Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Amh değeriniz kaç?

Aynen dediğiniz gibi. Sol tüpümü bundan önceki dr görmemişti. Olmaz demişti ama sağolsun Bülent hocam gördü. Sağ gibi büyük ve olmadı gereken yerde değildi ama en azından göründü. Sorunsuz prp yapıldı. Erken menapoz hastasıyım yumurta rezervim baya düşük.

Siz gittiniz mi Hakan ÇOKSÜER e adet olmuyorum son cara kök hücre dün akşam akşam eşimle konuştum Dıyarbakira gidelım diye oda kabul etti durum böyleyse gitmem KAYSERİ acıbadem de Gökalp öner yapıyor fakat henüz yenı hamilelik yok daha ben Antalya da ikamet ediyorum burda bu işlemleri yapan hiç bir doktor yok ben işinin ehli doktor arıyorum Allah yardımcımız olsun inşallah.

Kök hücre tedavisini bilemem ama doktorluğunu sevmedim ben onun burda yazılanlar var hakkında olumsuz olarak katılıyorum onlara adam resmen paracı

Ben gökalp beyde prp yaptirdim cok iyi bir doktor kök hucre yapmayada yeni basladi

Mehaba amh 003 fsh 5,5 e2 140 dört ay önce 3 aydır adet olmuyorum moral sıfır allahımdan umut kesmiyorum inşallah rabbim hepimizin dileğini versin.
Canım sen nereye gidiyorsun bilmiyorum ama istanbuldaysan yada gidebilme imkanın varsa bahçeciye gitmeyi denesene. Geçenlerde paylaşım yaptı 0,05 ile tüp bebeği olmuş birinin

Ben gökalp beyde prp yaptirdim cok iyi bir doktor kök hucre yapmayada yeni basladi
Kök hücre tedavisini bilemem ama doktorluğunu sevmedim ben onun burda yazılanlar var hakkında olumsuz olarak katılıyorum onlara adam resmen paracı
Merhaba canım cevabınız için çok teşekkür ederim ben doktor hakkında birsey bilmiyorum başından kendi paylaşımlarından bir şeyler öğrenmiye birde sizlerin sayeniz bir bilgi sahibi oluyorum hepinizden Allah razı olsun.

Canım çok sağolasın ben Kayseri liyim Gökalp beye gitmek istiyorum eşimin ailesi Bülent tıraş gitmemi istiyor nedense Gökalp beye içim daha çok ısınıyor birde Kayseri bildiğim bir şehir uzun vadeli bir tedavi gerekirse ikamet sorunum yok ailem orda Istanbula akrabalarda kalmaya ihtiyatlaniyorum acaba Gökalp beyde ileri yaşta prpden hamilelik elde edilmişmi bilginiz varmı ne yapalım mevlam neyler neylerse güzel eyler hayırlısı Allah hepimiz için hayırlısını versin inşallah sağlıcakla

Merhabalar, 2 kez farklı hastanelerde tüp bebek yaptırıp olumsuz sonuç aldım. Son kez tüp bebek yaptırmak için Acıbadem hastanesine gittim, ilk görüşmeyi Bülent hoca yapıyor (muayene ücreti 680 tl). Görüşme ve muayene sonucunda bülent hoca prp yöntemini uygun gördü. Bu yöntemin yumurtalara çok faydası olduğundan ve bu yolla hamile kalan birçok hastanın olduğu bilgisi verildi. 5000 tl verdim işlem yapıldı iki ay sonrada kontrole gelmem söylendi. 2 ay sonunda tekrar hastaneye gittiğimde sanki bu yöntem bana hiç uygulanmamış gibi bülent hocanın asistanı tarafından muayene edildikten sonra tam olarak tedaviyle alakalı bilgi verilmeden tüp bebek için Bülent hocanın ilaçları yazacağını söyledi. Bülen hocayı zaten birkez görme imkanı var daha sonrasında diğer doktorlar ilgileniyor. kısacası Maddi olarak zaten çok zorlanarak yaptırdığım bu yöntemin hiçbir faydasını görmedim. Şuan başka bir hastanede tedaviye başladım ve doktora prp yönteminden bahsedince neden araştırmadan bu yöntemi yaptırdınız insanların duygularıyla böyle oynuyorlar diye kızdı. Kime güveneceğimi kime inanacağım şaşırdım. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun ve benimle birlikte isteyen herkese de tez zamanda evlat nasip etsin tek bildiğim umutla gittiğimiz hastanelerin doktorların bu işi ticarete döktüğü

S
Genellikle bu tedaviler git gel surekli oluyor o yuzden sizi yormayacak sekilde planmanizi tavsiye ederim gökalp beyin bana dedigi ben prp yaptirirken prp yaptigi hastasinin dogum yaptigi insaAllah bizede nasip olurr

Merhaba toplanan 1 yumurtam da yavaş büyüyormuş normalde 5. gün dondurulması gerekirken laboratuvar dan aldığım bilgiye göre bir umut cumaya yani yarına kadar bekletip karar vereceklermiş. 6 ay içinde ikinci denemem de daha transfer olmadan sonuçlanacak gibi duruyor.Güçlü olayım diyorum ama yapamıyorum. Napıcam bilmiyorum.. İlkinde yumurtam büyümedi bile..İkincisinde büyüdü bir tane toplandı, o da döllendi ama büyümüyor.. Ben diğer deneme yapacaksam hangi umut hangi güçle yapacağım. Üzerimdeki stres gün be gün artıyor.. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum..

Katiliyorum canm tek dertleri para olmus bizim ne yasadigimizi psikolojimizi dusunmuyorlar Allahm buyuk elbet onlardanda sorar hesabini insaAllah tez zamanda rabbim hepimize bir evlat nasip etsin

Cok zor biliyorum ama guzel dusunun guzel olsun insaAllah bianda buyur dualrm sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…