Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Nasıl yanı yumurta büyütme ilaçları küçültme mi yaptı anlamadım

Bende eskisejır de Yaptrıcam Kütahya dayım naptın buarafa

Umarim bir aciklama yaparlar cunku inanilmaz kurulmus haldeyim:)) tatmin edici,mantikli olmayan hicbir aciklamayi kabul edemeyecegim
PRP den sonra ilaç tedavisi varmı adıma soyleyeyım kedliğmden adet goruyorm eve gıdp otracakmıyım ilaçsız yoksa kombin bir tedavi uyhlanıuormu

Adet gorememe durumunda nasil yol izleniyor net bilgim yok yanlis yonlendirmek istemem.ama rezerviniz az ise ki olamiyorsaniz sanirim az asilama ile vakit kaybedilmiyor bende sormustum gecen yil kendiliginden buyuyen bir adet yumurtam vardi ki gauette buyuktu 19mm ama dr kesinlikle direk tüpe git dedi

Yok ben doğuştan olmuyorum hopogpnadzmloyım doktor sen daha şanlısn var Yumrtalıklar ama uyuyor dedı bakalm

Zaten prp uykudakileri uyandirmak icin benimde oyle oldu
İyide bunlara hangı hastaneye güveneceğiz ben bıkaç gündür bakıyorum kafam allak bullak prp zengin hücreler den
Zaten prp uykudakileri uyandirmak icin benimde oyle oldu
İyide canım hangisine kime guvenıcez bu işlemin yapılması için okuduğum kadarıyla trombosıt sayısının 1000 olması lazm altı olrsa sağlıklı hucre ler olmuyormuş içerisinde bnu doktora sorsam ben labarutuvar da çalmıyorm diyip çıkar napıyorlar bilmiyoruz ben eskısehır acıbademe aldım cumartesiye ama hala araşttyorm

Cancazım benimde 3 hafta gobekten iğne yaptım her hafta dozu yukseltık ilk hafta e2 5çıktı 3.hafta 5.64 yanı 6 bile değil doktor devam etmeyelim eskısehır acıbademe prp yaptır dedı lakin buna Bı dunya para vermektense kök hücre yaptırmak daha mantıklı değil ğilmi leğen kemiğinden sıvı alıp Yumrtalıklar a veriyorlar haberlerde de gördüm mantıklı değilmi hıc dıydunmu cumartesiye randevu aldım gıdp görüşcm ama pek kafama yatmadı prp

Ben ist acibadem maslakta yaptirdim en iyi labaratuara sahip merkezi secip drunuza guvenmekten baska careniz yok

Merhaba arkadaşlar, 14 şubatta Bülent hocamla Acıbadem’de ilk randevumuz vardı. Bu bizim 3. Denememiz olucak. 15 şubatta Prp yapıldı. Yurtdışında yaşıyorum. 2.adette tekrar gidicez. Prp den sonra nelere dikkat ettiniz, neler yaptınız bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba bende cem hocaya muayene olucam prp için hiç yumurtam yok sizde nasıl farklılıklar oldu memnun kaldınızmı

Bende Su an 44 yasindayim hamile kalmicagimi Doktor söylemisdi Sadece tüp bebek yapabilirsiniz demisdi .
Su an 6 haftalik hamileyim Gecen ay Adet oldum bu ay hamileyim ve soktayim halen inanamyiorum ve yassimdan dolayi Cok korkuyorum bebekde Bir Sorun olur Diye ne yapicami bilmyiorum Doktor Iyi düsünün kendinize zaman taniyin biraz Dedi CÜNKI Ben aldirmak istedim .. ve halen inanamyiorum ve korkuyorum Kanal lar kapali demisdi Prof Bir Doktor Iki yil önce simdi hamileyim 6 haftalik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…