Yumurta Takibi Yaptırıp Yumurtanın direnç göstermesi (Gonal F 900)

Bu takviyelerin faydasını gördünüz mü?

Sonuç alabildin mi?
Burda adetinin 16. Günü mü?
Canim benim yumurtalarim donduruldu rahmim T seklindeydi histereskopi ameliyati oldum bu ay , onumuzdeki adet sonrasi tekrar rahim filmi cekilcek histereskopi sonrasi herhangi bi yapisiklik olmadiysa transferim olcak

Canim benim yumurtalarim donduruldu rahmim T seklindeydi histereskopi ameliyati oldum bu ay , onumuzdeki adet sonrasi tekrar rahim filmi cekilcek histereskopi sonrasi herhangi bi yapisiklik olmadiysa transferim olcak
Geçmiş olsun canım, ameliyat sonrası ağrı oluyor mu iç tarafında?

Inş hsg sonrasi güzel haberlerin olur transferde

Impryl ve argifertil aynı anda mı kullandın? İkiside birbirinin muadili çünkü.

Normalde kac yumurtan oluyordu?
İyi oluşmuş hamd olsun
Normalde hic yumurtam olmuyodu ben daha once puregon kullandim gonalf kullandim sonra kalcadan bi igne vardi 2 toz bi su 3 toz bi su seklinde yapiliyodu dozu yukseltebildigi kadar yukseltmisdi doktorum yinede olmamisdi tam 14 sefer klomen kullandim hic bir sekilde yumurtalarim buyumuyodu canim ilk oldu bu - argifertili burda bulamadik 2. Kutuya baslicakdik muadili olan impryl onerdiler onu aldik ayni anda kullanmadim sabahlari C vitamini aldim mutlaka birde hurma poleni ve bal karistirdim yedim ben hurma polenininde etkisi oldugunu dusunuyorum

Saol canim Allah razi olsun insaAllah cok saol dua eder dua beklerim , histereskopi sonrasi ilk ciktigimda inanilmaz ve dayanilmaz bi agrim vardi guclu bi agri kesici yaptilar sonrasinda aksamina cikarttilar beni hic agrim olmadi bidaha bi kac gun kanamam oldu sadece bide kendimi hep sicak tuttum corap giydim belime şal sardım sicakda iyi etti beni sanirim 3 gundur lekelenmem var ben hic kendi kendime adet olmadim insaAllah adetim sökülür kendi kendinede hsg cektirebilirim biran önce cok heycanliyim cunku

Aa bide o donem cok saglikli beslendim ben normalde hic yumurta yemem kahvalti yapmam her sabah 2 yumurta yedim saolsun teyzem tavuklarindan verdi icim almiyodu ama kalbim alıyodu bu bebegi cok istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin simdi 6 embriyom beni bekliyo insaAllah tedavi guzel sonuclanir mujdeyi burda paylaşırım

Kızlar hormon testleri için kadın doğuma gideceğim.

Benim reglim 3 gün siyah leke geldikten sonra kırmızı geliyor.
Adetin 3. Günü doktora gidip tahlillerin yapiasi için, siyah lekelenmeyi mi saymalayilm, kırmızının 3. Günü mü gitmeliyim

Çok şükür o zaman inş bu gelişme hayırlı haberlerede gebedir

A Ah canım benim ya inş

O kadar mutlu oluyorum ki, inş arkadaşım Rabbim nasip etsin güzel haberlerini duyalım, çokça amin

Kirmizinin 3. Gunu benimde ole tarlusal ile sokuldugum icin ilk 3 gun kahverengi leke geliyo

Lekelenme basla sökülme başka zaten

Mrb kızlar bu ay tedavi oldum gonolf kulandim on gün boyunca 50lik vurdum iki yumurta oluştu biri 19 diğeri 20 mm di bugün Dr gittim biri kist olmuş digeride çatlamış gebelik şansı yarıya düştü digeride catlasaydi şansın yüksekti dedi morelim bozuldu tek yumurta catlsa gebelik oluyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…