Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Mevsimsel değişiklik regl e etkili dönem dönem yumurta çatlamayabilir zaten. Benim ilk klomen kullanışı bu ay inş sonu da iyi olur olmazsa rahim filmi çektireceğim gelecek ay

Yaaa senin de erken kizzzz. Panikleyecek hic bisey yok. Ama iste elde degil ki ben hamile kaldigim halde bu kdr endișeliyim valla seni de anliyorum yani... Ama emin ol olacagi gun belli...
Ya evet elde değil . Başkasına söylediğin zaman daha çok erken takmak İçin diyor ama gönül dinlemiyor ki. Allahım sağlıklı sıhhatli nasip etsin de tabi inş. Tabi çok da uzamasın istiyor insan her geçen ay stres artarak devam ediyor. Ama ayak kaldırma olayını çok duydum herkesten onu da deniyorum bakalım bu ay

Bebegim moralim berbat. Bugun 22.gundu hatta adetimin ilk lekeli gununu sayarsam
23. gun ve sonuc 0.436. Anlayacagin catlamamis. Sonucu almadan da eve geldim. Bidaha gitmem lazim bu bi kac gun icinde. Bakalm ne yapacak doktor

Canım olabilir fakat şunu unutma yumurtlamadan itibaren 7. Gün
Yanlış yapıyorlar sen 22. Gün de yumurtlayan biriysen 23. Gün gidemezsin . 22+7 gün koyup o gün gidecektin bu seni çok yanıltabilir.. Hayırlısı bakalım gelecek sefere detaylı takip edilir .. Bak ben 18. Gün yumurtladim +7. Gün gittim öyle baktirdim değerime ..

Aaaaaa bi haftada mi yukseliyo o deger. Ben kesin 19.gun yumurtladim gozuyle bakiyordum ne yalan soyliyim tum belirtilerimde ymurtladgmi gosteriordu Peki gebe kalinmiș olsa da mi bi hafta sonra yukseliyor

kızlar merhaba bende yumurta takibi yaptırıyorum geçen ay hiç ilaç almadan takip ettirdik 17. günümde 20ml ulaştı yumurta ama doktor çatlatma iğnesi yaptı ve sanırım çatlaması 3 gün sonra oldu o yüzden tutmadı aşılamamız. bu ayda tekrar hiç ilaç almadan yumurta takibi yaptırcam 12. günümde gidicem benim adetlerim 35 güne kadar uzayabiliyor bu sefer çatlatma iğnesi istemicem çatlama oldunluğuna geidiğinde aşılama isticem sperm hareketimiz yavaş o yüzden aşılama deniyoruz. tüp bebek de denedik olmadı artık ilaç da almak istemiyorum doğal gelişen yumurtaya aşılama denicem bi kaç kere olmazsa yine tüpe geçicem ama artık bu yolda denemediğim hiçbişey kalmadı. baklm bu ay kaçıncı günümde çatlıcak bu yumiş.

Olur inşallah canım benimde 35 günü buluyor 17-18. Gün çatlıyor genelde .. Çatlatma iğnesini öyle rast gele kullanıyorlar ya sinir oluyorum oda yumurta tembelliği yapıyor bir süre sonra ve gereksiz ... Eğer senin yumurtan catliyorsa tabi kı De bu iğneyi vurunmana gerek yok fakat eğer aşılama deneyeceksen o farklı onu takip ettirmen lazım ilaç alacaksın bir kaç tane yumurta gelişecek ve catlatilacak .. o tamamen planlı programlı bir iş ..

Asilamayi biliyorum cnm aşılama yaptırdım klomenle de. Ama artık bağırsaklarım hormon ilaclarina aşırı tepki veriyor isal oluyorum. O yüzden doğal bitiren yumurta catlicagi zaman aşılama istedim doktor da 20 ml olunca xatlatma iğnesi yaptı ve asilsmayi yaptı ama yumurta iğneden 3 gün sonra çatladı aşılama boşa gitti bu sefer iğne yapmadan aşılama yaptiricm hayırlısı artık

Merhaba ben ilk kez yumurta takibi yaptiracagim bu ay.catlama ignesini önermeyen arkadaslar olmus okudugu kadariyla yumurta tembelligi yapiyoe falan yazilmis .Nelere dikkat etmemiz gerekiyor takipte yada ne yapmamali?

Merhaba ben ilk kez yumurta takibi yaptiracagim bu ay.catlama ignesini önermeyen arkadaslar olmus okudugu kadariyla yumurta tembelligi yapiyoe falan yazilmis .Nelere dikkat etmemiz gerekiyor takipte yada ne yapmamali?
Canım sen aşılama mi yaptiracaksin neden takip yaptiripsun normal gelişimi
Görmek için mi ben doğal gelişimini takip ettiriyorum doktora godefegim gün sabah da ovulasyln testi yapuorum ve doktorun 19 ml olmuş dediği gün pozitif cikmisyi test ertesi gün gittik yumurta catlamisti o geceyi değerlendirdik başka da biseye dikkat etmedik

2 yil once dogum yaptim erken dogumla bebegimi kaybettim. 1.5 yildir korunmuyorum olmadi.rahim filmi vs hepsine baktirdim normal cikti.doktorum gecen ay yumrta takibi yapalim dedi.adetin ikinci gunu gidemedim bu ay gitmeyi dusunyorum.ilk defa yapilacak nasil yapiliyor bilmiyorum ilac fln mi veriyor neye dikkat etmem lazim

Canım doğal yumurtayı takip edecekse ilaç almıyorsun ikinci günü hormon tahlili için cagjemisyir yumurta takibine onuncu gün de basyalabillorsin alttan muaune ediyor o kadar

Kac gunde bir gidiliyor kontrole
Canım iki günde bir çağırır catlayacago zaman ilişki günü verir. Ama ben ilişki günü değil aşılama istedim ileri hızımız yavaş doğal yoldan olmuyor catlicagi zaman aşılama yapicak bugün 19 ml di yumiryam yarın çatlar dedi yarın aşılamam var adetmin 15. Gunumdeyim. Zaten bu sabah da ovulasyon testi koyu çıktı yarına çatlar. Şansımı denicm bklm

Kac gunde bir gidiliyor kontrole
Canım iki günde bir çağırır catlayacago zaman ilişki günü verir. Ama ben ilişki günü değil aşılama istedim ileri hızımız yavaş doğal yoldan olmuyor catlicagi zaman aşılama yapicak bugün 19 ml di yumiryam yarın çatlar dedi yarın aşılamam var adetmin 15. Gunumdeyim. Zaten bu sabah da ovulasyon testi koyu çıktı yarına çatlar. Şansımı denicm bklm

Hadi insallah hayirlisi ovulasyon trstini kulandim bu ay cift kirmizi ciktigi gun ve bi gun sonrasi iliski yasanmasi gerekiyor dimi

Kızlar bende yumurtlama takibi yaptırmak istiyorum devlat hastanesinde mümkün mü ve karından bakılıyor mu? Doktor bana söylemeden ben kendim yaptırabilir miyim?

Kızlar bende yumurtlama takibi yaptırmak istiyorum devlat hastanesinde mümkün mü ve karından bakılıyor mu? Doktor bana söylemeden ben kendim yaptırabilir miyim?
Canim devlet hastanesinde gebelik oncesi kontroller yapilir eger pko veyahut yumurta tembelligi sorunu cikarsa 1 yil beklenmeden yumurta takibine baslanir. Ancak bir sorun yoksa 1 yil gebe kalmak icin sure verir doktor 1 yil icinde kalamazsan istedigin devlet hastanesinde kendi isteginle yumurta takibi yapabilirsin

Kizlar mrb bende yumurta takibi yaptirdim bu ay 7 ocakta adet oldum 4 gun surdu 17 ocakta doktora gittim 13.80 ml yumurta vardi ertesi gun yumurtlama agrisi cektim ki her ay cekerdim ama yumurta tabiki yapilinca deger cok dusukken agri cekiyormusum meger. Domtor bir daha kontrol etmedi 23. Gun progesteron yaptir dedi sonuc 6.34 cikti erken yumurtluyorsun bi sorun yok denemeye devam dedi sizce nasil ne yapmaliyim

Kızlar aranızda Ankara da olup yum takibi yaptıran var mı? Kadın doktor Öner’inizi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…