Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Ben de doğudayım doktorunuzun ismini bana da özelden yazarmısınız daha yeniyim bu platformda okudum bütün yorumları ama siz dikkatimi çektiniz lütfen banada dr ismini gönderin teşekkürler rabbim yar ve yardımcınız olsun

acıbadem kozyatağında 2500 olup burda nasıl 5000 alıyorlar anlamıyorum iyiymiş fiyatı
Evet ayni hastane olup hoca farkliligi yüzünden bu fiyat olmasi tuhaf cem ficicioglu benm doktorum oda prof kozyataginda muayenesi ama Altunizade acibademde oluyor operasyon bnmde direk yumurtaliklara yapildi narkoz aliyorsunuz bu islem sirasinda ayni gun kalkip yuruyorsunuz bir sıkıntı olmuyor yani yaptirmayan merak edenler varsa

Bu tedaviler sayesinde çocuk sahibi olan varsa ne güzel demekki sanslıymışlar iyi yere denk gelmişler ben denk gelmemişim demekki.ikincisi yasiniz genc yasi genc olanlar daha şanslıdır.ben pes ettim.cektigim acılara dayanamadım.suan bile çocuk lafı geçince ağlıyorum.umutsuzluk değil benim anlatiklarim fertijinin bana yaptigi yanlışlar beni çocuk yapma sevdasından uzaklasdirdilar

Üzüldüm sizin için ne yaptılar bu kadar size

Bizim caresizliklerimizden faydalanıyorlar.ilk tup bebek denemem kimyasal oldu.ikincisini yaptırmadan önce rahim önce çizik ayıralım al 4 bin.lipit serum tedavisi 4 kere yapildi tanesi 350.lenfosit asisi yapildi 4 kere tanesi 1000.prp yapildi 5bin.hadi bunlar neyse tedavi dedik tek olsunda .ikinci tup bebekte embriyo azlığı var diye döndürüp yapılacak diye 3 ay igne ilac bunlarin acısını parasını geç her ay 8 bin aldilar transfer gunu yok diger embriyolar diye transfer anı yatak da söyleyip imza attırdılar böyle bizede o transfer iyi olurmu onların transfer yapıp yapmadiklarina güven olur mu

Resmen işi ticarete dökmüşler biliyorlar çaresiz olup her şeyi deneyeceğimizi

Hangi hastahanede oldu bunlar

Doktorum banada rahim inceligim icin prp onerdi. 7.3 6.5 gibi farkli yerlerden ölcüler söyledi. Çok sefer iptal oldu transverim. Siz fayda gordunuz mu şuanki durumunuz nedir.rahim inceligi konusunda.

Maalesef 5.5 mm'den yukarı çıkmadı hiç. Sizin rakamlarınızı görsem öpüp başıma koyucam o derece. Ama sizin rakamlarınıza çıkmıyor ki.

Maalesef 5.5 mm'den yukarı çıkmadı hiç. Sizin rakamlarınızı görsem öpüp başıma koyucam o derece. Ama sizin rakamlarınıza çıkmıyor ki.
Adetleriniz nasil azmi oluyor. Benim bugun kontrolum var bu ay tekrar baslicaz. Adettenim bitince prp yapilacak. Artik incede olsa doktor transverimi yapacak. Adetin 10.gunu 5.3 olduguda oldu iptal edilmisti. Internette doktorlarin videolarini izledim.rahim kalinligi ince olan hastalarda eger 5 in altinda degilse transver yapilmali diyorlardi. Hakkimizda hayirlisi.

Ben acibadem kozyataginda yaptirdim 2.500 tl arkadaslar cem hocaya ayni hastane farkli fiyatlar ilgincmis gerçekten
Bu farklı fiyatlar acaba içine koyulan ek takviyelere göre mi değişiklik gösteriyor? Çünkü 6 binden 2500 e kadar farklı fiyatlar duyuyorum. Hatta bir arkadaş 12.000 tl ye yaptırdığını yazmıştı

yoktan var eden rabbimiz var bizim.umudumuzu kaybetemeyecegizpes etmeyeceğiz.rabbim ol derse olur.takdir onun.sabirla dua yla bekleyelim.elbet vardir vakti zamani.

ben ataşehir memorial cem demirel e gidiyorum.gecenlerde hemşireyi aradim.hastanede prp uygulanıyordu diye sordum uygulnıyormuş 2 bin ücreti.ama garanti bir cozum diymeyiz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…