Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

eyvallah usta saolasın

canlarım ben hamileyimmmmmmmmmmmmm
bugün saat 6da testi yaptım ve 2 dak.sonra hep beklediğimiz o 2. çizgi çıktı.ben artık kafaya takmayacağım dediğim an bebişim gelmeye karar verdi kızlar. nasıl sevindim anlatamam kendi kendime gülmeye başladım kahveler gelmeye başladı1 gün boyunca dayanamadım 3 gün önce yaptım ama sık tuvalete gitme ve sık acıkma gibi belirtilerle testi yaptım
kızlar incir suyunun işe yaradığını düşünüyorum

darısı diğer can dostlarımın başına

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 31 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NıSAN AYI LıSTESı

asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???......................................2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

canımmmmmmmm çok sevindim. tebrik ederim. inşalalh sağlıkla kucağına almayı da nasip eder Allah. inşallah biz de burdan mutlu haberi veririz. topiğimiz uğurlu valal kayıt olan çok geçmeden hamile oluyo. valla maşallah.oooo bir de önceden öğrenmişsin. süper bi haber bu. anlat bakalım şimdi bize. klomenmi kullandın. yoksa kendiliğindenmi sadece takiple. kaç yumoşun vardı. neler yaptın çabuk öğrenmeemiz lazım. çünkü çalışmalarımız başlıo.çabuk hadi bakalım.bu arada nekadardır istiodun.

inşallah bekleyenler hayırlısıyla kavuşurlar

canım aramıza hoşgeldin. önce bize hikayeni anlat. kaç yaşındasın. nezamndır istiyosun. sanırım bu ikinci yumurta takibin klomenle galiba. seninle adet tarihimiz yakın. benimde 15i. nasıl kontroller. çatlatma iğnesi oldunmu olıcakmısın. kaç yumurtan var falan filan işte. anlat canım.

yaklaşık bir senedir olmuyor bebeğimiz ( ıki aydır klomen kullanıyorum. Doktor herşey çok normal dedi.Bu sabah kontrol için tekrar gittim yumurtalar 22 mm olmuş iki adet :) Doktor çatlatma iğnesi verdi pregnly. Allahtan bulabildim iki tane. Ama 15 tane de eczane gezdim. akşama vurdurucam bakalım yarın da ilişki dedi. Dua edin ne olur (

canım kendiliğinden oldu bekleme sürem 8. ayına girmişti ve ben incir suyu ile olduğuna inanıyorum tabi önce Allah.
canım öncelikle hepiniz için dua ediyorum
12. gün dra gittiğimde doktorum yumurta tembelliği olduğunu söyledi ve klomen kullanmamı istedi ben ise bir ay daha beklicem dedim.ve 12. günden sonra incir suyu içtim çatlama ağrısı falan bilmezdim bu ay hissettim.
birde kurşun gibi bal mumu döktüler bana. düşükten sonra kırk karışması olurmuş.inanın ama döktükten sonra 5 ay boyunca düzensiz olan adetlerim düzene girdi ve bu ayda hamile kaldım inanç meselesi.
darısı tüm isteyenlerin başına

kızlar sakın ümidinizi kaybetmeyin ve aklınızdan acaba olcakmı olmayacakmı demeyin ben aman olursa olur olmazsa olmaz demeye başlamıştım

tebrikkkkkleeeerrrrrrrrrr esara darısı bizlere inşallah
incir suyunu nasıl kullandın ve ne kadar kullandın yazar mısın?

amaaannnn kafam o kadar dolu ki yazamıyorum doğru dürüst kusura bakmayın ben de dikkat kayması var.hoşgeldin dicektim şafak

canım dr 12. gün gittim ve yumurtlama zayıflığı var dedi bende incir suyunu yaptım toplam beş gün içtim sabahları 2.5 su bardağı suya 7-8 inciri ortadan ikiye bölüp 5 dak. kaynattım yarısını aç karnına ılık içtim diğerini öğleden sonra içtim ve yumurta çatlamasını bile hissetim canım darısı tüm bacılarımın başına

kızlar bu ay günde iki klomen kullanmma rağmen bir yumurtam oluştu geçen ay günde bir tane almıştım iki taneydi.doktor bu ay şansımız daha az dedi.tek yumurtayla hamile kalan varmı

kızlar bu ay günde iki klomen kullanmma rağmen bir yumurtam oluştu geçen ay günde bir tane almıştım iki taneydi.doktor bu ay şansımız daha az dedi.tek yumurtayla hamile kalan varmı

canım diğer topiktede yazmıştım canım var

teşekkür edrim canım amiinnnnnnnn

ben de aynı soruyu sordum durdum ama varmış merak etme.ben de senin gibi geçen ay 2 klomen kullandım.iki tane oldu ama biri daha iyiydi.anlıcan 1 tane diim.bu ay yine 2 verdi doktor.desene bende bu ay hiç olazmış:1shok:

canım neden olmasın ya ilaç kullanmayan doğal yolla hamile olanların kaç yumurtası oluyo herkesin bitane oluyo .ozaman onlr nasıl hamile kalıyo. önemli olan spermlerle senin yumurtanın buluşma olasılığı buna da biz karışamayız. Allah bilir. bir yumurtan var ya sen ona bak. bu arada sen bizde bekleme listesindein sanırım. yeni adet tarihini yaz da ekleyelimm

kızlar bugün çatlatma iğnemi oldum. progestanı da almaya başladım. hadi hayırlısı bakalım bizim inatçı keçi gelicek mi bu ay. ele bi gelsin ısır ısır koparcam her yerini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…