkese merhaba, burada yeniyim ancak basliklara goz atip mesajlarin bir kismini okudum..
bebeklerini bekleyenlere hayirlisiyla kucaklarina almalarini diliyorum benim gibi hala tedavi gorenlerin de sonuclari hayrlara ciksin insallah
ilacsiz adet gormuyorum rezervim dusuk amh 0.1
1negatif sonuclanan tup bebek denemesi sonrasi Cuma gunu prp yaptirdim, etkili olup olmamasi konusunda maalesef dr bir sey soyleyemiyor ama denemekten zarar gelmeyecegi dusuncesi ile yaptirdim
supralife adli bir vitamin destegi kullaniyorm
adet olmak icin ilac da aliyorum
adetin 2. gunu fsh ve e2 tahlili ile gidecegim kontrole
normal degerlerim fsh 7
E2 12
sizce nasil?

Merhabalar bugün doktora gittim 8 mm olan 10 mm olmuş 12 mm olan 13.5 olmuş elhamdülillah...doktor salı günü yumurta toplayacak ..inşallah o güne kadar yine gelişir ve büyur...ne olur erken menapoz teşhisi ya da düşük amh lütfen Ankara da doktor adil buğra buyrukcuya gitsin ...Rabbim hiçbir çabayı karşılıksız bırakmasın ...
Merhaba umarım herşey gönlünüze göre olur..bişey sormak istiyorum bunakapunktur tedavisinin maliyeti ne kadardır acaba??

X