Yumurtalığın yavaş çalışması ve diane 35 ? Bakarmısınız lütfen :(

bu ilaç adet sancılarımı geçirir mi ? kilo aldırır mı ? depresif hale sokarmı ? sigarayla zararı olurmu veya herhangi başka yan etkileri ?
bu konu da bilgisi olanlar varsa onlardan da cevap bekliyorum :KK16:

Adet sancılarını geçirmez kilo kişiden kişiye değişir ben hep sabit kilodayım hafif balık:KK53:sigara kullanmıyorum ve senelerdir ergenliğe girdiğimden beri kullanıyorum adeti düzenliyor herhangi bir sıkıntı yaşatmadı depresif hale falan girmedim herkeste aynı mıdır bilemem ama bence bazı şeyler psikolojik sadece:KK14:pko hastasıyım doktorlar kullan diyorsa bir bildikleri vardır elbet ne yapalım el mecbur :KK31:

Ablamın da yumurtalıklarında tembellik var ilaçsız adet olamıyor. Hiç ilaç içmese adet olmayacak yani.. Onu da çok korkuttular çocuğun olmaz diye ama bir doktor demiş saçmalık çocuğun olmaz diye bişi yok. Gerçekten de hamile kaldı ve şu an 9 buçuk aylık sağlıklı bir bebişi var (maşallah) :KK16:

Yumurtalıklarımdaki kistlerden dolayı bende 5yıl boyunca diyana kullanıyorum,kilo yapmadı,sigaraylada bir sorun yaşamadım yalnız göğüslerimi 2beden büyülttü..hassaslaştı,sertleşme oldu ama reglim düzene girdi,ayrıca hamilede kalırsın hiç korkma:)

gögüs büyütme özelliği güzelmiş :KK9:

Kızlar ben de yıllardır doğum kontrol hapı kullanıyorum, bakıyorum çoğu kişide kilo yapmış göğüs büyütmüş.. Bana garezi ne ki bunun anlamıyorum valla, kilo yapar diye sevindim yoooook, göğüsler büyür diye sevindim o da yoooook ama cildi cidden güzelleştiriyor bak ona bişi diyemem, sivilceyi falan önlüyor.

X