Yumurta toplama korkusu

panikataak

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
48
7
29
Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlıyorum bahçecide fakat yumurta toplama işleminden aşırı korkuyorum anesteziden ve ağrı olmasından lütfen yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlıyorum bahçecide fakat yumurta toplama işleminden aşırı korkuyorum anesteziden ve ağrı olmasından lütfen yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir mi?
Çok rahat geçiyor korkulacak hiçbir şey yok. Şıp diye uyuyorsunuz şıp diye de uyanıyorsunuz herşey bitmiş oluyor. Böyle tatlı bir uykudan uyanmış gibi. Ağrı sızıda olmuyor korkmayın

15 dk sürüyor gözünü kapatıp açıyorsun bu kadar ağrı olarak gaz ağrısını hayal et o kadar :KK24:

Bana da dun Ankara Bahcecide yumurta toplama islemi yapildi. Anestezi uygulandigi icin hemen uykuya daliyorsunuz ve islemi hic hissetmiyorsunuz. 20 dk surmus islem. Sonrasinda da herhangi bir agri vs. hic hissetmedim, gun boyu tuhaf sersemlik hali devam etti ama keyifli bir histi o. Enfeksiyona karsi antibiyotik veriyor doktor. Korkulacak bir durum degil.

X