Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Yumurta rezev azligi,endometrium inceliği onu halletim hep nar suyu içtim onlarında verdiği ilaçlar etkili olmusdur sanırım.prolaktin yukseligiyo arada bir bazı adet dönemi bitirdiğimde baktiriyorum.beyin hipofiz bezindenmi diye baktirdim ondanda değil.stresden sanırım bazı dönemler artıyo.gec evlendimyas oldu 43.evleneli bir yıl oldu.6 ay sonra başladım tup bebeğe.tup bebek merkezleri çok iyilerse bizim gibilerini çocuk sahibi etsinler tüpleri kapalı insanı çocuk sahibi etmek başarı değil bence.
Bu şekilde konuşmanız çok yanlış. Sizin durumunuzda binlerce insan çocuk sahibi oluyor bu tedaviler sayesinde. Siz böyle olumsuz ve negatif olursanız zaten olumlu sonuçlanmaz. İnsanlara da umutsuzluk aşılıyorsunuz buraya böyle yazıp. Ben 28 yaşındayım ve bu yaşımda neler yaşadım ama buraya girip insanlara ümit vermek istiyorum. Çünkü bu bir sınav ve bu sınavı geçmenin en etkili yolu sabır ve stresten uzak kalmak

Öncelikle hepimizin Rabbim yardımcısı olsun 🙏 Bende ağustos ayında prp yaptırdim.Deneyimlerimi burada paylaşmak istedim çünku yaptırmadan önce ve sonra burada yazılan herşeyi okudum.Şunu anladmki herkes ayrı ayrı şeyler yaşamş.Ben Bülent Tıraş'ta tedavi görüyorum.ilk kontrole gittiğimde hiç yumurtam yoktu.hoca şu durumda tüp tedavisini bile yapamayacagimzi söyledi.Amh zaten 0 larda geziyordu bu belliydi ama doktordan duymak kötüydü.Üstelik daha 26 yaşndaym.He bide 8.5 cmlik kistim vardı.Hoca bana prp önerdi prp ile aynı zamanda kistimide boşaltmamız gerektigini söyledi tabiki kabul ettim.prp oldum kistimde boşaltıldı gayet ağrisiz acısiz bitti.Sonrasnda ikinci adetimde kontrole gittigimde 4 adet yumurta görüldü benim için mucize gibiydi hiç yoktu cunkü.Hemen tüp tedavisine başladk yumurtalardan 2 si büyüdü.Daha dün toplandı ve bugün haber aldmki 2 side döllenmiş 🙏🙏 eğer sorun çkmaz ve 3. Güne kalrlarsa dondurup bir dahaki ay tekrar tüp tedavisine başlayp havuz yapıcaz.Yani ben prp nin işe yaradıgını yaşayıp görenlerdenim.Prp den çktıgmda doktor sağmdaki kisti boşalttıgını bu yüzden sol tarafima daha çok prp yaptigini söylemisti şu varki 4 yumurtada solumda yani prp nin daha çok yapildigi tarafta oluştu.Sonuc şimdilik bende bu ama dedigim gibi herkeste sonuç değişken olabilir.İnşallah hepimiz güzel sonuclar alirız.Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin 🙏 çok uzatmışım iyi akşamlar :))
Ben de Bülen tıraşta tedavi görüyorum 28 yaşındayım prp yaptırdım amh 0.04 ve yarın transfer olacak. bu seviyeye gelmem bile mucize. Rabbim ikimizin de yüzünü güldürsün inş

Mrb prp sonucunuz ne oldu mrk ettim
Merhaba, şuan için bir ay daha beklemedeyiz. Net yumurta gözlemlenemedi maalesef ama prp nin etkisini gördük. Çünkü sol tüpüm kaybolmaya yakın çok küçülmüş ve olması gereken yerde değildi. Folikül izleri gördüğünü söyledi Yiğit hoca ve bu şekilde devam ederse bir sonraki ays o tüpten yumurta elde edebileceğimizi söyledi ama herşeyin hayırlısı elbet. Şimdi yine regl zamanını bekliyorum.

Bu şekilde konuşmanız çok yanlış. Sizin durumunuzda binlerce insan çocuk sahibi oluyor bu tedaviler sayesinde. Siz böyle olumsuz ve negatif olursanız zaten olumlu sonuçlanmaz. İnsanlara da umutsuzluk aşılıyorsunuz buraya böyle yazıp. Ben 28 yaşındayım ve bu yaşımda neler yaşadım ama buraya girip insanlara ümit vermek istiyorum. Çünkü bu bir sınav ve bu sınavı geçmenin en etkili yolu sabır ve stresten uzak kalmak
Size kesinlikle katılıyorum . Bende sizinle aynı yaştayım dibi gördüğüm zamanlar çok oldu ama "Allah'tan ümidini kafirlerden başka kimse kesmez' ayetine sığındım hep . Sabir ve metanet çok önemli bu süreçte..

Merhaba, şuan için bir ay daha beklemedeyiz. Net yumurta gözlemlenemedi maalesef ama prp nin etkisini gördük. Çünkü sol tüpüm kaybolmaya yakın çok küçülmüş ve olması gereken yerde değildi. Folikül izleri gördüğünü söyledi Yiğit hoca ve bu şekilde devam ederse bir sonraki ays o tüpten yumurta elde edebileceğimizi söyledi ama herşeyin hayırlısı elbet. Şimdi yine regl zamanını bekliyorum.
Umarim istediğiniz sonucu alirsiniz yasiniz nedir

X