yumurtalarım büyümemiş:(

Esra Naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
51
0
Slm arkadaşlar...
P.tesi doktorda kontrolüm vardı,yumurtalıklarımın son durumunu öğrenmek için gittik...
Günde 2 kez gonaphene kullandım ama hiçbir faydası olmamış:KK43:
Çok moralim bozuk...
Aslında doktorumdan çok memnunum ama bana önümüzdeki ay yine günde 2tane almamı söyledi...
Eee zaten faydasını göremedim ki bu ay neden arttırmadı dozajI,ben itiraz edincede 'aceleye gerek yok, yavaş yavaş gidelim' dedİ:1no2:
Napıcam ben?Yardım edin lütfen

eğer hapla sonuç alamadiysaniz gonal-f iğnelerle yumurtalari büyütmeye çalişabilirsiniz..
Herşey gönlünce olsun

Slm arkadaşlar...
P.tesi doktorda kontrolüm vardı,yumurtalıklarımın son durumunu öğrenmek için gittik...
Çok moralim bozuk...
Aslında doktorumdan çok memnunum ama bana önümüzdeki ay yine günde 2tane almamı söyledi...
Eee zaten faydasını göremedim ki bu ay neden arttırmadı dozajI,ben itiraz edincede 'aceleye gerek yok, yavaş yavaş gidelim' dedİ:1no2:

Sanırım tedaviye yeni başladın canım sabır çooook çok sabır.

canım ben de ramazandan hemen sonra başlıycam inşallah, fsh 7,4 çıktı, doktor biraz yüksek dedi, yumurtalar az adetimin 3.günde 3 yumurta gördü sadece doktor, ramazandan sonra ilaç tedavisine başlayalım dedi, Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canını sıkma esracım, vardır bir hayır .......

Slm arkadaşlar...
Çok moralim bozuk...

Merhaba;
Doktoruna güveniyorsan sabırlı ol ve dediği gibi acele etme.
Bu tedavi uzun zaman alıyor biliyorsun. Birden vücuduna ilaç yüklemeleri yapmaktansa doğal yollara daha yakın tedavileri mutlaka dene. Ben pkoluyum nasip olursa Razaman Bayramı sonrası tedaviye başlamayı düşünüyorum.

Slm arkadaşlar...
Çok moralim bozuk...

canim sabirli ol,umudunu hicbirzaman yitirme insallah rabbim herseyi gonlunce verir:teselli:

bende gonaphene i3 aydır kullanıyorum ama benim de büyümüyor herhalde hamile kalamıyorum.ama benim dr kontrol için beni çağırmıyor.siz kendiniz mi gidiyorsunuz yumurtaların büyüyüp büyümediğine baktırmak için.

canım geçen ay benimki de büyümemişti klomen ve glukofene ragmen bu ay da klomen günde 3 glukofen günde 1 kere içtim veeee bu ay yumurtlarım aşırı büyümüş çatlamamış ve bu beni çok rahatsız ediyor canım sabret inş bu ay istediğin gibi olur güzel haberlerini alırız

X