Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba arkadaşlar

Bülent tıraşta erken menopoz olup prp yaptırıp hamile kalanlar buraya yazabilir mi. bize de umut olsun bende yaptırmayı düşünüyorum. liste ouşturup hamile kalanları yazalım bence çok faydası olur.

canım sende ki son durum nedir acaba bilgi verir misin

son durumlarınız nedir acaba bilgi verir misiniz. bende bülent hocaya gitmek istiyorum

son durumunuz nedir acaba

prp den sonra adet olmak için ilaç mı veriyotrlar nasıl oluyor acaba ben kendim adet olamıyorum çünkü. bu arada hamile kalırsam ne olacak. birde regl olmak için ilaç verirlerse düşük olmaz mı kafam karıştı benim

canım sen deki son durum nedir acaba yazabilir misin

son durumunuz nedir acaba 4 yumurta ile tüp bebek denediniz mi sonuç ne oldu acaba

dondurma işlemine ücet alıyorlar mı acaba. dondurma işlemi ne kadar

prp yi nerde yaptırdınız acaba

youtube ne yazdınız çıktı ben göremedim bu haberi

bende de anti tipo yüksek prp sakıncalı mı oluyor bende yaptıramaz mıyım acaba anti tg de yüksek prp yapılamaz mı bize acaba
Antitpo antitg ne varsa hepsi yüksekken yapıldı bana canım he faydasını görmedim bundan ziyade çok şükür ki zararını görmemişim diyorum artık

kaç yaşındasısınız sonuç ne oldu acaba

nerde yaptırdınız prp yi sorununuz neydi tam olarak ve şu anda nedir son durumunuz.

son durumunuz nedir acaba 4 yumurta ile tüp bebek denediniz mi sonuç ne oldu acaba
Hayır denemdim biraz kendimi toplamayı seçtim ben tekrar denemek için çapaya gittim ordada pek ilgilenmedikleri için bıraktım şu an için biraz rahatlamak istiyorum bir kaç ay sonra kök hücre denemek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…