Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

melekanıl ,maksimen ve nergis55 çok teşekkür ederim kızlar darısı sizeinşallah

dinlen demişiniz ama ben öğretmenim 1 hafta rapor aldım sadece napcam rapor işini bilmem
melekanıl benim de acayip gazım var inanamazsın
bu gün doktora gittim değerim iyiye gidiyomuş ama tehlike hala var dua edin bana emi
benim dualarım sizinle
size bi kaç bilgi verim
eşim de ben de sorunluyuz
eşimde hareket ben de pko var
eşime keçiboynuzu bana ise incir kürü ve bal+tarçın+çörekotu uyguladık
kürlerin tarifi nette var
umarım sizde de işe yarar

NıSAN AYI LıSTESı ( 30.04.2009)

Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LıSTESı
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama
Melekanil......................................8 Mayıs....................28...................... . ...............ilaçsız
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var
Demetzeynep...............................13 mayıs...................25........................ .....serophone
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle

!!!!!!!!!!!!YENı TARıHLERıNıZı YA DA GÜZEL HABERLERıNıZı BEKLıYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi)

kızlar meraba nasılsınız
kayancım iyi düşün tatlım. olumsuz bişi düşünme sakın canım. ya inşallah biz d etez zamanda böle gzel haberler veririz. böyle şeyler bize de umut oluyo. bi gideyim doktora ben d eincir kürü uygulıcam.

yarın misafirim gelecek. giremedim o yüzden. öpüldünüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzz

NıSAN AYI LıSTESı (01.05.2009)

MAYIS AYI LıSTESı
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama
Melekanil......................................8 Mayıs....................28...................... . ...............ilaçsız
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var
Demetzeynep...............................13 mayıs...................25....................... . .....serophone
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

!!!!!!!!!!!!YENı TARıHLERıNıZı YA DA GÜZEL HABERLERıNıZı BEKLıYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi)

BEKLEMEDE OLANLAR

arkadaşlar lütfen kendinizden bizi haberdar edermisiniz. listede isminiz var ama ortalarda yoksunuz. hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ya yeni tarihleri bekliyoruz ya da güzel haberlerinizi.

bugün güzel haberler bekliyoruz reyyandan. raebzah ev ceylancım dan., bersuumdan,ayhas ve ayşecemremden.
hadi güzel haberler.

MAYIS BıZE UĞUR GETıRSıN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben de sevindim kendi adıma mayısa girdik diye. adet olup hemen doktora gitmek istiyorum. belki bebişim gelir. kistim gitmişt,ir inşallah. da tedavime devam ederim

. :emir_bebek: [COLOR="magenta" .!.:
MAYIS BİZE UĞUR GETİRSİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]

evet ya mayısdayız dimi. Aklıma gelen bir mayıs şiiri gelmeyen bebeğime senağlamasenağlamasenağlama

Mayıs Düşleri

Buralarda gök halâ kurşuni
Sen yine yoksun
Ben yine yapayalnızım
Ruhum boğuluyor her akşam.

Sevdalarımı kış çaldı,
Umutlarımı rüzgar.
Bir hasretin miras bana
Tek acemi hırsız zaman.

Öyle bir yolculuğa çıkıyorum ki,
Ne bir iz var sürülecek;
Ne de bir harita kaybolmamak için.
Yalnız körlük, aşkından kalan...

sağol tatlım inşallah sizler de yaşarsınız hamilelik duygusunu
zaten ben de sizlere moral olsun diye yazdım ikimizin de sorunlu olup sonunda başardığımızı ki sorunlu arkadaşlar kakafaya takmasın di mi ama
ben önceleri çok taktım ama bu ay rahim filmi çektiririm aşılama olmazsa tüp bebek onları düşünüyodum o kadar umutsuzdum işte ama
dua edin nette de bu konu da var dualar rahat olmaya çalışın daha çok gençsiniz ve hayat güzel gerçekten kafaya takarak daha da zorlaştırıyoruz her şeyi bunları sadece sana demiyorum tüm bizimle aynı durumda olanlara yazıyorum
çünkü damdan düşenin halinden yine damdan düşen anlar di mi?
bol şans hepinize.Rabbim sizinle olsun.:Saruboceq:

canım çok güzelmiş şiirin.evet bekliyoruz ama umudumuzu kaybetmemeliyiz.bazen e diyorum uğraşma ya nasip değilse değildir.

canlarım nasılsınız nasıl gidiyor sizleri merak ettim umarım herşey yolundadır

iyiyiz canım işte. aynı tas aynı hamam. biz aynıyız.sen nasılsın asıl. bebiş nasıl.

sağol canım herkese umut oldun.aşılamanı rahim filmi çekilmedenmi oldun. bende sorucam eğer aşılma bizi aşmazsa ama rahim filmim yok ama bi kez kimyasal gebelik yaşadım. bakalım ya. özeldemi yaptırmıştın. pahalımı

sweetycim ben bu ay 2 gün erken adet oldum.senağlama.çok isterdim sizlere güzel haberler vereyim ama olmadı:çok üzgünüm:..adet bana erkenden süpriz yaptı..29 nisanda adet oldum birden..bugün 3. günüm..yarın dr a gidiyorum inşallah..tekrar tedaviye başlıycaz..umarım mayıs bizlere uğur getirir..öptüm canlarıııımmm..Şenizyeni tarihim 29 mayıs..:lepi:

Allah'a şükür şimdilik herşey yolunda ama acayip gazım oluyor. birde çatlak kremi araştırmaya başladım işte böyle geçiriyorum canım. canım sende inşallah hamiş olacaksın ve bebişine kavuşacaksın buna çok inanıyorum en kısa zamanda inşallah:Saruboceq:

raebzahcım üzülmek yok. yolumuza devam zaten daha bir ay oldu başlayalı dimi canım. daha çok erken üzülmek için. dur bakalım

esraie canım ya sözlerin ban umut veriyo. inşallah canım ya olur. bakalım adet olayım gidicem doktora yine yola devam yani

esraie canım ya sözlerin ban umut veriyo. inşallah canım ya olur. bakalım adet olayım gidicem doktora yine yola devam yani

c.tesi adetin 10 günüydü dr gittim ...1 tane yumurtam varmış ama etrafı pek düzenli değilmiş..dr da net bişey söylemedi...p.tesi gel yine bakıcam dedi..bugün 17:30 da yine gidicem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…